+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 14 mesajın 1-14 arasındakiler
Bilgisayarım çok yavaşladı. Hızlandırmak için ne yapabilirim?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

jolie Bilgisayarım çok yavaşladı. Hızlandırmak için ne yapabilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    arkadaşlar bilgisyarım çok yavaşladı içindeki gereksiz programları da sildim ama aynı hızlandırmak için ne yapmalıyım

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

jolie

format attırıcamda suanda bilgisayarım lazım yani formata vaktim yok
    ayrıca evet ya genel anlamda yavaş donuyo arada

boodi

malesef aynı sorun bendede var genel anlamda yavaş halbuki gereksiz ıvır zıvırda yüklemem ben fazla sayılabilecek bişeyde yok

Bacıbey

Şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim: Yavaşlayan bilgisayarınızı hızlandırın - WEB TV :: Hürriyet

Bir de işe yarayacak olursa şayet haber vermenizi rica ederim.. Ben de deneyeceğim de..

faruk34

Bu yazılımı 2 senedir kullanıyorum, bilgisayardaki gereksiz dosya kalıntılarını siliyor, istersen internet geçmişini veya ekle kaldırdaki silemediğiniz programları siliyor.Windowsla uyumlu program rahatlıkla kullanabilinir ucretsizdir, bilgisayarı hızlandıracağını sanmıyorum.

saww

Virüs olmasın önce bunu anla.

nacar

jolie çözdün mü sorunu neden kaynaklanmış

Üye
    Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:46
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Blog Mesajları
    3

***Neri***

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: jolie Mesajı Gör
    format attırıcamda suanda bilgisayarım lazım yani formata vaktim yok
    ayrıca evet ya genel anlamda yavaş donuyo arada
    benimde genelde donuyordu pc asırı dolunca yüklenilince donar format gerekir benimde senin dediğin gibi vaktim yok dedim c cleaner die bi temizleme programı kurdum cerezleri falan demizliyo ve hızlanıyor
    artı ben birde program yüklerken artı onlarında yanında gene taller leride kaydetmişim programlar baya bi yığılmıs bende onları uzakdan yardımla bi arkadasıma temizlettim inanırmısın pc acmak icin 15 dk bekliyordum şimdi 1 dk da acılıyor

nacar

taracıyınızı degiştirin expolar çok donuyor ben google crone kullanıyorum çok hızlı isteryen olursa link verebilirim özelden

jolie

arkadaşlar son çare olarak format attırmak zorunda kaldım ve sorun kalmadı hepinize çok çok tesekkür ederim iyi ki varsınız:

Editör
    Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    06.12-2013
    Saat
    01:31
    Yaşadığı Yer
    araf

Dante

Yüksek erişimli yazma ve kopyalama değerlerine sahip bir SSD takarak işletim sisteminizi bunun üzerine kurmak bu sorunu donanımsal olarak çözerek tarihe gömmenize yetecektir.

Herhangi bir upgrade sözkonusu olmadan yapacağınız işlem ise rutin kullanımınızı inceleyerek daha tertipli düzenli bir hale getirmek. Örneğin üşengeçlikten açtığınız masaüstündeki klasörlerin tamamını bölünlenmiş diğer disk alanınıza ya da masaüstünden herhangi başka bir yere taşıyın ve bir daha da masaüstüne her ıvır zıvırı kaydetmeyin. Bu ciddi anlamda sisteminizin tökezlemesinin önüne geçerek daha hızlı açılıp kapanmasını sağlayacaktır. Düzenli olarak Scan Disk (Disk Tarama) ve ardından Disk Defrag (Disk Birleştirme) yapın, bunu alışkanlık haline getirin.

Sadece bu saydığım şeyleri yaparak bugün format attığınız bilgisayarı uzun uzun aylar boyunca en ufak yavaşlama hissetmeden kullanabilirsiniz. Format atmak, en ama en son çare olmalı.

Capricorn

Dante bu konuda çok haklı.. Masaüstünde ne kadar gereksiz dosya varsa o kadar kasıyor p.c. Elinizden geldiğince masa üstünde tek resimler, şarkı dosyaları vs vs bulundurmayın.

ertugrul01

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    öncelikle iyi bir antivirüs programı kurulu olmalı ve süekli güncellenmeli ve arada birde tarttırımalı, ayrıcada CClear diye program ile sistem taratması yapın.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye