+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Memurluktaki ilk atamada çift maaş alınmıyor mu?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

malkocoglu22 Memurluktaki ilk atamada çift maaş alınmıyor mu?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    arkadaslar agustos 2009 ıse baslama gunum memur olarak atandım. ama ilk ay cıft maas olması gerekıyormus, benım maas eylulun 15 ınde tek maas yattı.
    boyle olması dogru mu
    bır de yenı baslayan memur ne kadarla baslıyor bılen var mı

Raman72

Memurlar maaşlarını peşin alırlar.Maaşınızı tam olarak almışsanız yanlışlık yok.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

malkocoglu22 maas

agustos da gırdım eylul de aldım ama ılk ay cıft almam gerekıyormus ama almadım

Üye
    Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ

sagopa66

bencede Çift alamassınız memur olarak başladıgınızdan emin misiniz,?? memur başlar başlamaz alır parasını ama işçi çalısır alır.. bi yanlıslık yok demi ,?

malkocoglu22

evet memur olarak herkes basladıgı gun alıyo emeklı olurken alınmıyormus cıkarken yenı baslayanın maas ne kadar

Üye
    Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ

sagopa66

o kadarını Bilmiyorum :S

celik

bir soru da ben soruyum. bütün memurların maaşı aynı mı? aynı ise en kadar.
    işçi mi çok alır
    memur mu çok alır

kim çok alırsa neden..

Üye
    Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ

sagopa66

İşçi Çok alır Tabikide yevmiye usuludür İşçide ondan dolayı. Memur 1100 alırken İşçi 1250 falan alır.

celik

peki memurdan işçiye yada işçi den memura atanabiliyor musunuz...

Üye
    Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ

sagopa66

Doğrudan Atama olmaz da. İşcisin veya memursun kpss ye girdin. Kurumlarda sınav açtı veya osym atama yaptı o zaman basvurabilirsin.. direk atama olmas yani..

celik

teşekkürler sagopa66 arkadaş...

BaY_Cin

Malkoçoğlu22;

Çift maaş alma gibi bir durum söz konusu değildir. Fakat size Kıstal Yevmiye tahakkuk etmesi gerekir, Ağustosta işe başladım demişsin, Ağustosun kaçına işe başladıysan o gün itibari ile bir sonraki ayın 15'ine kadar olan gün sayısı Kıstal Yevmiye olarak adına tahkkuk ettirilir. Yani ilk ay çift maaş değil tam maaşını artı çalıştın gün sayısını alırsın ondan sonraki aylarda normal devam eder.

malkocoglu22 atama

baycın agustos un 15 ı ıse baslama tarıhım ben eylulun 15 ,inde tek maas aldım senın dedıgın yevmıye nasıl ben sımdı o cıft yok mu

Üye
    Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ

sagopa66

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Bence burdaki kimse sağlıklı birsey söyleyemez her kurumda Tahakkuk vardır. Git oraya sor.. Buraya yazman birşey ifade etmez..

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye