Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 3456789 SonSon
Toplam 128 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    askibeka Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

askibeka

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tabiki allahima binlerce kere sukurler olsun ama masabasi is olsaydi bedenen bu kadar yorulmazdim..

Üye
    xpitonxd Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    Muğla

xpitonxd

Arkadaşlar 2016/1 ekpss ile Muğla da lise ye hizmetli olarak atandım . .Engelim psikolojik. M.E.B. keşke hizmetli kadrosunu seçmeseydim de sonraki atamaları bekleseydim. M.E.B de hizmetlilik yapılmaz kardeşim.Arkadaşım hastahaneye atandı hizmetli olarak getir götür işleri yapıyor.Çok rahatım diyor.2016/1 ile atanan olarak istifa etsem 2016/2 veya 2016/3 tercih edebilir miyim?

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    3

best

engelli hizmetlinin yapacagı işler daha cok kurum müdürene baglı , bize yeni atanan engelli hizmetli arkadaş memur işi yapıyor arada cay getiriyor , şimdi ona eyaygın üzerinden kurs acama kapama işlerini ögretiyorum yani yapacagı işler kuruma baglı

sarasota

tercih hakkın ölür artık 2018 de sınava girer ve ona göre tercih yaparsın @xpitonxd

amirinize kalmış bişe eğer raporunuzda efor gerektiren işleri yapamaz yazmıyorsa her işi verebilir biz burdan defalarca söyledik yapamayacağı işler kısmı önemli diye ancak bazı arkadaşlar önemli değil size her işi yaptıramazlar diye serzenişte bulundu bakın nasıl yaptırıyorlar bu durumdan şikayetçi birçok arkadaşımız oldu şimdiye kadarda çok mesaj aldık bu konuda yasada engelini artırıcı iş veremez diyor tamam bu doğru ama neye göre ......tabiki raporda şu şu işleri yapamaz dediği işler engel artırıcı işler olarak görülüyor işin yasalı böyle haaa vicdanen kolay iş verir o başka tabiki

Erkankss

@sarasota

Benim raporumda fazla stresli iş yapamaz diyor. Şimdi bunu neye göre baz alacağız stresi

Ilk hafta 100 sıra taşımışımdır okulda belimi doğrultamadım geçen hafta sonu. Bugün keza 200 e yakın kitap taşıdım 2 kat Aşağıya. Yaptığım temizlik, cay getir götür , onu bunu taşıları saymıyorum bile

Şimdi ben daha neler yazdırabilirim pisyaktrik hasta olarak yapamayacağı işler Bölümü'ne ? Bunlardan kurtulmak icin var mı bişeyler yazdırma hakkım daha fazla ?

Bugün kadın bi Hoca'yı az Kalsın boğazlıyordum tuttum kendimi
    Mevzuyuda anlatayım; öğretmenler Odasında 2 tane kocaman Saksı war bunu okulun girişine cıkarttırdı bana bu öğretmen. Onun harici koridordaki saksıları da cıkarttırdı dışarı. Sonra öğretmenler Odasında ki saksıları çıkar bunları koyalım diye Saksı gösterdi bana. Bunlar koyalım dediği saksılar öğretmenler Odasında çıkarttıklarımdı. haberi yok senelerdir girdiği odadaki saksılardan.

Zaten köpek gibi bütün gün çalışmışım yapmadığım iş kalmamış kan ter icinde kalmışım. Bide sırf canı sıkıldı diye Saksı yeri değişiyorum. Belimin ağrısı tekrar şiddetlendi o koca koca saksıları taşırken.

Şimdi Ben bu kadını sinir krizi geçirip bi şizofren hastası olarak dövsem Ne olacak. Kendimi zor tuttum Allah war yukarda bi daha aynısı olursa Ağzına sıcacağım. Yerim işini bel Fıtığı olsam kim verecek sağlığımı geri. Akıl sağlığımdan sonra bide fiziksel olarak mı hasta Olacağım.

sarasota

@Erkankss sana verdiği işler stres gerektiren işler değil bu bakımdan senden yapmanı isteyebilir ancak amirine rica et belki durumu düzeltir

Üye
    AlternanSS Avatarı

Gerçek Adı
    Nazlıcan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    İzmir

AlternanSS

yapabileceğin ne varsa sana verirler...

Erkankss

@sarasota

Yapacağım işleri yazıp verdiler ama onun üstüne ek en az 10-15 iş daha yapıyorum. Stres gerekmesi icin bende bunu diyorum ne yapılması Lazım.

sarasota

@Erkankss yaptığın işlerle stres in bir bağlantısı yok ancak fazla işten dolayı stres olabilir ya bunu amirine anlat yada raporuna ekletme yaptır ama dr.yaparmı bilmem

Neden engellileri zora koşarlar anlamıyorum rapora bakıp iyi bu adam her işi yapar diyorlar ama işi aslı öyle değil

Erkankss

@sarasota

Raporuma neler ekletebilirim psikiyatrik hasta olarak. Bilgin var mı

sarasota

Arkadaşım sana lazım olan ibare efor gerektiren ve ağır işler yapamaz ibaresi olmalı ki sana bu tip işler verilmesin psikiatrik duruma neler yazılır bilmem ama sanırım senin rapora bu ibareyi eklemezler geriside önemli değil zaten
    @Erkankss

HÜSEYİN KARABAL

Özel sektörde kendi çalıştığım şirketten bahsediyorum . Yapikredi benim raporum da görev ve sorumluluk gerektiren işler de çalıştırılmaz ibaresi var epilepsi hastasıyım . Ama müdürüm sağolusn hep destekçimiz olmuştr. Çoğu bilmediğim konularda bizi yetiştirmeye özen gösteriyor. İdari işler de çalışıyorum . Kendimize ayrı odamız var iki arkadaş ama çağrı merkezinden de bizi koparmıyor personelle hep içi içeyiz. Hastalığımız göz önünde bulunduruyor. Ara sıra birebir görüşmelerimiz oluyor sıkıntılarımız dertlrtimiz dinleniyor.Yani kurumsallaşma anlayışı yöneticide bitiyor. Maaş konusunda sıkıntı yaşıyoruz asgari ücret .onun için devlete girmeyi istiyorum .Yoksa bu söylenenleri duyunca atamam olsa bile işimden ayrılmak istemem.Yöneticilerin devlette personel yetiştirme de davranışta tavırları değiştirmeli . Bunu da dile getirmeliyiz diye düşünüyorum

gercexs

Raporda ibare olarak ne yazdigi hic onmli degil hizmetlilerde is tamamen idarede bitiyo tamamen mudurun anlayisiyla alakali benm raporumda ortapedk engelim yok fakan mudurum beni idari islere verdi masa basinda yazi isleri ve hafif isler yapiorm bu tamamn mudurun insanligiyla alakali illaki masa basi bi is icin ortapedk bi engel olmasi sart degil sonucta hepimiz engelliyiz hastaliklarimizn hepimize farkli etkileri var nekadar zorlasakta tam verimli calisamayiz idareciler bunu goz onunde bulundrmali psikolojik olarak normal bi personelden ayirmamali ama is gucu acisindan engelimizi giz onunde bulundurmali ALLAH herkeze kolaylik versin ins herkez ekmeginin derdinde

sarasota

@gercexs önemli değil olurmu kardeşim sen işin vicdani tarafındasın elbette amirin dediği önemli sana iyisi denk gelmiş yukardaki arkadaşların yerinde olsan neye dayanarak kendini savunacaktın amirine kalkıpta amirim seni vicdanlı olmaya davet ediyorummu diyeceksin rapora bu ibarelerin konması engelli arkadaşlarımızın bu tip kişiler karşısında kendini savunması için konmuştur ayrıca amirinde her engelliye keyfi iş vermesini engellemek için güzel bir uygulamadır herhangi bir itiraz durumunda engelliyi haklı çıkarmaktadır Allah her engelli arkadaşımıza senin amirin gibi amir çıkarsın karşisına

davetsiz

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar il yada ilçe meb de çalışanlar sizlere ne tür görevler verildi acaba

Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 3456789 SonSon