Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 32 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    OldBoy2046 Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk Kamburoğlu
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    Antalya

OldBoy2046 Bugün iş başı yaptım ve sanırım istifa edeceğim..?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar. Ben bügün işbaşı yaptım fakat çalışırken bana anksiyete krizi geliyor. İşe başlamadan önce de zaten fiziksel aktivitede bulundum mu anksiyete oluyordum fakat genelde evde bilgisayar başında olduğum için bu sorunu fazla yaşamıyordum. Daha önce 'tedaviyle çalışamaz %80' raporum vardı fakat iyi bir doktor buldum ve bana Xeplion+Prozac tedavisi uyguladı. Ondan sonra zihnim berraklaştı ve hiç yorulmamaya başladı gelin görün ki bu tedaviden önce ansiyete sorunum yoktu fakat zihnim çok çabuk yoruluyordu ve problem çözme yeteneğim sıfırın altındaydı. Şimdi hizmetli olarak atandım fakat verilen işler fiziksel aktivite gerektiriyor ve bu da bende anksiyete yaratıyor. Bu yüzden işi bırakıp bir dahaki sınavda en iyi puanı alıp masabaşı memurluk yapmayı düşünüyorum. Benzer sorunlar yaşayan varsa burada paylaşabilirler. Teşekkürler...

sarasota

Geçmiş olsun kardeşim raporunda ne tip işler yapamayacagin yazmıyormu @OldBoy2046

Üye
    OldBoy2046 Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk Kamburoğlu
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    Antalya

OldBoy2046

Ne yazık ki yazmıyor, yani iş beğenmeme gibi bir şansım yok. İstifa şart gibi görünüyor. Ya da raporu yeniletebilirim, bilemiyorum... İyi dilekleriniz için de teşekkür ederim...

Üye
    nfrysmn Avatarı

Gerçek Adı
    ysmn
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    angara:)

nfrysmn

iş olarak ne yapıyorsunuz temizlik mi?

ayrıca biraz beklemnizi öneririm doktorunuzla konuşun uygulayabileceği başka bir ilaç olabilir

potti.38

Müdürünüzle konuşun bence durumu

sarasota

Raporunuzda yazmıyorsa verilen işi yapmak durumundasınız biraz sabredip amirle konuşun dr,unuzlada konuşup durumunuzu izah edin raporu değiştirmeniz gerekir

Üye
    mkaya64 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    Uşak

mkaya64

kardeşim amirlerinle durumu konuştunmu ilerde görevde yükselme sınavları oluyor emeğine yazık olmasın diye söylemiştim

Üye
    nfrysmn Avatarı

Gerçek Adı
    ysmn
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    angara:)

nfrysmn

ben hizmetliler temzilik yapaz diye biliyordum görevliler varmış onlar yapıyormuş diye biliyordum

sarasota

@nfrysmn eger raporda yapamayacağı işler kısmında bişey yazmıyorsa yada efor gerektiren isler yapamaz yazmıyorsa yapmak zorunda ama genelde böyle amirler yok arada çıkıyorlar işte

Üye
    habip50 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir

habip50

raporunu ver müdürüne yapabileceğin iş versinler bir arkadaş forumda dilekçeyle sorunu çözdüğünü yazmıştı onunla görüş sanada bir yol göstersin
    @ankiloz

bu arkadaşla bir görüş

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

fringe

ekpss ile milli eğitime atananlar iş başı yaptı mı?

Üye
    aksiyon61 Avatarı

Gerçek Adı
    Oktay
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    TRABZON
    Blog Mesajları
    14

aksiyon61

Raporunda hangi işi yapabilir yada yapamaz ibarase yazıp yazmaması çokta önemli değil.Senin kazanılmış bir hakkın var bunu devlet bile biler sana hak tanımışmı tanımış.Senin şimdi yapman gereken şey doktoruna gidip hangi işi yapabilirsin hangi işi yapamazsın raporu almak buda senin bir gününü alır.çokta zor değil bu raporu aldıktan sonra amirine ver sani uygun bir yere vereceklerdir.vermek zorundalar sen ve senin gibiler oraya engelli statüsünde geldiğini müdürün biliyor haklarını kullan istifayıda düşünme..

sarasota

Arkadaşım rapordaki yapabileceği işler durumunun belirtilmesi çok önemlidir sende öyle diyorsun zaten bak git raporunu değiştir diye yazmışsın bizde bunu söylüyoruz zaten eger raporunda efor gerektiren işlerde çalışamaz yazsaydı amiri ona butip işler veremezdi

gercexs

Peki bu yapamayacagi isler ile ilgili aldigi rapor elimizdeki engelli saglik raporumu olmali yoksa sadece yapamiyca islerin yazili oldugu basit farkli bi doktr raporumu?

Üye
    aksiyon61 Avatarı

Gerçek Adı
    Oktay
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    TRABZON
    Blog Mesajları
    14

aksiyon61

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Verir arkadaşım verir herkez senin benim gibi düşünmez çünkü engellinin halinden ancak bir engelli anlar. Ben seni çok iyi anlıyorum diyeni bile %100 anlayamaz empati yapabilir ama anlayamaz.Ben davlet hastanesinde calışıyorum ve neler gördüm bir bilseniz inanamazsınız bu dediklerim uygulandı şu an masa başında çokta rahat işi var, ve oda hizmetliydi..DEDİĞİM GİBİ HERKEZ SİZİN VE BENİM GİBİ DÜŞÜNEMİYOR ÇÜNKÜ HALİMİZDEN ANLAMIYOR ANLAYANI VAR ODA İSTİSNA..Bu aynen şuna benzer tekerlekli sandalyede olan birine otobüste engelli kartı sorması gibi birşey.Sen hangi işi yaparsın diye sorsalar o arkadaşımızda istifayı düşünecek duruma gelmezdi...Teşekkürler

Sayfa 1 / 3 123 SonSon