alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Özel sektörde çalışan engelliler ne kadar maaş alıyorlar?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

sfenoid Özel sektörde çalışan engelliler ne kadar maaş alıyorlar?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    fabrikaya engelli olarak başlıcam ücret ne kadar alırım?

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

sfenoid

teşekkür ederim.

atildertli

bencede asgeri

saww

İşe başlıyacak birine, ücretini nasıl olurda bildirmeden iş başı yaptırıyorlar
    Söylemiyorlarsa sen sor kardeşim ne kadar ücret vericeksiniz diye!

Ufukalp

Saww arkadaşa katılıyorum.
    Bir iş sözleşmesine taraf oluyorsunuz ama sözleşmenin maddelerinden bihaber imza atıyorsunuz,olacak şey mi bu?
    Ne iş olsa yaparım,ne verirseniz alırım mantığı devam ettiği sürece engelli dendiğinde akla hep asgari ücret gelmeye de devam edecektir.

ergincengiz

kardeşim başlayacağın işe bağlı sendikalıysa 950ile 1000 arası alırsın

yesil_izmit

arkadaşlar

böyle mantık olurmu direk asgari sormak lazım tabiki en dogrusunu işyerinden ögrenirsiniz. Bu işin engelleisi sağlamı yok 650 da alırsın 6500 lirada ben 2500 lira alan bir cok arkadas tanıyorum engelli

sgurkan

işi girmeden önce maaşınızı konuşun bence,çalışacak olan sormuyor önemsemiyor ki,biz ne verirsek evet diyecektir diye düşüncesine kapılacaklardır.ilk görüşme de değil ama işe kesin alacakalarsa ikinci görüşme de sorabilirsiniz..Sizin için hayırlısı olur inşAllah...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İlkgün gibi Mesajı Gör
    Sözleşmede belirtiliyor ücret, siz sözleşmenizi okumadınızmı?
    genelde ücret kısmını sözleşme de boş bırakıyorlar..işe aldıktan sonra,konuşulan maaş sonradan yazılıyor..

mehmet-41

5 yıldır aynı şirkette çalışıyorum aldığım maaş 800+agi+vergi indirimi

vyazan

valla bende özel bir şirkette çalışıyorum 1150 maaşla başladım 1,5 sene önce 1 yıl sonra zam dediler zam döneminde %15 yaptılar kabul etmedim. sonra özürlü kadrosu bu kadar yapabiliyoruz dediler bende özürlü indirimden (vergi vs) yararlanmıyorum normal kadro olsun o zaman dedim yaptılar sağolsunlar normal kadro artı 15 daha aldım ...

buzluçay

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    keşke bende bulabilsem öyle bir iş kardeşim vyazan

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye