Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 43 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet sayın seyirciler şimdi kendime eğitimci diyen bir edep fukarasının içler acısı halini anlatacağım size. Arkadaşlar siz siz olun örnekte görüldüğü üzere her şeyi bildiğini zanneden cehalet numunelerine kulak asmayın! Çünkü bunu yaparsanız Şekil 1A da görüldüğü gibi fikirlerle değil. Şahsiyetle çatışan bir müptezel çıkar karşınıza.. Ayrıca: iddialarını haklı çıkarmak için saldırganlaşmaya başladığında sessizce "Al sana bir kemik" yazın ve kenara çekilin hakaretlerini sertleştirecek ve size daha ağır cümleler ile yüklenecektir.. Tasalanmayın çünkü bu modelin fikir haznesinde Küfür den hakaretten ve edepsizlikten başka hiç bir şey bulunmaz. En iyi anladığı şeyse kelimeler le Sanal mastürbasyon yaparak sizi tahkir ve tezyif etmeye çalışmaktır. Bunu yaptıkları zaman izin verin zihinsel orgazm a ulaşsınlar bunu nasıl mı anlayacaksınız çok basit!! Size bir ton hakaret ettikten sonra ellerini açıp, Sanki kendisinde çok varmış gibi Allah ım şu kuluna biraz akıl fikir ihsan eyle diye utanmadan dua etmeye başlar. Sakın Allah cc kendisinin yarattığı kalbi kuranların dualarına itibar etmez diyerek beylik laflar kullammayın! Çünkü o zaman daha fazla çirkinleşecek, Ve size daha ağır hakaretler etmeye devam edeceklerdir. Çünkü bu modeller dua ile küfür ü aynı paragrafta kullanacak kadar yüssüz ve müptezel dir.

Ayrıca başka bir özellikleri daha vardır: Edebiyat tan konuşurken çok güzel Edepsizlik ederler.. Hatta o kadar ki? Size imla dersi vermeye dahi kalkarlar. Siz istediğiniz kadar edep ilim den önce gelir deyin bu arkadaşlar horoz beyinlidir. Ve Yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan çıkar diye sorduğunuzda alacağınız cevap belli dir. O yüzden kendini beğenmiş mahluk lara. Bakın insan demiyorum mahluk diyorum yaratılmış olması hasebiyle. İnsan demek için insani değerlerden nasiplenmek gerekir çünkü: Mahluk ise yaratılmış olma cihetinde bir hitaptır. Hani yüce mecliste gördüğümüz o unutulmaz replikte olduğu gibi ONLAR ADAM DEĞİL MİLLET VEKİLi..

Haa unutmadan söyleyeyim de içimde kalmasın. Bu tip durumlarda çok sevdiğim bir kıssa gelir aklıma. Mesaj ilgili yerlere ulaşmıştır eminim.. Olay kısaca şu: Diyojen bir gün saraya çağrılır kendisinden hiç hazzetmeyen Vezir le karşılaşır Saray ın girişnde. Vezir Diyojen in kıyafetine bakıp onu tanıyamaz ama saraya gelen her ziyaretçi imparator adına eğilerek selamlaması gereklidir.. Çünkü kendisine böyle emredilmiştir. Diyojen kapıya gelir ve - İmparator un davetlisiyim! der. Vezir ise öfkelenmiştir.. Çapulcu kıyafetine benzeyen bir giyim tarzıyla kamufle olan Diyojen e dönerek: Ben bir soytarı nın önünde eğilmem!! diye büyüklük taslar! Ama Diyojen in cevabı enfestir!! - Ziyanı yok hünkarım! Siz eğilemiyorsanız BEN EĞİLİRİM!!

Üye
    rugu Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    06:37
    Yaşadığı Yer
    01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@DJ_BORAN neden baska biri degilde sen? Bize kendini kabul ettirmen lazimki senden baskasi olmaz diyelim. Ama baslik ve icerik cok yaniltici. Kisisel olarak bir hedefe ulasmak icin seni sirtimiza almamizi istiyorsun fikrin bu mu? Buna proje demek ne kadar dogru olur? Ayrica Mecliste bizi temsil edebilecek engelli vekil yok mu? Yarin seninde parayi bulduktan sonra 3 maymunu oynamayacagini nerden bilelim?? daha simdiden elestirilere tahammulsuz biri oldugun insanlara laf altinda kalmayayim diye yetistirmeye calistigin mesajlarindan belli.

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle şunu belirteyim eleştiri ye evet hakarete hayır. Mimar Sinan bir çocuğun eğri gördüğü bir minareti o çocuğu ikna edene kadar halatlarla asılıp doğrulturken hangi anlayışa sahipse ben de öyle olmaya çalışıyorum. Haa mükemmel olamayabilirim. Ama birisi çıkıp ta hele hele ben öğretmenim diyerek haysiyet cellatlığı yaparsa kusura bakmayın ona da cevap veririm. Ben isterdim ki başlığı okuyan arkadaşlar benimle dalga geçmek yerine anlamaya çalılsınlar. Haa omuzlarının üzerine alsınlar demiyorum elbette ama fikir beyan etmeleri benim için önemli. Ama siz fikir beyan edilmesi için açılan bir başlığın altına Küfür Beyan ederseniz durum değişir tabii.

Üye
    PURHAPS Avatarı

Gerçek Adı
    PINAR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VENÜS
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@DJ_BORAN, konuştukça battığının ve içinde ki çirkin üslübunu gün yüzüne çıkarıp rezil olduğunun farkına varamayacak kadar kin ve hırs bürümüş gözünü dilini... gerçeklikten , zerafetten ve edepten uzaklaşmışsınız. adeta kreş öğrencilerinin davranışlarını sergıiliyorsun....sanatçı, sanatıyla konusmalı davranışlarıyla topluma iyi örnek olmalı sıra dışı olmalı. kendine sanatçı diyorsun ya...bu platformu mahalleye çevirdiniz kavga ediyorsunuz yazık....ortaya nasıl ürün koydunuz bilmiyoruz bizden tam olarak ne istediğinizi hala ANLATA BİLMİŞ degilsiniz bu kadar anlatım zafiyetiyle nasıl senaryo yazdınız sasırıyorum . Burada sergilediğiniz tutumla en azından benim önderim olmazsınız üzgünüm

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sonuç itibarıyla aslolan muhatabınızla konuşulurken duymak istemeyeceğiniz cümleler kurmamak gerekiyor. Yazdıklarıma bakın bana hakaret etmeyen kime karşı olumauz bir cümle kurmuşum. Eleştiri tabii ki olacak ama sen eleştiri hakkını kullanıp karşındaki ile dalga gçer gibi davranırsan ben olmasam bile biri çıkar gerçekleri yapıştırır o aynalardan kaçırdığın suratına. O zaman da işte böyle ı yana bu yana küfürler savurur ben eğitimci yim diye avutursun kendini. İyi bir insan olmayı öğrenemedikten sonra profesör olsan ne yazar. Benim zoruma giden budur!!

Sayın PURHAPS!!, Öncelikle anlatabilecek zamanım da var bilgim de var yeteneğim de var. Kaldı ki ben BANA HAKARET ETMEYEN hiç kimseye karlo olumauz bir cümle kurmadım ayrıca içimde kin de yok muhatap olduğum iğrenç hakaretleri şahsınıza yöneltilmiş olarak düşünün bakalım ne kadar iyi niyetli olacaksınız? Önce empati kurmayı öğrenin.. Gelelim diğer görüşlerinize bana küfreden müptezellerin pislikleri olmasaydı buraya bir kaç pasaj koyup fikrinizi soracaktım. Ama okumak ve anlamak tan çok yargılamaya o derece odaklanmışsınız ki şimdi ben buraya Hayattan Kendi mucizesine inanmayı öğrenmiş bir yüreğin etrafındaki gizli engelleri aşma sürecini konu alan bir öykü anlatacağım diye kpnuya girsem bahse girerim küfürü basacaksınız.. Neden mi çünkü diliniz katılaşmız zihniniz şartlanmış soru sormak yerine itham etmeyi tercih ediyorsunuz sebebini az çok tahmin edebiliyorum ama benim bu tip durumlar için yazdığım çok güzel bir şiirim var adı PUŞT GRİBİ onu okursanız ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsınız

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın yönetim şahsıma yönelik açmış olduoum başlıkta şahsıma yönelik hakaretlere en ufak bir tepki dahi göstermeden konuyu hangi gerekçeyle kapattığınızı öğrenmek istiyorum bana bir açıklama borçlusunuz. Yoksa siz hakarete karşı boyun eğmeyi eleştiriye tahammül olarak mı algılıyorsunuz. Size göew insanlar bana hakaret ettiğinde normal ben onlara cevap verdiğim de anormal mi oluyor. Eleştiri ye tahammül edebildiğimi göstermek için ÇOK GÜZEL KÜFRETTİNİZ TEŞEKÜR EDERİM filan mı dememi bekliyordunuz acaba? Hani eleştiri ye açık olmayı savunuyordunuz bu mu sizin demokrasi anlayışınız?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    180

Buyurun, birbirinize küfredin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben kimseye küfretmedim.. Öncelikle bunu belirteyim sadece ortada şahsıma yönelik olarak ağır hakaretler ve küfürler vukuu buldu bende onlaeq karşı şahsiyetimi korumak için cevap hakkımı kullandım ama ben alttan aldıkça üste koyan bir edepsizlik numunesi söz konusu karşıma çıkıp benimle yüzleşmesini istiyorum bu Haysiyet cellatları nın bakalım bir insana sırf yaptığı işteb dolayı küfretmek hakaret etmek nasıl oluyormuş hodri meydan diyorum..

Üye
    rugu Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@DJ_BORAN kufur eden kim hangi mesajda etmis? Uslubunuz cok ters gelip burdan destek isteyip ama kendinizi tepede gorup aslinda size ihtiyacim yok mihvalinde konusmalarinizdan bende rahatsiz oldum. Madem dunya devi markalarla anlastiniz her sey tamam ozaman ihtiyacin yok bize bak isine ne zamanini olduruyorsun bizimle.sanattan edebiyattan bahsedip duruyorsun ama konunda sanat ve edebiyat disinda her sey var. Senin amacin engelli haklarini savunmak felan degil isim yapma derdindesin bunu konudaki 2. Mesajinda kendin belirtmissin. O yuzden senin en basta ozelestiri yapman lazim sonra edebiyatini konusturman gerek sair oldugunu iddia ediyorsan. boyle tahammulsuzlukle hicbir sey yapamazsin

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben kimseye küfretmedim.. Öncelikle bunu belirteyim sadece ortada şahsıma yönelik olarak ağır hakaretler ve küfürler vukuu buldu bende onlaeq karşı şahsiyetimi korumak için cevap hakkımı kullandım ama ben alttan aldıkça üste koyan bir edepsizlik numunesi söz konusu karşıma çıkıp benimle yüzleşmesini istiyorum bu Haysiyet cellatları nın bakalım bir insana sırf yaptığı işteb dolayı küfretmek hakaret etmek nasıl oluyormuş hodri meydan diyorum.. O

Üye
    rugu Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir onceki mesaji copy paste yaparak elestirileri gorunmez yere cekmeniz size bir sey kazandirmaz umarim yanilir kisisel projelerinde basarili olursun.

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Luxiano nun bana karşı yaptığı iğrenç hakaret leri okumadınız galiba. Ama belirtmem gerekiyor ki benim amacım isim yapmak filan değil bir zihniyet devrimini sağlamak üzere yola çıktım.. Özeleştiri noktasına gelince sizinle dalga geçen biriyle konuşurken teşekkür cümlesi kurmanız olanaksızdır hak etriğç cevabı vereceksiniz ki bir daha edepsizlik yapmasın bana konuşma şansı vermediniz ki kendimi anlatayım hadi anlatrım diyelim bu kadar tepeden bakan ve ilk mesaja bile hakaretle cecap veren insanlara neyi nasıl anlayacaksınız konuşacak çok şey var da benim terbiyem onlara aynı üslupta cevap vermeye müsaade etmiyor kendinizi benim yerime koyun lütfen! Siz olsankz böyle bir edepsizlik furyası na karşı sırf eleştiri hakkı nedeniyle sessiz ve tepkisiz kalabilir miydiniz?

Üye
    engelli_eskisehir Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir gün de şu siteye girdiğimde birbirini yiyen engellileri görmeyeyim, dişimi kıracam..

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim gedik kalırsınız sonra. Şaka bir yana hakikaten durum öyle hayır adam ağzına geleni sayıyor biz cevap verince sıkıntı çıkıyor sanki Nobel edebiyat komitesinin juri üyesi olmul beni eleştiriyor yaa ona bir şwy dediğimiz tok fikrini beyan et te niye küfrediyorsun be adam karşında çocuk mu var?

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engellilerle ilgili yapılacak çalışmalar maddi olarak gözle görülür, elle tutulu bir şey omazsa durum yukarıda olduğu gibi seyreder. Ramazanda koli verilsin, tekerlekli sandalyeler dağıtılsın, yaz tatillerinde pislik içinde dahi olsa uygun fiyata tatile götürülsün yeterli! niye bu rezil yeri bizlere layık görüyorsunuz diye kimse sorgulamaz. Son zamanlarda kamu kurumuna engelli memur atamaları artınca gündem maddeleri bi nebze değiştiğini gülümseyerek izliyorum.

Senin projene gelince olmayacak şeyler değil içinde engelliyi acite etmeden farkındalık yaratacaksa tabi. Umarım başarabilirsin hem kendine inancı olan için, imkansız diye bir şey yoktur! Engelliler birbirini anlamakta zorlanırken, bir engellinin imkansızı başarabileceği inancı yokken, engelli olmayanların bizleri anlamasını ummak! önce kendi içimizde mi barış sağlasak?

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon