1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    beratts Avatarı

Gerçek Adı
    berat taş
    Son Giriş
    09.10-2016
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

beratts Kekemeler için Yasal Kadro ve Hak Talebi (Hakimlik, Askeriye)

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar Arkadaşlar Tbmm Dilekçe Komisyonuna dilekçe yazdım gelin destek olun. !

Saygı Değer Efendiler Öncelikle sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğu, adalet mülkün temelidir diyen ve temelini Hukuk Devleti ilkesine dayandıran Anayasamızın Eşitlik ilkesi doğrultusunda bu satırları sizlere yazmak istedim. 79 milyon insanın yaşadığı güzel ülkemizde 8.5 milyon konuşma bozukluğu çeken insanımız bulunmaktadır. Kekemelik olarak adlandırılan bu hastalığa mağruz kalan insanlarımız bu vatan evlatları açık ve netdir ki ikinci sınıf insan muamelesi görmektedir. Geçmişinde yaşamış olduğu sağlık sorunları veyahut korku, psikolojik nedenlerden dolayı bu illete yakalanan insanlarımıza İdari Kurumlarımız tam anlamıyla hiç bir şekilde kuçak açmamış aksine iten hor gören ikinci sınıf muamelesi yapan kurumlar olmuştur. Bu hastalıkla yaşayan zaten hayatdan kopma noktasına gelen bireyler hayallerini kurdukları mesleklere ulaşamamaktadır. Engelli Kpss Sınavında atanmak için bireyin minimum %40 engelli olması gerekirken kekemeliğe %40 engelli raporu verilmiyor. Peki bu insanlar ne olacak? Hakimlik, Savcılık, Polislik, Askeri Sınavlar gibi sözlü mülakata tabi yapılan durumlarda ilk elenen bu insanlar olmuştur. Bu vatanın insanlarına adaleti savunmaya hak verilmemiştir. Oysakı Anayasamıza göre Eşitlik ilkesi temel bir kavramdır. Askerlik görevini sadece zorunlu olarak yaptırılan fakat bir daha o üniformaya layık görülmeyen gene bu insanlarımız bu vatan evlatlarımız olmuştur. Bir çok insanımız bu nedenle intihar etmiş hayatına son vermiştir. Gelin bu insanlara el uzatın başka canlar yanmasın. Bu insanlarımız mülakatlardan geçsin fakat daha sade dosya başı, bilgisayar başı işler verelim. Egemenlik kayıtsız şartsız milletin ise gelin 8.5 milyon insana ses verin.

Üye
    beratts Avatarı

Gerçek Adı
    berat taş
    Son Giriş
    09.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

beratts

Arkadaşlar Konuşma bozukluğu çekenler lütfen tek başlık altınra burda toplanalım yeni bir hareketlenme var haberler güzel

2.Sınıf Muameleden kurtulmak isteyenler hadi gelin yeni bir dünya bizi bekliyor

uslanmaz91

Hareketlenme derken

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

paranoya

adalet mülkün temeli ise babadan ogula geçen mülk nasıl oluyorda adalet mülkün temeli oluyor

nostaljik

Berat kendini tanıtır mısın biraz? Kaç yaşındasın..kekemeliğin ne düzeyde ve nasıl oluştu? Şu an bi yerde çalılıyor msun? İlgili merciilere kekeme bireylerin sesini duyurması lazım evet haklısın. Sen bu yazıyı nerelere gönderdin?

Üye
    beratts Avatarı

Gerçek Adı
    berat taş
    Son Giriş
    09.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

beratts

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar Toplanıyoruz yeter artık. Facebook grubu kuruyoruz. Kimler benimle Anayasa bize hak veriyor. Benim kim olduğuma gelince Hak yolundaa aciz bir kulum ama sizinle bir olursak ankarayı inletecek güce sahibim.

arkadaşlar ilk elenenler bu insanlar ise şaşılacak bir durum var. Elendiğine göre engellidir. O zaman neden engelli raporu verilmiyor. Bir yerlerde bi hata var. Ama bu hata artık yeterli

Facebookda beni bulubilirsiniz. Beratpostak33@hotmail.com arama yerine yazarak beni bulun

Başlığın Etiketleri