1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
  • "Dünya Engellilik Raporu" Tanıtım Toplantısı 9-10 Şubat 2012'de İstanbul'da yapılacak

"Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Dünya Bankası ve Dünya Sağlık Örgütü “Dünya Engellilik Raporu” tanıtım toplantısına katılımınızdan onur duyarlar. Tanıtım toplantısı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Dünya Bankası ve Dünya Sağlık Örgütü işbirliğiyle düzenlenmektedir. Sayın Bakanlarımız Fatma Şahin, Binali Yıldırım ve Recep Akdağ toplantımızın ana konuşmacıları olacaktır.
    Tanıtım toplantısı, 9 Şubat 2012, Perşembe günü saat 10:00-13:30 arası Hilton İstanbul Convention Center’da düzenlenecektir. Toplantı gündemi aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.
    Tanıtım toplantısına katılımınızı en geç 8 Şubat 2012 Çarşamba gününe kadar Elif Yükseker’e (eyukseker@worldbank.org) teyit etmenizi rica ederiz."

Buraya tıklayarak konuyla ilgili detaylara ulaşabilirsiniz
    Yorum 2 Yorum
    1. OturanBoğa Avatarı
      OturanBoğa -
      Aşağıdaki bağlantıda da 10 Şubat Cuma günü yapılacak panelin programı var... Ayarlayabilirsem ben de dinleyici olarak katılmaya çalışacağım...

Engellilik Ölçümünün İyileştirilmesi ve Engelliler için Kolaylaştırıcı bir Ortamın Yaratılması: Uluslararası Deneyimlerden Çıkarılabilecek Dersler
    1. freee Avatarı
      freee -
      ben 10 şubattaki katılıma freegirl beraber gittik.fakat ben acıkcası türkiyede olanlarla yada olmayanlarla ilgili bir olay bekliyordum en azından türkiye içinde bişeyler sölenmesini açıklama yapılmasını beklerdim.Konuşmacıaların verdikleri örnekler hep bizden aşagı olan yerler seçilmiş ve anlattıklarını çogu bizde var.Açıkcası bence hiç faydalı degildi.Burda sadece prosedür üzerine durmuşlar ve kagıt üzerinde tanımlar söle olması gerek böle yapılması gerek felan gibi açıklamalar.Açıkcası sorulan soruların cevapları bile bunu biz bilemeyiz diye geri çevrildi.Bu toplantı için yapılan harçamalara yazık bence onun için yapılan harcamaların toplamı ile bir kaç engelli kardeşimiz sevindirilse bence çok daha iyi olurdu.