Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    İşteGidiyorum Avatarı

Son Giriş
    24.09-2016
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle herkese hayırlı akşamlar.. Konuyu açalı 6 ay olmuş, 6 ay sonra bu konuya tekrar yazmak çok güzel bi duygu. Okulumu bitirdim, bu sene total de 10 tane ders verdim ve mezun oldum. Benim 2 yıllık Kontrol Otomasyon maceram 4 yılda bitti. Bunun nedeni derslerin aşırı derece de gerçekten zor olmasıydı. Ve bir dönemde ki 3-4 dersi tek bir profesörün vermesi de öğrenciler için büyük dezavantajdı. Neyse ki bitirdim azmederek derslerime çok çalışarak, ama yine de sevinemiyorum Bunun nedeni bu kadar zor bir bölümü bitirmeme rağmen devletin bize bu bölümle ilgili herhangi bir kadro açmaması. DGS maceram da çabuk bitti Bölümüm sayısal olduğu için mühendislik için de baya bi sayısal net yapmak gerekiyordu e malum yapamadık. Şimdi açıktan İşletme yada İktisat okuyarak lisansa tamamlıcam. Bu aralar ders çalışmaya başlıcam inşallah 2016 Ekpss sınavı için. İnşallah Kontrol Otomasyon(Elektrik) niteliğinde kadro açarlar da bize de teknikerlik nasip olur ve bu kadar zor bir bölümü bitirmemiz bir işe yarar (!) Bu arada konuya mesaj yazan kardeşlerime abilerime tekrardan teşekkkürü borç bilirim..

Üye
    ayazefe Avatarı

Son Giriş
    05.09-2016
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    Nirvana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @İşteGidiyorum

mesaj kutunu boşaltır mısın? sorularının cevabı

1- hayır yok
    2- müdüre bağlı. işletme müdürlüklerinde kıyafet serbestisi olabilir ama bölge müdürlüklerinde yok. mesela ben işletme müdürlüğündeyim keten pantolon polo yaka tişörtle gidiyorum hep işe
    3-çok zor. bu kurum orman bölümlerine üzerine kurulmuş. olursanda 5 yılda bir tayin olacaksın yani gezeceksin türkiyeyi
    4-köylerde işletme şefliği olmaz ilçelerde olur
    5-lojman çok zor bekara lojman yok malesef zaten diğerlerinden sana sıra gelmesi de çok zor
    6-7 ay (mayıs-kasım) aylık 50 saat nöbet tutarsan 365 lira alırsın aylık. ama nöbet tutup tutmayacağına müdür karar verir gerek görürse tutturur. nöbet tutmayayım ben engelliyim bana yinede ödeyin diyemiyoruz malesef. engelli normal ayrımı yok

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12