1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 1 / 9 12345 ... SonSon
Toplam 128 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YAĞMUREDA Avatarı

Gerçek Adı
    Sibel
    Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

YAĞMUREDA MEB hizmetli kadrosunda çalışacaklara ne tür görev verilecek?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bayanlar için santral evrak dosyalama buna benzerr ofis işleride var...fotokopi ,faks vs..

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan

BaY_Cin

Aklına gelebilecek bütün işler . .

Üye
    YAĞMUREDA Avatarı

Gerçek Adı
    Sibel
    Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

YAĞMUREDA

hertürlüüü iş değilll yapabileceğimiz işlerr değilmi...meselaaa benn temizlik yapamam...yapmam

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    30.03-2016
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ

bensalih1131

bir engellinin yapacagı işler sınırlıdır.özel sektör gibi olmaz.hizmetli statusunde olabılır ama iş gucune uygun işler verilir.göreceksiniz memurluk bile yapan olacak.

Üye
    YAĞMUREDA Avatarı

Gerçek Adı
    Sibel
    Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

YAĞMUREDA

memurlukta imza yetkisi varr ...yetkinin dışındaaa benzer işler verilebilir...

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan

BaY_Cin

Yağmureda;
    Eğer ben temizlik yapmam diyosan hiç başvurma bu sınava . . Yada 2 yıllık herhangi bir bölüm bitir direk memurluğa müracaat et. Dışardan davulun sesi hoş gelirde iş başa geldiği zaman anlarsınız. Ben Temizlik Yapmam Ben Şunu Yapmam Ben Bunu yapmam diyen varsa hiç müracaat etmesin.
    Sadece özrünüzü arttıracak iş yaptıramazlar onun dışında herşeyi yaptırırlar en kötüsüne hazırlayın kendinizi . .

Üye
    YAĞMUREDA Avatarı

Gerçek Adı
    Sibel
    Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

YAĞMUREDA

formda alınan sertifikalar kısmı var orda yazmam gerekenleri yazdım.temizlik yapacak olsaydım temizlik yazardım….raporumda çalıştırılamayacağı işler alanında iki el ile yapamayacağı işler yazıyor…eğer temizlik tek elle yapılıyorsaaa öle yaparıs …hem temizlikçi arıyorlarsa yazılı sınav neden yapılıyo sözlü mülakat yapılırr temizleme yapacak olanlar secilir ve alınır...hem sınava girdim 2 yıl değil 4 yıl okucam....

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk

FaCia

ben bılmıyomda. daha başvuru yapmadım. internetten başvuru yaptımda normal yapmadım para konusu belli olmadıqı için... ben ileri derece bilqisayar biliyorum onuda yazcam öle bişey warsa.bende acıktan okuyorum 2 sene

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan

BaY_Cin

Yağmureda, peki inşallah kazanıp atanırsanız ondan sonra görüşelim . . Tekrarlıyorum ben temizlik yapmam, ben şunu yapmam, ben bunu yapmam deme hakkınız maalesef yok, moral bozmak için söylemiyorum sadece kendinizi hazırlayın diye diyorum, size sınıfta süpürttürürler, koridorda paspaslatırlar, masa, pencere de sildirirler, çay servisi de yaptırırlar, santralede baktırırlar, fotokopide çektirirler, evrak dosya tasnif işlemleride yaptırırlar, bahçede süpürtürler vs. daha yazmak isterimde ben kısaca aklınıza gelen işler deyim. Atanırsanız görev bölmünüzde görürsünüz şu maddeyi "Verilen Diğer İş ve Hizmetleri Yapmak"

Şuda bir gerçek araştırılsın Milli Eğitim Bakanlığının tüm merkez ve taşra teşkilatı personelinin %40'ı hizmetli kadrosunda olupta memur olarak çalışanlar. Vasıflar ve aranan şartları taşıyosanız ufak tefek temizlik işlerinin yanında memur olarakta çalıştırılabilirsiniz.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul

karakeçili

devrim kardeş sen daha önceki yazılarında böyle konuşmuyordun ne oldu da birden değişti söylediklerin. ayrıca sağlam olupta hizmetli olanların bile memurluk gibi masa başı işler yaptığına ben bizzat şahidim.

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan

BaY_Cin

Ben yine aynı şeyleri söylüyorum, sadece ben yapmam ben etmem diyemezsiniz onu demeye çalışıyorum. Verilen işi yapmak zorundasınız bu benim işim değil diyemezsiniz. Bi kez daha tekrarlıyorum; Özrünüzü arttıracak veya ilerleticek iş verilemez bu kanunla sabitlenmiştir. Bu gibi durumlara itiraz edebilirsiniz elbette sizden yapamayacağınız veya özrünüzü zorlayacak yada ilerleticek her hangi bir iş yapmanızı isteyemezler bunlara itiraz edebilirsiniz fakat ben şunu yapmam ben bunu yapmam diye herşeye itiraz edemezsiniz.

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk

FaCia

devrim = HAKLI.

baska söze gerek yok. afedersiniz ama çalışmak zorundayız.öle yapamam edemem değil. ben bilqisayarcıyım kardesım. bu sınavıda kazanırsam yer süpür dersede süpürcem. tuvalet temizle dersede temizlicem.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul

karakeçili

bizde yapmayız demiyoruz zaten. adamın bir elinde bastonu öteki elinde süpürge olacak değil herhalde. hele görmeyen arkadaşlarımız görmedikleri yerleri nasıl süpürüp temiz olduğunu anlayacaklar bilmiyorum yani.

Üye
    murat255 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    21.04-2016
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Samsun

murat255

Raporlar da çalışabilir ifadesi ni aradıklarına göre normal hizmetli ne yapıyorsa aynısını yaptıracaklar

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk

FaCia

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    murat255;

varsın yaptırsınç devlet işi olsunda. işimizi garantiye alalımda.

Sayfa 1 / 9 12345 ... SonSon