Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 17 mesajın 1-15 arasındakiler
Büro memuru ne iş yapar, tam süreli çalışma nedir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

nacar Büro memuru ne iş yapar, tam süreli çalışma nedir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    bana özel sektörden büro memuru iş bildirimi gelmiş işkur dan ben yürüme engelliyim tekerlekli sandalyedeyim büro memuru ne iş yapar yorumlarda çay dagıtır evrak getirr vs.. iş yapar yazıyor birde tam süreli çalışma nedir kaç saat olur

çamlıca

Masa başı memur gibi çalışması lazım. Ancak özel sektörde ne iş yapacağın müdürüne bağlıdır. İş tanımları lastik gibi uzar.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

Anti Oksidan

tam süre haftada 40 saat, günde 8 saattir... günde 8 saatten fazla çalıştıramazlar...

turkuaz06

bilgisayarda yazı yazmak,döküm almak,yazıları dosyalarına koymak,telefonlara bakmak,fotokopi çekmek,müşterilere bilgi vermek vb...

berussa16

özel sektörde büro memuru olarak çalışan arkadaşlar var mı? tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

SmhGwz

özel sektörde olsa kamuda olsa da ilanı verenle görüşün deirm çünkü bende buro memuruyum ama bazen geziyorum bazen otueruyorum surekli pc basında..
    bazılarında mesela satış elemanlarına yardımcı olarak olyuro özel şirkette görmüştüm ben fotokopi çekip bilgsayardaki işlemi fln yapıyordu
    tam süreli iş ise sabahtan akşama kadar
    mesele 9 da girip 13 de çıkarsan yarım süreli yada belrili saati yoksa tam süreli oluyor

berussa16

SmhGwz;

peki kardeş senin sektörün nedir? işkur aacılıgya mı buldun? ve en önemlisi maaş asgari mi? bende büro memuru olarak çalışmak istiyorumda.

Üye
    Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    20.11-2014
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/bandırma

f-f

tam süreliden kastı 3 ay deneme süren vaar yani kadroda değilsin demek çünkü kendi sözleşmemden biliom tam ve süresiz yazıyooo yani alırken direk kadralmışlardı

berussa16

özel mi kamu mu çalıştgınız yer ve göeviniz nedir?

musty35

soru:yurume problemı azolupta (ayakta fazla duramama, uzun yol yureyememe gibi )polıo sekelı vs. gıbı sandalyeyle işe gıden arkadaşlar varmı acaba servıs sorunlarını nasıl halldeyıolar ?
    cevap:eger sandalyesız yuruyoblıyosan sakın ama sakın! sandalyden kalkma ozaman ne iş verıılerse yaparsın fotokopı cekme ıvırzıvır işler, evrak getır gotur, banka işlemlerı ,ssk işlerı ,işkur işlerı vs.bazıyerlerde tabı heryerde olcak dıye bışey yok ama acımazlar benden soylemesı...

SmhGwz

SmhGwz;

bn kamudayım ama yurumkte fln sıkıntım yok işte muhasebe bölümündeyim ve getir götür işleri birde bilgisayar basında bişeyler yaparak calışıyorum

uzak doğu cadısı

bende özel sektörde büro memuruyum... gelen faxları bilgisayardan ilgili kişilere aktarıyorum, santrale bakıyorum, kargo yapıyorum, bu şekilde masa başı işlerim var seni zorlayacaklarını sanmıyorum, güzel bir iş bence senin için başla bir an önce..

ka_rakartal

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar bende tekerlekli sandalyeliyim memuriyet olmazsa özel de büro memurluğuna başvurucağım ama aynı zamanda yanlız başıma bir eve çıkmam gerekiyor sizce bir düzen kurmak çok mu zor olur iş ortamı sıkıntılı oluyormu boş yere işten atılma olurmu tecrübeli arkadaşlar bilgilendirirse çok memnun olurum

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye