Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

parsam

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2015 teki atamada atandım haftasonu 2 gün kurs gördük güzeldi 2 hafta daha kurs göreceğiz

Üye
    ElifD Avatarı

Gerçek Adı
    ElifD
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adrianople

ElifD

@qparsam

teşekkür ederim hafta sonu ilk defa gittim bende. gayet iyiydi.

pasini

Adaylık eytimi Ne başladık tarih ve sınavlara bakarsak 5aylik memurken iş bitiyor. Biz asalet tasdik olmasi icin yılın dolmasını bekliycezmi meb te calisiyorum

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:53
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @mavigozlum @pasini Aday memurlar önce temel eğitim sonra hazırlayıcı eğitim adıyla iki ayrı eğitime tabi olurlar her eğitim sonunda sınav olurlar iki eğitim sonunda işe başladığınız gün/ay itibariyle 1 yılı doldurduğunuzda kurum amiriniz bir forum doldurur size (bu bir yıl boyunca hal hareket ve davranışlarınızdan giyim ve temizliğinize kadar olan kategorilerde) puan verir ve il milli eğitim müdürlüğüne gönderir, il milli eğitim müdürlüğü de puan vererek adaylığınızı kaldırır Adaylık 1 yıldan az 2 yıldan fazla olamaz yani aday memurluğunuz 1 yıl dolmadan daha önce kaldırılamaz 1 yıl dolduğunda adaylığınız kaldırılır

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12