+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Ortaöğretim - Lisans memurun maaş farkı nedir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

cennetgülsevdi Ortaöğretim - Lisans memurun maaş farkı nedir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar sorum bu. 2014'de ki sınava lise mezunu olarak gireceğim. Atanırsam 2 sene daha üniversite öğrenimim kalmış olacak mecbur okurken çalışacağım bir şekilde. Araştırmalarıma göre lise mezunu memeur ile üniversite mezunu memurun maaş farkı pek yokmuş. Bunun için atandıktan sonra 2 sene üniversite okumaya değer mi? Yorumlarınız, tecrübeleriniz benim için önemli.

srhtslymn

100 lie 300 arasında değişir. kademe ve derecene göre değişir. ancak minimum 100 lira değişir.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

cennetgülsevdi

Cevabınız için teşekkür eder,m. Lakin en fazla 20-30 tl fark eden diyenler de var

umuthan

ben maaş mutemediyim 100 lira suana kadar maaş farkı yapmadım.ünvan değişikliği sınavına girmeden olmaz.işçi olursanız kurumuna göre yevmiyeniz değişir sadece o zaman maaşınız hatrı sayılır yükselme olur memurlukta söz konusu değil

cennetgülsevdi

Yani üniversite okumamın maaşıma pek bi hatta hiç getirisi olmayacak diyebiliriz öyle mi?

umuthan

daha öncede belirtim ünvan değişikliği sınavına girerek unvanınızı misal bilgisayar işletmeni kadrosundan bilğisayar mühendisi kadrosu yapmadan hiç bir işinize yaramaz tabi 5-20 tl haricinde tabi memursanız.işçi iseniz durum farklıdır 4 yıllık fakülte mezunu yüksekokul mezunu ve lise mezunu arasında yevmiyeler farklıdır.Misal lise mezunu 54 tl günlük yevmiye alırken yüksekokul mezunu 67 4 yıllık fakülte mezunu 78 tl yevmiye alır bunu 30 güne vurdugunuz zaman çok büyük meblağlar değiştirir üniversite mezunu ile lise mezununun maaşlarında

Aretias28

umuthan;

peki vhki kadrosunda önlisans ile lisans arasında nekadar fark olur?

HOŞCAKAL

cennetgülsevdi ......SİZ OKULUNUZA DEVAM EDIN TABIKI ARTISI OLACAK BURADA YAZILAN HER YORUM HER CEVAP DOĞRU ANLAMINA GELMİYOR KİŞİLERİN KENDİ GÖRÜŞ VE BİLGİSİDİR. UNUTMAYALIM..İŞİ EHLİNE SORMAK LAZIM... YAKLAŞIK 50 TL ARTISI OLACAK BUGÜNÜN PARA DEĞERİ..

srhtslymn

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Vhki kadrosunda lise ile "önlisans-lisans" mezunu arasında hissedilir fark olacaktır.
    Ancak Vhki kadrosunda önlisans ile lisans arasında hissedilir fark yoktur.
    Lise mezunu okuyup önlisans mezunu olursa maaşta en az 80 ile 100 lira arasında artış olur. O da derece ve kademesine göre değişir.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye