+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 31 mesajın 1-15 arasındakiler
TTNET engelli tarifesine 2014 zammı
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

yalnizefe TTNET engelli tarifesine 2014 zammı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    TTNET 1 Ocak 2014'ten itibaren geçerli olmak üzere TTNET SİZİNLE NETLİMİTSİZ Paketi tarifesine zam yaptı: paket 48 TL olacak

Engelliler Sitesi - TTNET engelli tarifesine zam

sonsuz sevdam

olsun bakalım 3 tl den bişi olmaz

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    MEMOŞ
    Son Giriş
    20.05-2014
    Saat
    01:57
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Blog Mesajları
    2

MEHMET KOSAVALI

48 tl ise bişey değil bana tt netten yazı geldi 69 tl olarak güncellenecek diye.Ama benim telofonda internette babamın üstüne ondan olabilir.Neyse yeni yıl hele bir girsin gider düzeltiriz sıkıntı yok yani.

Birol Koç

Superonline 38tl

Üye
    Gerçek Adı
    MEMOŞ
    Son Giriş
    20.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Blog Mesajları
    2

MEHMET KOSAVALI

Bu 48 ytl 2014 yıl sonuna kadar geçerlimi ; yoksam zam yapılırmı 2014 yılı içinde.Eğer yıl sonuna kadar 48 tl geçerli ise çok iyi bu.

Tadından yenmez bi durum yani.

ramazan68

yıl sonuna kadar zam gelmez

Üye
    Gerçek Adı
    MEMOŞ
    Son Giriş
    20.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Blog Mesajları
    2

MEHMET KOSAVALI

Merci zombi kardeş verdiğin değerli bilgi için.

ForeverCeo

Nerdeyse her sene 3 TL zam yapıyorlar..

Üye
    Gerçek Adı
    MEMOŞ
    Son Giriş
    20.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Blog Mesajları
    2

MEHMET KOSAVALI

3 tl den bişey olmaz. 3 tl ile niyet bilem çekilmez.

ahmedd29

Net6 tarifemle ayda 25 tl ödüyordum Kasım ayı faturam 56tl gelmiş,kotayı aşmamışım niye böyle bir artış oldu anlayamadım.Online işlem merkezine baktım paketim TTnet sizinle ENG Fibernet 6 olarak görülüyor.Paketimde değişiklik yapma talimatı vermemişken neden böyle oldu TTneti arayıp öğreneceğim,bu dertle muzdarip başka arkadaşlar var mı?

Üye
    Gerçek Adı
    MEMOŞ
    Son Giriş
    20.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Blog Mesajları
    2

MEHMET KOSAVALI

Bence en iyi tarife NET LİMİTSİZ ENGELLİ TARİFESİ BAŞKA tarifelere girmeyecen.Limitli tarifelere giripte gendimi bunalıma sokamam ben açıkcası böle..

ForeverCeo

MEHMET KOSAVALI;

Evet en iyisi şu an için NET LİMİTSİZ Engelli Tarifesi. Ancak Superonline gibi farklı sunuculardan daha uygun fiyata hizmet alan varsa lütfen bilgi versin.

özer özkan

ben 6 gblik ttnet kullanıyom 26 tl olacak bakalım ne olacak

Üye
    Gerçek Adı
    MEMOŞ
    Son Giriş
    20.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Blog Mesajları
    2

MEHMET KOSAVALI

Walla bana 6 gb lık felan yetmez ne yalan sölim.2 tane film izlesen hemen dolar yahu..Ondan sora babamın bizim arabayı kullanıyoken durmadan gaz bittimi diye 3 tane ışık yanıyo aynı benim modemin ışıkları gibi ; durmadan bakıyo.Bizde ona döneriz sora psikoloji bozulur yani.Depresyona neynnnnnn girerim sora neme lazım.Yani bana fullllllll lazım şekerim LİMİTSİZ.48 TL BENCE SUDEN UCUZ.

Passionate

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Forever Ceo, Net Galaksi firması az bilinen ve bence iyi hizmet veren bir firma hem de ucuz. ADSL engelli limitsiz tarifesi 39 TL. Tel. 0850 303 91 46

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye