alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Facebook girişinde şifre kaydetme..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

azizkanmaz Facebook girişinde şifre kaydetme..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    arkadaşlar eskiden facebook giriş yaparken bir yazı çıkıyordu parola anımsa evet hayır şimdi çıkmıyor

azizkanmaz

yani her seferde e posta ve parolamı yazmadan mause tıkladığımda otomatik men çıksın yardım

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

golden_heart

tarayıcın ne kardeş..chrome,mozilla,internet explorer vs.. hangisi ?

azizkanmaz

devamlı gırdıgım sıtelere uye adımı ve parolamı anımsaması ıcın ne yapmam lazım yardımmmmmmmmmm

sorunu halettim biraz uğraştırdı ama hallettim

murat07ant

nasıl yaptığını da yazda başkası sormasın okusun

azizkanmaz

araçlar internet seçenekleri içerik ayarlar parolaları kaydetmeden önce beni uyar kutusunu işaretleyin tamamdır

murat07ant

teşekkürler

Gmkarizma Araçlar:

Acaba hangi araçlara giricez söyleyebilirmisiniz lütfen bulamadımda

hah tammam buldumda internet seçenekleri yok internete girdim sağ taraftaki araçlarda yok.

Gmkarizma

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    yardım edin lütfenn bıktım yazmaktannn

arkadaşlar videolarda görüyorum not defterinde küçük harfle yazıyorlar ama boşluk bırakınca büyük har oluyor. onun ayarını açıklarsanız sevinirim

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye