1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
Toplam 128 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

sarasota

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @HÜSEYİN KARABAL hocam rapor tarihin nedir 3.3.13 den öncemi tek rahatsızlığın bumu eger buysa engel oranın düşebilir ona göre

Üye
    dünyalı Avatarı

Gerçek Adı
    efe
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul

dünyalı

@Erkankss

öğretmen miydi idareci mi hiç bir öğretmenin görevin dışında söylediğini yapmak zorunda değilsin.

HÜSEYİN KARABAL

sarasota 2010 raporum tarihlidir. hastalığımda iyileşme değil ilerleme söz konusu ilaçlarım artıtırıldı bu süreçte mevzuatı bilmiyorum . epilepsi hastaları için engelli raporu kalkarsa benim de raporum da kalkar lakin edinilmiş haklar bir daha elimden alınacağını sanmıyorum.Maliyeden vergi indirmi bile aldım 2 sene önce ..benim raporum süresiz ibaresi var

Erkankss

@dünyalı

Kardeşim mevzuatta evet öyle yapmak zorunda Değilim ama iş pratiğe gelince yapmak zorunda bıraktırılıyorsun. Benim gibi bi cok arkadaşada böyle yüklenenler olduğuna eminim Allah sabır versin bize

sarasota

Vergi indirimi aldığın iyi olmuş çünkü 3.3.13 den önceki raporları kurum yeniletme istiyor bir arkadaşım vardı epilepsi hastası 40 oranı vardı sınava girdi atandı kurum raporunu yenilemesini istedi oran 20 ye düştü onunkise sürekliydi ne yaptıysa olmadı yani atamasıda gitti ben raporun sürekli mahkemeye ver dedim ama sanırım ondada sonuca ulaşamadı @HÜSEYİN KARABAL

HÜSEYİN KARABAL

sarasota haberlerde ben de izledim. epilepsi rahatsızlığından atanan biri için feto damgası yapılmış.Bu kişi sağlıklı sahte rapor çıkarmış deniyor.Herkez birbirini ispiyonlama peşinde darbe girişimi olmasa anlyamayacakmışız.

Üye
    dünyalı Avatarı

Gerçek Adı
    efe
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul

dünyalı

@Erkankss

Abi dediğim gibi mevzuat devlet dairesinde bile işlemiyecekse bir anlamı yoktur görevin çay taşımak ise öğretmen senden çay isterse götürürsün ancak çay ocağında telefon unuttuysa almak zorunda değilsin bırak saksıyı telefonunu bile taşıtamaz öğretmen sana ama herşeye evet derseniz altından kalkamazsınız.

Üye
    askibeka Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

askibeka

Benim hemde bir mudur bes mudur yardimcisi var personelden sorumlu mudur yardimcisi islerimi yazili olarak verdi alt kat siniflarin temizligi tuvaletin ve arka bahcenin temizligi neyse bunlara alistim yaparken mudur ysrdimcilarindan biri bayan bu bayan her gun bana biraz daha is cikartiyor nerdeyse tum kurumu bana temizleticek bu duruma cok moralim bozuluyor ayrica benden once kuruma atanmis genc hizmetli masabasi iste calisiyor temizlik hic yapmiyor bu durumda adalet varmi arkadaslar ne yapmaliyim ..
    Konu askibeka tarafından değiştirilmiştir (18.10-2016 Saat 15:33 ).

Üye
    emre_61ts Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram Özbayrak
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

emre_61ts

mebe atananlar sizi de benim gibi eğitim seminerine çağırdılar mı?

Erkankss

@askibeka

Yapmayacaksın kardeşim. Bana verilen görev bunlar diyeceksin. Bak yukarda yazdım Banada yükleniyorlardı. Şizofrenim kardeşim ben haddinizi bilin ,işinin amk getirdim duruşumu. Yüklenemiyorlar. Dik durun yapamayacağım özrüm benim war diyin

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    elazığ

ahmet961

Arkadaslar ben meb e hizmetli olarak atandım. 30 eylül de de bir lise de göreve başladım. Temizlik işlerine ufak tefek yapabildigim kadar yardım ediyordum. Fakat okul müdürü Evimin okula uzak olduğunu gerekçe göstererek beni geçici görevle evime daha yakın bi okula tayin istememi söyledi. Bana da bu fikir cazip geldi ve kabul ettim. Nitekim geçtiğimiz gün evime yakın bi okula geçici görevlendirme yle atandım. Ve atanığım okula gittim fakat mudur beni gördüğüne hiç sevinMedi. Açık açık yüzüme ben senden nasıl faydalanabilirim ki dye kırıcı bi şekilde sordu. Bende yapabildigim kadariyla ne iş verirse yapabileceğimi söyledim. Ama adam yine kem küm etti. Belli ki kurumda çalıştırmak istemyor beni. Göreve başlama yazısı da yazmadan eve gönderdi ben sizi ariyacam diye. Ama nerdeyse bi hafta oldu arayan soran yok. Benim bu durumda ne yapmam lazım. Göreve başlama yazısı yazılmassa atamam iptal olur mu?

Zamanın Ötesinde

Ben dün göreve başladım ilk 2 gün boş boş oturdum sadece.. daha sonra dün müdür bana 4 tane sınıf temizliği verdi.. sadece 4 tane sınıfın temizliğini yapıyorum.. tuvalet temizliği falan yok çok şükür..

Üye
    emre_61ts Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram Özbayrak
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

emre_61ts

@ahmet961 ilçe mebe şikayet et. öyle şey mi olur kendini ne sanıyor o müdür?

Üye
    emre_61ts Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram Özbayrak
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

emre_61ts

@ahmet961 hiçbir müdür atanmış engelli memura "senden faydalanamam" diyerek kesip atamaz. bu hakkı ona kim veriyor?

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    elazığ

ahmet961

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Emre61ts haklısınız böyle bi hakkı yok. Şimdiye kadar yeni okulumda çoktan göreve başlamış olmam lazımdı ama hala bekliyorum. Neyi beklediğimi de bilmyorum. Seni kütüphanesi olan bi okula versinler falan bseyler söyledi ama ben artık ordan oraya sürgün yemişler gibi dolaşmak istemyorum. Yerim netleşsin istyorum. Eğer bu mudur de başka yere tayin etmeye çalışırsa geçici gorevlendirmeyi durdurup eski okuluma donebilirmiyim acaba? O okuldan memnundum burayı sadece evime yakın olduğu için seçtim. Ama pişmanım açıkçası. Geri dönüşü yok mu bunun? Bilen arkadaşlar da yazarsa sevinirim
    @Emre61 ayrıca bazen karsilarindakinin de insan olduğunu unutuyorlar. O müdürün o tavrı kendime olan güvenimi sarsmış durumda. Kaç gündür kafamda hep soru isatlretleriyle dolaşıyorum. Ayrıca zoruma giden bi başka unsur ilk gittiğimizde müdürün bizi gayet güler yüzle karşılaması ve kurumuna atandigimi öğrenince suratınin beş karış asilmasiydi.

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon