+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
c:/win/exe hatası nedir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

AYBAROGLU c:/win/exe hatası nedir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Arkadaşlar bilgisayar açılınca c:/win1/ hatası veriyor 1den 2 3 olarak devam ediyor neden olabilir çözümü nedir şimdiden teşekkürler...

Sükût-u Vaveyla

En kolay çözüm 'Sistem geri yükleme' yapmak sanırım..Güncelleştirme yapmayı da unutmayın tabi!

Tüm Programlar>>>Donatılar>>>Sistem Araçları>>>Sistem geri yükleme

Sitem size geçmişte bu hatanın olmadığı bir tarih sunacak ve siz sistemi o tarihten tekrar başlatmış olacaksınız...

Kolay gelsin.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

Sirine

Amannn o güncelleme başıma iş açtı sakın kapatmayın güncellerken

Sükût-u Vaveyla

Güncellerken kapatırsan tabi başına iş açar, şaşkın

Sirine

Valla ayşegül o kadar çok dosya varki onları beklemek bi dert

Sükût-u Vaveyla

O zaman biriktirmiyceksin o kadar

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Blog Mesajları
    10

mac72

Virüs gibi duruyo ..Eğer virüsse büyük ihtimalle sistem geri yüklemeyi kapatmıştır,izin vermez ..Sağlam bi antivirüsle taratmanızı öneriyorum..

Sirine

Erciye katılıyorum...

AYBAROGLU

öncelikle çok tsk ederim ilginiz için sorunu bugün hallettim sistem geri yüklemeyi de denedim sonuç sıfır bugün öncelikle combofix ile tarattım başta sorun yoktu sonra tekrar gelmeye başladı sonra microsoftun virüs prog indirdim şu an ki görünüm iyi açıkcası insana cinnet getiren bir virüs...

DieseL

Sükût-u Vaveyla;

Sistemi Geri Yükleme İşe Yaramıyor En Temiz'i Formate

Üye
    Gerçek Adı
    süleyman çardak
    Son Giriş
    18.11-2012
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    sivas

slyman58

arkadaşlar yapmanız gereken başlat>çalıştır>regedit burdan hkey_local_machine> system>setup bunun icindeki cmdline yi silinince hiç bir problem kalmıycak emin olun yani

al kardesim cevabın ve cözüm yolun arkadaşlar yapmanız gereken başlat>çalıştır>regedit burdan hkey_local_machine> system>setup bunun icindeki cmdline yi silinince hiç bir problem kalmıycak emin olun yani

mutineer901

merhaba
    Bende de bilgisayarı kapatırken explorer.exe hatası veriyor ve pc kapanmıyor sonunda düğmeye basılı tutup kapatmam gerekiyor sorun virüs müdür acaba?

firar38

Başlat'a Girin /Çalıştır'a Tıklayın / Regedit yazın HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\WOW\cmdline kaydını silin.

SONRASINDA

Başlat/Çalıştır:"C:/Win"/tümünü seç sil yapın.

emreylcn1905

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Adım 1
    Ctrl + Alt + Delete => Görev Yöneticisi =>İşlemler'den Isass.exe adlı çalışan exe programını seçip İşlemi Sonlandır deriz. Bu ilk adımdır bu şekilde yaptığımızda bilgisayarımızı kapatıp açtığımızda sorun tekrar devam edecetkir . Kökten çözüm için devamı olarak bu işlemi yapıp bilgisayarı kapatmadan 2.adımı uygulayalım

Adım 2
    Çalıştır (Windows Tuşu + R Tuşu yada Başlat=>Çalıştır) açılıp C:/Win yazarız. Açılan dosyada Isass.exe , txt dosyası ve 1.exe den başlayıp , 10.exe'ye kadar olan exe'ler silinir . Artık virüsten kurtulmuş oluruz.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye