+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 7 1 2 3 4 5 ... SonSon
Toplam 96 mesajın 1-15 arasındakiler
Kurumlarda hizmetli olarak çalışanlara ne tür işler yaptırılıyor?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

mesafe4272 Kurumlarda hizmetli olarak çalışanlara ne tür işler yaptırılıyor?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar yardımınız gerekiyor.Özellikle Meb ve diğer kurumlarda bir önceki atamalarda Hizmetli kadrosunda atanan arkadaşlar.Nasıl bir çalışma ortamıyla karşılaştınız.Nasıl çlışıyorsunuz.Temizlik mi yaptırıyorlar daha doğrusu ne iş yapıyorsunuz.Ben memurluk istiyorum tabii ki ama olmazsa hizmetli yazmalı mıyım yazmamalımıyım bilemiyorum.Ailem hizmetliye karşı çıkıyor bazı arkadaşlar da hizmetli yaz normal memur gıbı çalısırsın dıolar sızın bılgılerınıze ıhtıyacımız var herkese tesekkurler.

yasin

Bende aynı şeyleri mera ediyorum arkadaşlar tecrübelerinizi payşlaşırsanız tercih yapacaklar için önemli bir iyilik yapmış olursunuz

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

turkuaz06

hizmetli kadrosunu son tercihlere yazın.ilk tercihleriniz veri hazırlama ve memur kadroları olsun.hizmetli kadroları genelde temizlik yapar.evrak getir götür işlerine bakar.

BURCU_87

arkadaşlar bu sızın çalışıcagınız yerde kı amırınıze bağlı bende engellıyım halksağlığına bağlı taoplum sağlığı merkeznde calısıyorm bızım hızmetlımızde engellı ama bız ona ağır işler yaptırmıyoruz dediğim gibi amırınıze ve mesai arkadaşlarınıza bağlı

mesafe4272

şimdi işimdede evrak getir götür yapıyorum maaşım 900 tl devlete yapalım o hizmeti maaş 1600 1700 demi?Temizlik benım kafama takılan

yokmu kımse nerde bu atanan hızmetlı arkadaslar

dostadoğru

okulda hizmetliyim sekreterlikteyim okul dışı yazı getir götür işleri,telefon faxa bakıyorum okul içinde idarecilerin talimatları ilçe mem den gelen yazıların takibi temizlik yapmıyorum.çalıştığın kurumda amirin ve arkadaşların iyi olursa fazla sorun olmaz.işsizlikten çok iyi derim.

mesafe4272

yorumlayanlara teşekkür ederim daha fazla görüşe ihtiyaç var

mesafe4272

teşekkürler başka çalışan arkadaşlar varmı bu gidişata göre hizmetli yazacağız.

Bio

Kesinlikle bulunduğun ildeki çalışacağın amirlerine bağlı...

Yalnız baktın ağır işler verecekler hemen hakkını savun yasal olarak seni rahatsızlığını etkileyecek ve ilerletecek işlerde çalıştıramazlar ...

Hasan DURMUŞ

hizmetli kadrosu demek temizlik yapacak anlamına gelmez hizmetli alımı demek vasıfsız eleman demektır genelde basıt işlerde çalıştırılır ama bu işe girdikten sonra kişinın verimli olacaği işlerdede çalıştırılır örneğin evrak memurluğu masa başı gibi vs;

nigahban

657 sayılı Devlet Memurları Kanunun hizmetlilerle ilgili bölümü arkadaşlar;
    VIII - YARDIMCI HİZMETLER SINIFI:
    Yardımcı hizmetler sınıfı, kurumlarda her türlü yazı ve dosya dağıtmak ve toplamak, müracaat sahiplerini karşılamak ve yol göstermek; hizmet yerlerini temizleme, aydınlatma ve ısıtma işlerinde çalışmak veya basit iklim rasatlarını yapmak; ilaçlama yapmak veya yaptırmak veya tedavi kurumlarında hastaların ve hastanelerin temizliği ve basit bakımı ile ilgili hizmetleri yapmak veya kurumlarda koruma ve muhafaza hizmetleri gibi anahizmetlere yardımcı mahiyetteki görevlerde her kurumun özel bünyesine göre ve yine bu mahiyette olmak üzere ihdasına lüzum gördüğü yardımcı hizmetleri ifa ile görevli bulunanlardan 4 üncü maddenin (D) bendinde tanımlananların dışında kalanları kapsar. (5)
    (Ek: 28/3/1988 - KHK - 318/1 md.) Bu sınıfa dahil personel tarafından yerine getirilmesi gereken hizmetlerden hizmet yerlerinin ve tedavi kurumlarının temizlenmesi,tesisatın bakım ve işletilmesi ve benzeri nitelikteki hizmetlerin üçüncü şahıslara ihale yoluyla gördürülmesi mümkündür.
    (Ek fıkra:18/5/1994 - KHK - 527/1 md.; Mülga: 28/2/1995 - 4081/3 md. )

Bio

Yasal olarak engelli eğer rahatsızlığını etkileyecek veya ilerletecek işlerde çalışamaz der kanun raporunda yazan ibarede önemli bunları göz önünde bulundurmak zorunda amirler müdürler ...

compri Lise Hizmetli kadrosuna çalışanl tecrubelerini aktarırmısınız?hizmetli tercih adelimi

merhaba arkadaşlar tercubalerinizi aktarırmısınız engelili olarak hizmetli ne iş yapar yoğun tempolu işler yapıyormu
    mesela ben ağır işler yapamam ve uzun süre ayakta kalamam puanım 82,0256 dır memurluk gelmez yardımcı hizmetli yazayımı yazmıyayımı çok kararsızım
    aslında korkuyorun benim özrümü ilerletecek işte çalışmak istemiyorum bir yandanda mecburum ne yapayım

Bio

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    compri yardımcı hizmetler sınıfında çalışabilirsin raporunda yazan ibareler dikkate alınmalıdır zaten yasal olarak engelli olan kişilerin engellerini ilerletici artırıcı rahatsız edici pozisyonda çalıştırmak yasak... masa başı verirler bir çok engelli arkadaşa yapıldığı gibi ama genede memur kadrolarınıda yaz tercih sıralamanda memur kadrolarıda bulunsun ...

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 7 1 2 3 4 5 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye