+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Hastanelerde işitme engelliler için görüntülü anons yapılmalı
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

pronet Hastanelerde işitme engelliler için görüntülü anons yapılmalı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    bazı hastanelerde doktor odalarının üzerinde MONİTÖRLER var. işitme engelli hasta anonsu duymuyor - anlamıyor. bari monitörde ismini görsün. sırasının geldiğini anlasın. ama MONİTÖRLER kapalı. işitme engelli hasta bekliyor...bekliyor...sırası geçiyor....bekliyor....

AYIP YAZIK DEĞİL Mİ?

serkanser

Ben gittiğim hastanede bir bölümde böyle yaşamadım ama diğer bölümlerde doktor olmasına rağmen, ekranların açık olmadığını fark ettiğim gibi düşündüm ; ya kapının dibinde bekleyeceğim ya da diğer hastaların öfke bakışları arasında, içerdekilere sorup sıramın ne zaman geleceğini sormak..!
    Haklısınız..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

OturanBoğa

Evet, kesinlikle yapılması gereken bir düzenleme bu.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

kaderimsee çekerim..

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ERÜ HASTANELERİNDE İŞİTME ENGELLİLERİN
    İLETİŞİMİ ARTIK DAHA KOLAY OLACAK
    Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri’ne başvuran işitme engellilerin daha rahat iletişim kurabilmeleri amacıyla 5 Halkla İlişkiler personeline İşaret Dili Tercümanlığı Eğitimi verildi. Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ERSEM) tarafından verilen 80 saatlik eğitim programını başarı ile bitiren Halkla İlişkiler çalışanları, İşitme Engelli Başvuru Noktalarında görevlerine başladı.
    ERÜ Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, ERÜ Hastanelerine başvuran işitme engellilerin daha rahat iletişim kurmalarını sağlamak amacıyla hastanelerin çeşitli noktalarına “İşitme Engelli Başvuru Noktaları” kurduklarını ve bu noktalarda görev yapacak Halkla İlişkiler personeline ise işaret dili eğitimi verdiklerini kaydetti.
    Başhekim Prof. Dr. DOĞRU, “Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından verilen İşitme Engelliler İletişim Sertifika Programına katılan 5 personelimize; Nasıl İşitiriz?, İşitme Engeli, İşitme Engelli Türleri ve Seviyeleri, İşitmezliğin Nedenleri, İşitme Kaybının Etkilediği Alanlar, İletişim Kavramı ve Süreci, İletişim Türleri ve Şekilleri, Örgütsel İletişim ve İşleyişi, İletişim Modelleri ve Özellikleri, İletişim Engelleri ve Aşma Yolları, Etkili İletişimde Önemli Faktörler, Sözel İletişim Yöntemi, Beden Dili-Etkili İletişim ve Beden Dili Pratikleri, İşaret Yöntemi, Total Yöntem, İki Dil Yöntemi (Bilingual) konularında 80 saatlik eğitim verildi ve bu program sonunda yapılan sınavda başarı gösteren personellerimiz İşitme Engellilerle İletişim Sertifikasını aldılar. Şimdi bu personellerimiz hastanelerimizin değişik noktalarına kurduğumuz İşitme Engelli Başvuru Noktalarında görevlerine başladılar” dedi.

Bu gibi uygulamalar her hastanede olmalı artık bence.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye