+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 43 mesajın 1-15 arasındakiler
Engelli öğretmenlerin maaşı ne kadardır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ince85 Engelli öğretmenlerin maaşı ne kadardır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar
    engelli öğretmenlerin maaşı ne kadar oluyor acaba çalıştığı işğününe göre değişiyormu
    diğer öğretmenlerle aynı maaşı mı alıyorbide ek ders almada sorun yaşıyorlarmı acaba

valeciraptor

MEMURLAR ARALIK MAAŞI OCAK MAAŞI
    ----------------------- ------------ ----------

Müsteşar 1/4 4.546 4.667
    Genel Müdür 1/4 4.153 4.264
    Memur 9/2 1.254 1.291
    Memur 14/3 1.250 1.287
    Hizmetli 13/3 1.218 1.254
    Öğretmen 1/4 1.683 1.731
    Öğretmen 9/2 1.453 1.496
    Kaymakam 7/1 2.702 2.776
    Başkomiser 3/1 2.190 2.251
    Polis memuru 9/3 1.934 1.988
    Uzman doktor 1/4 2.213 2.275
    Doktor 7/1 1.870 1.923
    Hemşire-Lise 11/1 1.416 1.457
    Mühendis-Büro 1/4 2.166 2.266
    Teknisyen-Büro 12/3 1.416 1.458
    Profesör 1/4 3.564 3.660
    Araştırma görevlisi 7/2 1.691 1.739 Avukat 1/4 2.362 2.428
    Not: 2009 Aralık maaşlarına 83,88 lira aile yardımı, 41,94 lira (2 çocuk için) çocuk yardımı, 25,98 lira asgari geçim indirimi dahildir. 2010 Ocak maaşlarına ise 86,07 lira aile yardımı, 43,03 lira (2 çocuk için) çocuk yardımı, 27,34 lira asgari geçim indirimi dahil edilmiştir.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

mezopotamyali kederi

Engelli öğretmenlerin, engel derecesini ispatlamaları durumunda birkaç vergiden indirim yapıldığını biliyorum. Arkadaşım gitti, sonuç da aldı. Lakin bunun için o kadar çok koşuşturmasına değmedi. Maaşında 18 liralık bir artış olmuş...

Öte yandan engelsiz öğretmen ne alıyorsa engelli öğretmen de aynını alıyor. Ek ders, branş öğretmenleri için bazen büyük sorunlara neden olabiliyor. Okulda aynı branşın birkaç öğretmeni olması demek ek ders saatlerinin paylaşılması demektir.Sorun burda baş gösteriyor. Gidilen okulda tek branşsanız ve yeterli sınıf varsa sorun ortadan kalkıyor. Okul idaresinin ek ders konusunda adaletli olması gerekiyor. Ki ben çoğu zaman bu adaletsizliğe kurban edildiğimi hatırlıyorum.

Öğretmen 9/2 1.453 1.496 Mı?

HADİ ORDAN DİYORUM... )

10. Yılım ben daha o rakamı görmedim...

ince85

hmmm çok teşekkrler mezopotamyali kederi ve valeciraptor
    peki mezopotamyali kederi net maaş nedr ayıp olmassa
    bide affınıza sıgınarak birşey sorayım emeklilikteki maaşlarda bir farkllık oluyormu acaba?

garraro

Öğretmen 9/2 1.453 1.496 Mı?
    6 yıllık öğretmenim bende görmedim böle bir maaş.
    acaba veriyorlarda ben mi almıyorum)
    hadi ordan değil ben başka bir şey söylerdim ama neyse))

Üye
    Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.

elif_kız

arkadaşlar bence maaş konusunda bukadar takılı kalmayın istediğiniz bir mesleğiniz olsunda maaş sonra gelmeli bana göre.

ince85

yaw arkadaşlar cok cok saolun cvb verdıgınız ıcın ama bır net cvb versenız kaç lıra alaıyorsunuz
    söylemenin bri ayıplgı yok

ticet77

aslında okullardaki hizmetli olayı genelde kalktı taşeron firmalar yapıo bu işi yani hizmeli alımı neden 4000 toplam memur alınsa lise mezunları 10 dan değil 13 ten alınsa derece ollarakhem önlisans hemde lise mezunları başvurabilse ne iyi oludu

1200 alıor öğretmenler yeğenim yeni atandı ordan biliorm

mezopotamyali kederi

İnce 85...

Öğretmenliğe yeni başlamış bir öğretmen şuan yaklaşık 1.200 civarı ücret alıyor... Ek derslerini tam dolduruyorsa ayın 1-2-3'ü gibi de 472 civarı alıyor. Tabi ay başında aldığın para ile ortasında aldığın para asla birbirini görmediği için bence bir bereketi de olmuyor... Yine de biz Allah bereket versin diyelim...

kalpsizsevgilim

1,400 maas alıyolar

Üye
    Gerçek Adı
    sevgi
    Son Giriş
    19.06-2014
    Saat
    15:47
    Yaşadığı Yer
    KASTAMONU
    Blog Mesajları
    18

Love

2010 yılı maaşları diyorlar mesela orada maaşları hesaplarken içine herşeyi katıyorlar. aile yardımını eşi çalışmayan iki çocuğu olan daha ne bileyim yardımların hepsinden yararlanan bir kişiyi baz alıyorlar bildiğim katarıyla.

koçero

ben meb' te mutemetim. en düşük kıdemli öğretmenim 8/3 aldığı maaş 1360 tl dir. ek ders ücreti hariçtir. öğretmen engelli ise, vergi indirmi için aldığı rapor oranı üzerindende vergi muafiyeti alacaktır dolyısıyla oda maaşa yansıyacak çok değildir. ama önemli olan şey ücretteki artış değil erken emeklilik hakkıdır. o raporu almayan ve başvurmayan engelli çalışanlar erken emekli olamazlar. o raporu almak şarttır. benim raporum %60, bunu 40 düşürdülerler. vergi kesilmediği için maaşımda 25 tl lik bir artış oldu. engel oranı arttıkça buda artıyor. ama bakanlık oranı düşüyor arkadaşlar.

ticet77;

doğrudur arkadaşım temizliği şirketler yapıyor okul aile birliği karşılıyor. ama hizmetlilerde göreve devam ediyor. küçük işler yapıyorlar pas gibi çöp dökmek gibi... çok rahatlar.

mezopotamyali kederi

Koçero 8/3'ten bahsetmişsin... 9/1 'den başlamıyor mu ?

murat01_80

valla memurıyet dıosan bu ulkede enıyısı ogretmenlık yada polıslık...düz memurun maası cok dusuk..duz memurda olacaksan hastanede olacaksın..amayınede cok sukur demeyı bılmelı..tabi..onca işsiz varke..nayrıyeten iktisatın kuralı:gelır nekadar artarsa harcamada okadar artarr..yani insan oglu doyumsuzdur..söz meclısten dısarı..

ayrıca mezo ben 1400 lıra maas gormedım dıosunuz..o maas sanırım evlı olanlar ıcın ..eş parası..cocuk parası..vs..

koçero

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mezopotamyali kederi Mesajı Gör
    Koçero 8/3'ten bahsetmişsin... 9/1 'den başlamıyor mu ?
    doğru diyorsun hocam. yeni başlayan öğretmenimiz yok o yüzden en düşük kıdemli öğretmenin aldığı maaşı yazdım. 8/3 ü o yüzden belittim. kademe / derece olarak 4'e düşmediğiniz sürece çok fazla bir fark oluşmuyor. katsayılar birbirine yakın oluyor. 8/3 le 9/1 arasında 30 - 40 tl fark yoktur bile hocam. ben yeni memurum aldığım maaş 1250 tl

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye