Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 31 mesajın 1-15 arasındakiler
Avea numara değişikliği hakkında. Yardım
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    Müge
    Son Giriş
    24.07-2013
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL / Beyoğlu

MügeNK Avea numara değişikliği hakkında. Yardım

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar yıllardır avea kullanıyorum ama bugün numaramı değiştirmeye karar verdim. Web online işlemlerden oturum açtım. Numara değişikliğine girdim yeni bir numara seçtim. Tamam dedim. Henüz hiç bir onay mesajı gelmedi. Bakiyemden de herhangi bir düşüş olmadı. Böyle bir şey yaşayan var mı? Onay mesajı ne kadar sonra gelir ?

Bio

müşteri hizmetlerini ara sor....

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    Müge
    Son Giriş
    24.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL / Beyoğlu

MügeNK

Aradım. Daha doğrusu arkadaşıma arattım. İnternetten işlem yapılamadığını söyledi. Şok oldum ama öyle bir servis var ve ben yeni numara seçtim

Bio

bence tekrar sen ara....

Üye
    Gerçek Adı
    Müge
    Son Giriş
    24.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL / Beyoğlu

MügeNK

İşitme engelliyim

Bio

anladım ben bir araştırayım hangi servisin böyle bir hizmeti var aveadan mı yapdın sen bu işlemi...

Üye
    Gerçek Adı
    Müge
    Son Giriş
    24.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL / Beyoğlu

MügeNK

evet avea web online işlemler. Çok teşekkür ederim haber bekleyeceğim.

Bio

numara değişimi ile ilgili bişey yok dediler.... avea online işlemlere bakıom şimdi
    bulursam burdan tekrar arıcam...

Üye
    Gerçek Adı
    Müge
    Son Giriş
    24.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL / Beyoğlu

MügeNK

Bakın anasayfada online işlemler var ona tıklayıp oturum açınca numara değiştirme diye bir servis var.

Bio

avea numara taşınabilirliğimi

Üye
    Gerçek Adı
    Müge
    Son Giriş
    24.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL / Beyoğlu

MügeNK

Hayır avea numara değiştirme. Hattınızla ilgili işlemlere giriyoruz. Numara değişikliği çıkıyor yazıyı aynen yapıştırıyorum.

Bu bölümden hattınızın numara değişikliği işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Numara değişikliği talebiniz doğrultusunda yeni bir sim kart almaya gerek kalmadan tarafımızdan beklenen yeni bir numaranın mevcut simkartınıza tanımlanması ile gerçekleştirilmektedir. Numara değişiklik ücreti 5 TL olup hattınızda işlemi gerçekleştirebilmek için en az 8 TL olması gerekmektedir. Otomatik yükleme talimatınız var ise yeni numaranız için güncelleme yapmayı unutmayınız.

Bio

Peki hattında yeterli bakiyen varmıydı ....

Üye
    Gerçek Adı
    Müge
    Son Giriş
    24.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL / Beyoğlu

MügeNK

evet 12 tl var şu anda

Bio

peki sana bilgi mesajı geldimi ben online işlem için girdiğimde bile hemen mesaj geliyor. numara değişmediyse o zaman işlem gerçekleşdirilememişdir...

Üye
    Gerçek Adı
    Müge
    Son Giriş
    24.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL / Beyoğlu

MügeNK

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    evet web online işlem mesajı geliyor. web online işlem merkezine giriş yaptınız diyor. He bu arada az önce tekrar girdiğimde numara değiştirme sekmesi kapanmıştı yoktu yani.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye