alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Google arama motorunu engelleyen virüsten nasıl kurtulabilirim?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

basari Google arama motorunu engelleyen virüsten nasıl kurtulabilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    evt google arama motorunu engelleyen virüs bulaştı geçenlerde pc me pc yi geri tarihe aldım ama düzelmedi googleyi adres çubuuna yazıncada oyun sitesi açılıo aramada yapılamıo ilk defa böyle bi şey görüom nasıl kurtuluruz bundan

<<ömür>>

İnternet sayfası aç oradan araçlar-internet seçenekleri-gelişmiş- oradan altta interen explorer ayarlarını sıfırla seçeneğini tıkla uygulama tamam de umarım düzelir benim başımada gelmişti ve bu şekilde çözmüştüm. Bu çözüm olmazsa diğer yolları deneyebiliriz.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

basari

saol ama denedim olmadı hala oyun sitesi açılıo

<<ömür>>

Başlat-çalıştır-regedit yap gelen menüde ctrl+f yap açılan pencereye strat page yaz kayıt defteri onu bulacaktır ve start page yi sağ tıkla değiştir de açılan menüde değer verisine www.google.com yaz tamam de belki bu şekilde düzelir.

Buda çözüm olmazsa combo fix kur ve çalıştır virüsü temizleyecektir diye düşünüyorum.

BADBOY

slm halen kaldıramadıysanız program kaldır ve değiştir e gir orda işe yaramayan programlar kaldır kurdugun bi oyun öyle yapıyor onu kaldır sorun cozulecektir. cözülmese buradan The Cleaner i indir temizler. bu arada slm ömür nbr tanıdınmı beni (:

basari

<<ömür>>;

kayıt defterinde start pageyi bulamadım başka bi çözüm yolu arıom

<<ömür>>

Combo fix kurup dene belki çözülür.. Benim başka aklıma çözüm yolu gelmiyor maalesef..

exelans

regedite girdiğin zaman sol üstte bilgisayar yazan yere bir kere tıkla öyle ara start page yi öyle çıkar adresi google yap tamamdır xp kullanıyorsan tabi windows 7 falan kullanıyorsan interneti aç adres çubuğunu kopyala öyle arama yap kesin çıkar

basari

sorunu çözdüm

ertugrul01

çok iyi antivirüs programları kullanın .

[RED]Kızıl Savaş

Öncelikle Google Chrome kısayolunun üzerine gel ve özellikler bölümünü seç daha sonra ise hedef bölümünde yer alan her şeyi sil bunu yaz [ "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" Google ] umarım işine yarar

sedatunlu lütfen acil

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: basari Mesajı Gör
    sorunu çözdüm
    sorunu nasıl çözdün kardeşim anlatırmısın bendede anı sorun var

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye