Panthera: Dünyanın en hafif aktif sandalyeleri dünyanın en iyi fiyatlarıyla Türkiye'de!
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler

Google arama motorunu engelleyen virüsten nasıl kurtulabilirim?

Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    Bursa

basari Google arama motorunu engelleyen virüsten nasıl kurtulabilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    evt google arama motorunu engelleyen virüs bulaştı geçenlerde pc me pc yi geri tarihe aldım ama düzelmedi googleyi adres çubuuna yazıncada oyun sitesi açılıo aramada yapılamıo ilk defa böyle bi şey görüom nasıl kurtuluruz bundan

Üye
    Gerçek Adı
    Ömür
    Son Giriş
    27.01-2015
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Twitter Hesabım

<<ömür>>

İnternet sayfası aç oradan araçlar-internet seçenekleri-gelişmiş- oradan altta interen explorer ayarlarını sıfırla seçeneğini tıkla uygulama tamam de umarım düzelir benim başımada gelmişti ve bu şekilde çözmüştüm. Bu çözüm olmazsa diğer yolları deneyebiliriz.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa

basari

saol ama denedim olmadı hala oyun sitesi açılıo

Üye
    Gerçek Adı
    Ömür
    Son Giriş
    27.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Twitter Hesabım

<<ömür>>

Başlat-çalıştır-regedit yap gelen menüde ctrl+f yap açılan pencereye strat page yaz kayıt defteri onu bulacaktır ve start page yi sağ tıkla değiştir de açılan menüde değer verisine www.google.com yaz tamam de belki bu şekilde düzelir.

Buda çözüm olmazsa combo fix kur ve çalıştır virüsü temizleyecektir diye düşünüyorum.

Üye
    Gerçek Adı
    ilyas
    Son Giriş
    05.04-2014
    Saat
    04:20
    Yaşadığı Yer
    adana

BADBOY

slm halen kaldıramadıysanız program kaldır ve değiştir e gir orda işe yaramayan programlar kaldır kurdugun bi oyun öyle yapıyor onu kaldır sorun cozulecektir. cözülmese buradan The Cleaner i indir temizler. bu arada slm ömür nbr tanıdınmı beni (:

Üye
    Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa

basari

<<ömür>>;

kayıt defterinde start pageyi bulamadım başka bi çözüm yolu arıom

Üye
    Gerçek Adı
    Ömür
    Son Giriş
    27.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Twitter Hesabım

<<ömür>>

Combo fix kurup dene belki çözülür.. Benim başka aklıma çözüm yolu gelmiyor maalesef..

Üye
    Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    23.01-2015
    Saat
    10:25
    Yaşadığı Yer
    adana

exelans

regedite girdiğin zaman sol üstte bilgisayar yazan yere bir kere tıkla öyle ara start page yi öyle çıkar adresi google yap tamamdır xp kullanıyorsan tabi windows 7 falan kullanıyorsan interneti aç adres çubuğunu kopyala öyle arama yap kesin çıkar

Üye
    Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa

basari

sorunu çözdüm

Üye
    Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu

ertugrul01

çok iyi antivirüs programları kullanın .

Üye
    Gerçek Adı
    Doğuş
    Son Giriş
    26.04-2014
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

[RED]Kızıl Savaş

Öncelikle Google Chrome kısayolunun üzerine gel ve özellikler bölümünü seç daha sonra ise hedef bölümünde yer alan her şeyi sil bunu yaz [ "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" Google ] umarım işine yarar

Üye
    Gerçek Adı
    sedat ünlü
    Son Giriş
    26.06-2014
    Saat
    22:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul

sedatunlu lütfen acil

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: basari Mesajı Gör
    sorunu çözdüm
    sorunu nasıl çözdün kardeşim anlatırmısın bendede anı sorun var