Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 74 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

seyhansonay 15.000 tl ile ne iş kurulabilir?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    devlet kişi başı 15.000 tl kredi veriyor. siz olsaydınız ne iş kurardınız?

Üye
    oguz020 Avatarı

Gerçek Adı
    Oguzhan
    Son Giriş
    21.08-2013
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    elazığ

oguz020

şahsi fikrim ya cep telefonu işine gırerim yada tekel mamülleri

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    17.08-2015
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara

kunta

nasıl veriyor 15 bin krediyi bizede söylede bizde alalım

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    EsEsEsEs
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Başkent

twilight

bana verse ben direk araba alırım ... ne iş kuracan ki o parayla.bence tanesi 300tl den bi kuzu al kaç tane ediyor 50 tane kuzu alrsn hayvancılığa girersin yemi falan küspesi derken yine zarara uğrar çıkarsın o kadarcık para ile

seyhansonay

fikirler için tşk ederim arkadaşlar. alkollü içki satışına kredi vermiyorlar. zaten bende düşünmem. ayrıca kırsalda yaşamıyorumki koyun kuzu alayım. antalyada yaşıyorum. bu krediyi sydv veriyor. sosyal güvencesi olmayan, üzerine kayıtlı menkul yada gayrimenkul olmayan vatandaşlara veriyorlar. kişi başı 15.000 tl 10 kişiye kadar ortaklık halinde 150.000 tl veriyorlar

Üye
    oguz020 Avatarı

Gerçek Adı
    Oguzhan
    Son Giriş
    21.08-2013
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    elazığ

oguz020

o zaman ıkı tane doğan slx al galerıcılık yap

seyhansonay

arkadaşlar bu para benim cebimde nakit para değilki. iş kurmak amacıyla devletin vereceği kredi. sadece iş kurma şartıyla verecekler.

Üye
    Gazii_42 Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit
    Son Giriş
    27.08-2015
    Saat
    17:15
    Yaşadığı Yer
    Konya

Gazii_42

Bence bana kalırsa,bilgisayar malzemeleri için dükkan aç,çünkü devir elektronik devri zarar etmezsin?

Üye
    sirin720 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet şirin
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    11:55
    Yaşadığı Yer
    ...

sirin720

İşlek bir yerde küçük bir dükkan kirala. Kuruyemiş, sigara ve kontür sat. Müthiş bir para kazanırsın

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    05.08-2015
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla

nova

Belediyede destek olup yer verir yer gösterir ise hediyelik eşya işi olabilir malum hediyelik eşyanın maliyeti düşük.. en kötü ihtimal ile uygun bir dukkan tutar geri kalanı ile dukkanı doldurabilirsin.. yada uygun bir otel içi dukkan da olabilir bir kısım hediyelik bir kısım tekstil (havlu-mayo vb.) olabilir.
    yada etrafta çok rakip yok ise uygun kira ile bir dukkan tutup pet shop olabilir ama canlı hayvan olmasın(ben zaten canlı hayvan satışına karşıyım) balık vs olabilir artı evcil dostlarımıza mama, aksesuar vb.
    ama dediğim gibi uygun lokasyon ve uygun kira önemli..
    şimdiden hayırlısı olsun.. Allah iş karşılığı versin..
    ben şuan maaşlı dolayısı ile SGK'lı olarak çalışıyorum bende alabilir miyim bu krediyi?

Üye
    İdeal Avatarı

Son Giriş
    07.08-2015
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Blog Mesajları
    9

İdeal

15.000 tl ile iş kurulması biraz zor.

Üye
    indigo_girl Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    10.01-2015
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    YOK

indigo_girl

10 kişi bulup şirket kurardım. güzel bir isim ile dış ticaret şirketi kurardım. yada muhasebe şirketi kurardım . yada tek başıma muhasebecilik yapardım bir muhasebe ofisi açıp

efekt

elinden hangi tür iş gelir, mesleğin varmı herhangi bir iş tecrüben var mı? egeer yoksa, en basiti toptan perakendicilerle anlaşıp iç giyim, bebek-çocuk giyim üzerine bir magaza açabilirsin. ustalığın varsa yemek üzerine en basiti ciğ köftcelik yapabilirsin. yada dönerci, yada öğrenci mekanlarına ulaşayım dersen çay simit kafe açabilirsin. maliyeti bilgisayarlardan daha azdır.

ghn

peki geri ödemesi nasıl oluyor bu parayı neye göre veriyolr bilgin varmı

seyhansonay

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    çok güzel yorumlar arkadaşlar. aslında bugüne kadar turizm ve sağlık alanında 2 işyeri açtım . ama düşmez kalkmaz bir allah . bizde düştük işte. bazı sebepler, elimde olmayan olaylar beni devlete muhtaç etti. şimdi arkadaşlar bu krediyi yukarıdada yazdım.sadece sosyal güvencesi olmayan,üzerine kayıtlı herhangi bir araç,arsa,ev vb gibi şeylerin olmaması lazım. kişi başı 15.000 tl veriyor. 2 yıl ödemesiz 6 yıl eşit taksitle faizsiz olarak geri ödemesi var.

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon