Engelli Hakları İhlal Bildirim Formu
Hi-slip: Temiz Aralıklı Kateterizasyon için en iyisi...
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

yasalisyan Devlet Personel Başkanlığı'nın 126 adet özürlü memur alımında KPSS şart mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhabalar devlet personel başkanlığının 26 ekimde başvurusunun yapılacağı memur alım sınavuna girebilmek için kpss şartı aranıyormu ?

Ben ön lisans ve lisans mezunuyum baş vurumu her ikisine görede yapabilirmiyim ? Duruma göre lise orta öğretim kadrolarına da başvurabilirmiyim ?

Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının alacağı memurlar için ilanda başvuru yeri ankara diyor. Bu ialn için Ankara'ya mı gitmak gerekiyor Gaziantep çalışma ve sosyal güvenlik bölge müdürlüğüne de başvuru yapabilirmiyiz?

Şimdiden sabrınız ve cevabınız için teşekür ediyorum

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN

gtrcgokhan

hayır kpss şartı aranmıyor. ortaöğretim kadrolarına başvurabilirmisiniz bilgim yok ama başvuruyu posta ile yapabilirsiniz. istenilen belgeleri hazırlayıp en geç başvuru süresi bitiminde ellerinde olacak şekilde ilgili kurumun adresine gönderebilirsiniz sınav için tabi ki gitmeniz gerekiyor.

Üye
    mahmut Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut kaplan
    Son Giriş
    29.06-2011
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    Amasya

mahmut

Ben mektupla başvuru yaptım.Başvuracağın kurumun sayfasında iş başvuru formu var.Onu dolduruyorsun, sağlık raporunu ve bir fotoğrafını ekliyorsun.Göndermeden önce başvuracağın kurumla görüş. Başarılar

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    24.03-2015
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Blog Mesajları
    1

besalti20

basvuruyu nasıl yapıyorsunuz..

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk

FaCia

orta öğretim ortaöğretime. yüksek lisans yüksek lisansa. ön lisans önlisans için açılmış bölümler dısında başvuru yapamaz.

Üye
    mahmut Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut kaplan
    Son Giriş
    29.06-2011
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    Amasya

mahmut

Merhaba Yasalıisyan öncelikle başvuruyu lisans'a yap.Lisans mezunu engelli daha az olduğu için kazanma şansın daha yüksek olur. Zaten bu sınavlarda standart yok. Belki az kişi başvurursa şansın artar.

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk

FaCia

çorumda sınava girecek arkadaslar haber verın ben çrouma murcaat edecem

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu

celik

ianlar da detayları yazıyor zaten arkadşalar. eğer ilokul ise ilkokul - lise ise ortaöğretim olduğunu üniversite ise yüksek öğretim olduğunu yazıyor...

Üye
    şevket Avatarı

Gerçek Adı
    şevket
    Son Giriş
    10.03-2015
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    aksaray

şevket

ben bir işe girebilirmiyim mesleki eğitimi okuldan belgem var nasıl olocak acaba bülent bey cevap yazarmısınız ne evraklar lazım

----------

nasıl baş vuru yapabilirim iş icin

SEVİNÇ ÇELİK

slm arkadaşlar genelde son bitirdiğin okul dikkate alınıyo ona göre başvurabiliyosunuz...

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu

celik

erken emeklilik ve vergi indirimi için %80'ni daha iyi.

magnesia

kpss girmedim yaş 45 başvursam şansım olurmu

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN

gtrcgokhan

özürlüde yaş sınırı yok bildiğim kadarıyla. iyi bi puanla şansınız mutlaka vardır

magnesia

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    peki ben ssk dan %41 oranıyla erken emekli oldum bu memur sınavına başvurup kazanmış olursam durumum ne olur?birde ben manisada ikamet ediyorum başvuru için izmiremi gitmem lazım..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon