Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon
Toplam 128 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

pasini

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hızmetlıler ne iş yapar ne kadar ücret alır bılgısı olan yazsın .

haci

arkadaşlar ben bi okulda memur olarak görev yapıyorum.görev dağılımları ve yapacağınız iş atandığınız yere,ordaki müdürün insiyatifine daha çok insanlığına diyim bağlı.okulumuzda sağ kol engelli bir arkadasım daha var hizmetli kadrosunda müdür onu kütüphane memuru olarak görevlendirdi baska bi okuldaki müdür görme sorunu olan bi arkadasımızın yaptığı temizliğe kusurlar buldu vs.

EMRE YILMAZ meb e engelli hizmetli olarak atandim hademelikmi yapacam

Meb e engelli hizmetli olarak atandim ne is yaparim hademelikmi temizlikmi. Yoksa basa basi ismi

Üye
    Cym Avatarı

Gerçek Adı
    Cafer
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    10:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Cym

Böyle tek tek konu açmaktansa tek konu altında yazışabilirsiniz!..
    Hizmetli olarak atanmışsınız. Hizmetli iş dağılımları çok net.

pasini

kımse bılmıyor ne iş yapacagını...

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Blog Mesajları
    2

adamo

Şu son günler itibariyle okullardaki taşeron sistemi ve okul aile birliği tarafından tutulan maaşlı ama kadrolu olmayan personelin işlerine tüm Türkiye'de son verilmiştir. İsteyen memurlar.net ten ayrıntılara bakabilir; hatta Danıştay diyorki maaşlı personel yerine kadrolu personel kullanın... Kötü bir intiba uyandırma isteğim yok ama engelli de olsa hizmetliler verilen işleri "yapabildikleri" ölçüde yapmak zorunda kalacaklar; kimsenin çok zorlanacağını sanmıyorum ama durum böyle bundan sonra taşeron falan yok...

pasini

millete çok tesellı olmuş son yazdıgınız tşk ederım...engellı bırını koca okulu temızle dıye ıstıhdam etmesi ne kadar mantıklı.

parsam

Konu uzamista uzamış ben yürüyemiyorum hadi gelsinler temizlik yaptirsinlar sırtlarına alıp üst katlara cikarsinlar
    Keşke yuruyeye bilsemde temizlik yapsam herkes engeline uygun elinden geliyorsa her verilen işi yapsın
    Aldığınız maaş milletin cebinden çıkan vergilerle odeniyor
    Girtlaginiza düğüm olur ahirette ateş olur sonra

pasini meb hizmetli çalışma koşulları

mebde hizmetli olarak çalışanlar işin zorlukları çalışma saatleri.maaş durumu nedir bilgili arkadaşlar yazsınlar...

EMRE YILMAZ Meb e atandık hizmetli memur olarak hademelikmi yapıcaz ben yapamamkı

Okullarda hademelikmi yapıcaz bilen varmı ben yapamam bedensel engelliyim

Üye
    algaNihat Avatarı

Gerçek Adı
    nihat
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    04:16
    Yaşadığı Yer
    trabzon

algaNihat

@EMRE YILMAZ Kardeş yapamayacağın işi sana zorla yaptırmazlar yaptıramazlar.
    Hayırlı olsun, sen bir başla zaten şimdilerde bir çok kurum'da bu gibi işleri taşeron elamanlara yaptırıyorlar.
    Dışardan bakarak karar verme derim başlayınca sende göreceksin bazı şeyleri bence teredüt etme derim.
    Bu devirde ekmek aslanın midesinde fırsatı değerlendirmen'den yanayım

Üye
    paranoya Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul

paranoya 2015/1 ekpss ile mebe hizmetli olarak atananlara ne iş verdiler

arkadaşlar mebe hizmetli olarak atananlara işbaşı yapanlara ne iş verdiler bilgi alışverişi yapalım

Üye
    ahmet xx Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    adana

ahmet xx engelli hizmet li ne iş yapar

ebn meb e engelli hizmetli olarak atandım

Üye
    gül rengi Avatarı

Gerçek Adı
    sakine
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul

gül rengi Mebde memur olarak çalışanlar ne gibi işlere bakıyolar ?

Mebde memur olarak çalışanlar ne gibi işlere bakıyolar ? Bildiğiniz konular hakkında beni de bilgilendirebilirseniz çok sevinirim..

RssCip

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlkokulda iken bizim okulda bir hizmetli vardı. Evrak getir götür,yeri geldiğinde masa sandalye getir götür ,kalörifer kazanını yakmak kömür çuvallarını çekmek ( kömür torbalarını bi keresinde biz çekmiştik ),temizlik yapmak. Karınca gibi çalışırdı muhabbetimiz vardı iyi bi abi idi.Çay servisini bildiğim kadarıyla ile nöbetçi öğrenciler yapıyordu oda müdüre zırt pırt zile başardı duymayınca da kulaklarında proplem mi var derdi şak diye lafı çarpardı yüzüne insanın. Bu hizmetli abimizin KPSS kitapları vardı oda sınava hazırlanıyordu memnun değildi anlaşılan. Hatırlamıyorum ama meyve budama sulama işleride yapıyordu heralde okulun bahçesi ağaç dolu idi çam ağaçları,elmalar,armutlar,kirazlar ne ararsan vardı.
    O hizmetli abimiz okuldan gideli çok oldu,şu an yerine bakan 3 kişi var. Birisi kalörifer işlerine bakıyor,diğer ikisi temizlik işlerine,yalnız şu an ki 3 kişi sözleşmeli personel işkur vasıtasıyla gelen...

Mesajımda bahsi geçenler Ekpss ile atananlar değildir...

Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon