+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Bağlı olduğumuz aile hekimi nereye şikayet edilir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

kunta Bağlı olduğumuz aile hekimi nereye şikayet edilir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    merhaba arkadaşlar
    hepimizin bir aile hekimine baglıyız bu hekimlerden aldığımız hizmetten memnun olmadıgımızda veya mağdur edildigimizde bunları nereye nasıl şikayet edebiliriz.
    ayrıca aile hekimlerine gittiğimizde engelliler için sıra almakta bir öncelik varmıdır tesekurler.

KÜREKÇİ

Aile hekimini deyiştirme hakkın var deyiştir.

Tercih ettiğiniz aile hekimine doğrudan başvurarak veya toplum sağlığı merkezine müracaat ederek bu talebinizi belirtmeniz yeterlidir

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

kazazede

Belge Göster

il sağlık müdürlüğüne veya sağlık bakanlığına şikayet edebilirsin.

Süleyman KIRAÇ

Aile hekimini değiştirme imkanın varsa Bence aile hekimini değiştir. Aile hekimini değiştirme hakkın var. Ben öyle yaptım.

dryusuf9436

bir aile hekimi olarak yazıyorum ki aile hekiminden memnun değilsen istediğin aile hekimine gidip ben sizin hastanız olmak istiyorum deyin verdiği formu doldurun yeterli..şikayet içinse bağlı olduğu toplum sağlığı merkezine yada halk sağlığı müdürlüğüne dilekçe verebilirsin..

alfa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Sabim (sağlık bakanlığı) alo 184 arayın.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye