Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Ahmet Yıldız İş yeri açmak istiyorum. Nereden kredi çekebilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İş yeri açmak istiyorum ama maddi durumum iyi değil.Bankalar veya devlet düşük faizli kredi verebiliyormu? Kredi almam için ne yapmam gerekiyor ? İnternet cafe açmak istiyorum yaklaşık 20 bin tl ye ihtiyacım var.Bilgilendirirmisiniz lütfen..

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    08.08-2013
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

tahminimce tapu diye bişey istiyorr senin adına olcakk mış tapuu sonraaa işlemleri yapıyorrr her bankada verirr tahminimceee babam 50 bin ytl çekti 20 bin ytl de bankaya vercezz toplama bankaya 70 bin ytl borçcumuzz varrr nedenmke istediğimi anladın demiiii yerinde olsam faizli kullanma haram dükkan açma kendi alın terinle olsunn yavaş yavaş olsun acele etmee sana tafsiyem bu

Ahmet Yıldız

beyazgeceler;

Faizini ben yemeyeceğim ki kardeşim.Bankaya ödeyeceğim.
    Zaten Alın terimle açacak durumda olsam neden kredi çekeyim Durumum yok yani kredi çekmeden açma olasılığım yok..
    Faizli olmasa benim için tabii ki çok daha iyi olur neden fazladan para ödeyeyimki ?
    Bu arada Dükkan tapusu mu isteniyor ?

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    08.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

evettt tapuu isteniyorr ilk şart buuu bu arda ben seni başka üyeyle karıştırdımm oda işyeri açmak stiyorduuuuu bende zannettim osunnn kusura bakma allah yardımcın olsunnn

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Blog Mesajları
    10

mac72

Bankalar tapu istemiyorlar ahmet kardeş ama durum daha vahim...

Bankalardan kredi alabilmen için gerekli şart vergi levhan olması , en az bir yıldır çalışıyor olman ve vergi levhan da kar etmiş gözükmen ...Sende diyeceksin ki benim işyerim olsa kar etsem krediyi ne yapacağım işte onu bana değil bankalara soracaksın saygılar..

Ahmet Yıldız

Babam 25 yıllık kahveci dükkanı onun üzerine yapmayı düşünüyorum işimiz olursa bu şekilde olabilirmi ?
    Bu arada cevaplar içim teşekkürler.

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    08.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

en iyisi kendinn bir öğrennn çünkü babam gitiiğinde böyle sorunla karşılaştıııı

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk

FaCia

Hocam Kafeyi neden açıyorsun İnternet Cafe Olayı bitti.

Ahmet Yıldız

İnternet cafe & Playstation düşünüyorum bizim taraflarda en işlek sektör bu kardeşim beni meşgul edebilecek bir iş başka ne yapabilirimki

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Blog Mesajları
    10

mac72

baban adına krediyi tabiiki alabilirsiniz vergi levhası olması ve kar gözükmesi yeterli...

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk

FaCia

hocam çok güzel düşünmüssün. bende bilqisayar teknık dükkanım vardı ama kapamak zorunda kaldım malum kriz vurdu geçti issiz kaldım bende iş ariyorum.

Ahmet Yıldız

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cevaplar için çok teşekkür ederim gerçekten beni aydınlattınız. Kosgeb i araştıracağım diğer seçenek olmayacak gibi 1 araba 1 ev birde dükkan var üzerimde...