Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 114 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nurgul37 Avatarı

Gerçek Adı
    nurgul
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul

nurgul37

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İnşallah bu imza kampanyasıyla hakkımızı alırız.

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Blog Mesajları
    1

selo_selo07

bir arkadasımız var başka bir engelli prosüdür için elektronik imza kampanyası düzenliyor meclise ve vekillere ulaşacak o bitsin bu konu hakkında kampanya başlayacagız takip edin destek verin ..ortapedik engellilerin hakları gasp ediliyor oranları düşürülüyor ..eski engelli kadrosunda calışan engelllilerin vergi indirmi bahanesiyle raporları düşürülüyor ..bizim federasyon ve dernekler uyuyor boş işlerle uğrasıyorlar kaldırm taşı belediye otopark gibi işlerle uğrasıyorlar asıl sorunlarımız haklarımız gasp ediliyor

sağol selo kardeş

onunla ilgili metin hazırlıklarım devam ediyor önce metni bitirip sonra ilgili mercilere yollayıp gelen cevabı TBMM ye insan haklaırı komisyonuna faks mail ve kampanya olarak ulaştırcam hayırlısı olsun bizler için...arkadasın cevabı bu yakın bi zamanda başlayacagız inşallah
    @Tülin Koştur @erkan medeni
    desteğiniz için teşekkür ederim 41 kişi kaldı lütfen rica ediyorum çevrenizle eş, dost, akraba, arkadaş, herkesle paylaşılmasında fayda var hatta mümkünse facebook,twitter da paylaşırmısınız

https://www.change.org/p/engelli-eme...edium=copylink burdaki arkadaslara lütfen linki tıklayın kampanyaya destek verin ..daha sonra bizim bölümle ilgili kampanya düzenliyecegiz

lgili Admine ricam konu başlıkları birleştirilmesin bu konuda desteğe ihtiyamız var Hatta sabit kalma imkanı varsa duacınız oluruz.

Konuya duyarlı olalım engelli emekliliğinde 2008 öncesi sigortalı olup 20 yıl çalışma zulmüne karşı başlatılmış bir kampanyadır.

Konuyla ilgili desteğinizi rica ediyorum sonuçta engelli çalışan her bireyi etkileyecek bir durum

Konu ile ilgili değişiklik ekleme düzenleme isteyen olursa kampanyamıza ekler ve değiştirebilirz

Hep Destek Tam Destek

https://www.change.org/p/%C3%A7al%C4...edium=copylink

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

marto1

Link güncellemesi arkadaşın bahsetmiş olduğu engellilerin emekliliği ile ilgili yasal düzenleme gerekiyor yasal düzenleme içinde bimer ombustamn maliye yerine kanun yapıcı TBMM dir eğer siz olurda Ombustaman Bimere Maliye ye giderseniz asla somut adım attıramazsınız olayın özü kaynağı tbmm dir bundan dolayıdır ki tbmm ye dilekçe yazıp mail ve fakslar çekilecek ilgili engelli vekillere iletişim sağlanacak.

Eğer burdan bu başlıktan sağlam bir duruş sergilersek sesimizi duyurabilirsek bir şeyler yapabiliriz
    Arkadaşlar aşağıdaki linkteki engellilerin 2008 yılı öncesi emekliliği ile ilgili var olan ,devam eden hatasını düzelttirmemiz gerekiyor 2003-2008 yılları arasında en az %40 raporla 20 yılda emekli oluyorken 2008 yılından sonra sigortalı olan bir engelli en az %40 raporla 16-18 yılda emekli oluyor

Burdaki saçmalık 2008 yılı öncesi engelliler arasında yıl dezavantajı var 4 yıl kadar bu bize zarar bunun düzeltilmesi için bir kampanya başlattım sizlerden de destke bekliyorum bunun ile ilgili girişimiz başarılı olursa diğer haklarımız için savaşmak için ciddi bir artı olacak bize

haydi arkadaşlar destek olalım birbirimize yolumuzu açalım!!!

Kampanya Linki;
    https://www.change.org/p/engelli-eme...edium=copylink

Üye
    Lâ Tahzen Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    8

Lâ Tahzen

@yusufyüreklim
    rapora itiraz etmeyi düşündünüz mü?hakem heyetten daha iyi bir derece çıkar belki

Üye
    yusufyüreklim Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    aydın

yusufyüreklim

Artik psikolojim bile iyice bozuldu diyebilirim bu benim 3. Rapor cikarisim ama malesef sonuc hep hüsran niye birde derinlemesine düşünüp bizi. Gozumuzle olaya bakilmiyor. Benim amacim hakkim olan %40 raporu alip ekpss ye girebilmek hakkim oldugunu da dusunuyorum saglam insanlar polislik askerlik alimlarina basvurabiliyorken ehliyet alirken bir sikinti cekmezlerken ben niye bu haklara sahip olamiyorum. Liaans mezunuyum normal kpss de 1 milyon kusur insan arasindan secilmek baska ekpss girip 100000 kisinin girdigi bir sinavdan olumlu bir netice almak baska haksiz miyim sizce...

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Blog Mesajları
    1

selo_selo07

Bekleyin arkadaslar takip edin bi konu var onun imza kampanyasi bitsin bu ise baslayacagiz.takip edin calisma hazirlaniyor.bu arada engellilerden sorumlu vekillerimizin twetterdan mesaj yagmuruna baslayin bu konu hakkinda

Üye
    Lâ Tahzen Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    8

Lâ Tahzen

Ben 2008 sonrası memurum ama imzaladım.insallah düzeltirler

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Blog Mesajları
    1

selo_selo07

Bu usteki link engelliler emekli tutarsizligi icin topladik bizim gibi rapor orani dusenlrr icin ayrica imza kampanyasi baslatacagiz arkadasim

Üye
    Lâ Tahzen Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    8

Lâ Tahzen

Benim emeklilik yada engel oranimla ilgili bir sorunum yok.yine de destek vermek için imzaladım.çalışmalarinizda muvvaffakiyet dilerim

Üye
    nurgul37 Avatarı

Gerçek Adı
    nurgul
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul

nurgul37

Desteğiniz için teşekkürler

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ

EEYCAN

Millet dediginiz gibi sağlam olup aliyor ben 3 kere beyin ameliyati oldum sol goz iptal gibi birsey gormuyor doktorun demesi oraya vurmus hasar yurumede sorun var dengesizlik var arkadan onden kacirma var orana bak 26 dalga geciyorlar resmen

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Blog Mesajları
    1

selo_selo07

değerli arkadaslarım engellilerin rapor oranları düşenler için imza kampanyya acmadık daha ..inşallah hep beraber yüzde 30 oranın altına düşenlerin haklarını yedirmicez ..engelli dernekleri bu konuda hiç bir şekilde bahsetmiyor ve yardımcı olmuyor..biz hep buralarda kendi aramızda konuşup dertleştiğimiz için burda kalıyor..vekillerimizin ve aile politikalar bakanlığmızın bizim gibi rapor magdurlarından haberi yok .onun için bu konulara bakan özellikle engelli vekillerimizin bizi mecliste temsil eden vekillerimize twet atmammız meil atmamız lazım ..bizde imza kampanyasını başlatacagız inşallah

İMZA KAMPANYASINI BAŞLATTIK ALLAHIN İZNİ İLE BURDAN HERKESİN ÜSTÜNE DÜŞEN GÖREV LİNKİ TIKLAYIN İMZANI BIRAKIN

YOLUMUZ ACIK OLSUN İNŞALLAH

Üye
    emogumo Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    izmir

emogumo

ne sakat ne saglam yazmanız gerekiyor imza kampanyasında
    yüzde 40 oranını tutturamayan kişiler ne sakat ne de engelli sayılıyor anlam kargasası olmus

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Blog Mesajları
    1

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Blog Mesajları
    1

selo_selo07

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    https://www.change.org/p/safak-safak...=copylink_long

Degerli arkadaaslarim imza ve desteklerinizi bekliyoruz..engelli oranları düşen arkadaslar raporlarının oranı düşen arkadaslardan kampanyay destek bekliyoruz imzalarınızı bekliyoruz

Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon