Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

muurat56 Raporumdaki Çalıştırılamayacağı İşlerin Niteliği bölümü..?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar raporumu yeni çıkarttım çalıştırılamayacağı işler bölümünde ağır ve tehlikeli işlerde dikkat ve sorumluluk gerektiren işlerde çalıştırılamaz yazıyor
    raporumda hastalık psikotik bozukluk çalışabilir ibaresi yer almakta

benim sorum ben web tasarım ve programlama mezunuyum vhki bilgisayar işletmeni yada düz memur olmak istiyorum bu ibareler yüzünden illa hizmetli kadrosundamı çalıştırırlar beni

gerekirse eyvallah onuda yaparım küçümsediğimden değil ama merak ediyorum cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Üye
    Gs3434 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Gs3434

Selam kardeşim bende de aynısı yazıyor. Ben memur olarak atandım.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

@muurat56 Raporaki ibarelerden dolayı değil engel durumunuz ve atandığınız kurum müdürünün vicdanlı olup olmamasıyla alakalı yapacağınız iş, kurum müdürünüz size masabaşı iş verebileceği gibi evrak getir götür yada paspas atma temizlik yapma gibi işler de verebilir.

muurat56

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şimdi beyler bende böyle ibareler varya atıyorum her kadroyu yazabilirmiyim hizmetlide dahil hastalığıda gözönünde bulundurursak yoksa sadece düz memur mu yazıcam ?