Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
KPSS ve engelli öğretmen alımı hakkında..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

edam KPSS ve engelli öğretmen alımı hakkında..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    mrh yeni açılan engelli öğretmen kadrosu için sınava girsek ve atamamız olmasa normal kpss sınavına girersek engeli sınavına girdiğimiz için kpss sınavını kazansakta atanmama olsılığımız var mı yani engelisın kpss kazansanda engeliler için açılan sınava girdiğimiz için çalışamazsın şeklınde bir durumla karşılasabılırmıyız

edam

daha alım felan yok belli olan bir şey yok bende bu konuda bilgi almak istıyorum ne yapsak iki sınavada mı girsek bunun bir zararı veya yararı varmı

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

mayıntarlası

arkadaşım, bir yararı da zararı da yoktur iki sınava girmenin. ben kpss'ye hazırlanmaya başlamıştım. bu alım sonradan çıktı, hele de öğrtmnlk tamamen sürpriz oldu. ben gireceğim kpss'ye de.aralarında 10 gün gibi bir zaman var zaten. Allahım hepimizn gönlüne göre verir inşallah

E®KAN

Gereken şartlar sağlandıktan sonra her iki sınava da girebilirsiniz birbirini kısıtlamaz bu sınavlar arkadaşlar. Bu sınavda baştan istedikleri sağlık raporunu normal kpss yi kazandıktan sonra istiyorlar tek fark bu...

edam

mrh ben son sınıf öğretmenlik okuyorum eng için açılan sınava girmek için mezun durumunda olmak yeterlimi yoksa diploma istiyorlar mı?birde kpss ve eng için açılan sınavın ikisıne girdım ve kazandım diyelim hangisinde başlayacam farkı ne ne gibi avantaj ve dezavantajları var. cevaplarınız için şimdiden tşk

zaferdağ

edam kesinlikle ya birine gir ya da diğerine.birini kazanamazsan diğerine giremezsin.aman dikkat...aman....

E®KAN

Eğer diploman yetişiyorsa sınava gir derim. yoksa 110 TL çöpe atmış olursun.

Zaferdağ; nerden çıktı bu, yok öyle birşey. ikisine de girsin bence.

ealif

kaç öğretmen vardır engelli bu sınava girecek nedr sansımız?

ben ingilzce öğretmeniyim batı karadeniz ve cevresni istiorum..

kpss ye calısırken aniden gelişen sevndirici bi haber oldu bu sınav=)
    e hadi hyrlısı o zman hakkımızda=)

ancıl

ealif tahminim 1500 kişi belki kontenjanı dolduramayadabilir, sınava giren herkes yerleşir

hakbilirr

arkadaşlar herkesin raporunda çalışabilir yazıyor mu yoksa daha oralara gelmediniz mi çünkü hastane böyle bir ifadeyi yazmam diyor.

mayıntarlası

arkdaşım, ben geçen hafta heyete girdim "çalışabilir" ibaresi için. herhangi bir sorun çıkmadı çok şükür. inşallah bu hafta içi alacağım raporu. raporda ne yazdığını raporu elime alınca yazarım siteye. başarılar şimdiden

ealif

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ancıl;

sınav sorularının zorlugu konusunda bi problem var daha nce oretmenler için yapılmamıski böle bi sınav. kaldıki eğitim den kpss de 120 soru yapıorduk nasıl olursa 10 soru onun yerni tutar tutarsa da nasıl tutar?hangi konulardan gelir.fikir alısverişi yapablceim de biri yok bi karısık kafam

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye