+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
550 gün için Askerlik Borçlanması kaç TL tutar?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    18.04-2014
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer 550 gün için Askerlik Borçlanması kaç TL tutar?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Ssk lı olarak (18 ay askerlik yaptım) asgari ücret üzerinden askerlik borçlanması yapmak istiyorum ne kadar borçlanma çıkar?
    1. Askerlik borçlanmasında özürlülere sağlanan bir kolaylık var mıdır

ergün

ilker;
    1-ödeyeceğiniz tutar 4000 ytl'nin üzerinde olacaktır.
    2-bizler için,sağlanan (maalesef) hiç bir kolaylık yoktur.
    3-artık bu paranın tamamını 1 ay içinde ödeme zorunluluğu da getirildi.(önceleri 6 aya kadar borçlanma yapılıyordu.)

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de
    Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    18.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Bugün itibariyle askerlik borçlanmamı ödedim
    540 gün karşılıgı 3836.16 tl tutarında ödeme yaptım..

valeciraptor

ilker bu odedıgın tutar nezam ssk gun sayına eklenır bende bu hafta borclanma yapacagım

bir soru daha ssk ya basvurduktan kac gun sonra odeme ıcın evrak elına ulastı

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    18.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Hemen ekleniyor yalnız ben kuruma ödedim.(banka ödeme secenekleride var) kuruma ödemen daha iyi dosyana hemen ekliyolar ödeme makbuzunu akşamda eve geldim netten baktım 540 gün ssk günlerime eklenmiş..

Ben mayıs 15 de askerlik borçlanma dilekcemi kuruma verdim 1 haziran'da ödeme emri geldi yalnız teblig tarihinden sonra 1 ay icerisinde ister taksitli ister peşin ödeme yapabilirsin

bulent

Bu askerlik borçlanmasını ödediğimiz taktirde gelir vergisi indiriminde kullanabiliyormuyuz kullanabiliyorsak nasıl ve ne kadar bilen arkadaşlarımız varsa bilgilendirse çok memnun olurum teşekkürler.

Hasan DURMUŞ

özel sektörde çalışan arkadaşların çalışmalarında bir sıkıntı yoksa askerlik borçlanmalarını yapmasalarda olur çünkü kamu kesimlerinde kıdem tazminatı olarak ödediğn parayı alıyorsun özel sektörde kıdem tazmınatı alsa bile alacağı para ödediği paranın altında kalır.
    vergilendirmesi ise maaşınıza yansıyan vergi miktarı kadar olur.ödenen makbuzu maaş bordrosu yapılan yere verilir ordada işlem yapılır.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    18.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Aslında bende ödemeyecektim ama prim günüm eksik kalıyor ondan ödedim...

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye