Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Videolar çok takılıyor ne yapabilirim ?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

seker kiz Videolar çok takılıyor ne yapabilirim ?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Nette film ya da müzik videosu izlerken çok takılıyor.doldursamda kare kare atlayarak gösteriyor.ne yapabilirim bu konuda arkadaşlar?

seker kiz

evet nette izlerken sorun yaşıyorum

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

murat07ant

flashplayerini güncelle derim ben veya film codeslerini k-lite codecs diye aratırsan bulursun
    Free-Codecs.com : Download K-Lite Codec Pack 6.7.0 FULL, K-Lite Codec Pack 6.7.0 STANDARD, K-Lite Codec Pack 6.7.0 BASIC : K-Lite Codec Pack is a collection of codecs and related tools k-liteyi burdan indirebillirsin

Adobe - Adobe Flash Player'in farklı bir sürümünü yükleyin flashplayerin güncell sürümünüde bu linkten bulursun

seker kiz

arada bir masaüstünde bir pencere açılıyor ve flash playeri güncele diyor bende yapıyorum ama eskisinden daha yavaş oluyor sanki.bişi anlamadım..

edipbalkan

SpeedBit Video Accelerator programını kullanmanızı tavsıye ederım takılma yasamazsınız indirmek için tıklayın

Üye
    Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    17.06-2014
    Saat
    21:22
    Yaşadığı Yer
    Hatay - İstanbul arası bir yerlerde
    Twitter Hesabım

(diE)

Sorunu tam paylaş yardımcı olalım internette izlemiş olduğun bir video sürekli donuyorsa bu senin bağlantı hızınla ilgili birşey olsa gerek Flash player veya codec ile alakası yok bunun codec bilgisayarında yüklü olan videolar için geçerli olan bir sıkıştırma biçimi bilgisayarında yüklü olan bir videoyu izleeyemiyorsan codec yüklersin olur biter internette bir video izleyemiyorsan java ve Flash player yüklersin sorunun çözülmüş olmasi lazım ama bu iki program bilgisayarında yüklü iken yinede internettemn video izlerken sorun yaşıyorsan aşağıdaki adımları takip et.

Windows Xp Kullanıcıları için: Başlat>çalıştır'a "dxdiag" komutunu gir karşına çıkacak pencereden "ekran" seçeneğini seç ekran penceresinde alttarafta bulunan "directx" seçeneklerinin hepsini devre disi birak" sorunun çözülür ancak oyun oynayan biriysen bu işlem oyunlarda sorun çıkabilir veya oyunları hiç açmayabilir.

Vista ve Win 7 kullanıcıları için böyle bir işlem yok. Java ve Flash playeri sil tekrar kur.

seker kiz

sorunum hala düzelmedi

number

Öncelikle Aynı Bilgisayardan Daha Önce İnternet Üzerinden Video İzlerken Takılma Oluyor Muydu?

seker kiz

Oluyordu ama bu kadar fazla deildi.videoları doldurup rahat rahat izleyebiliyordum.ama artık kare kare atladığı için görüntüler izlemek imkansız oldu.kablo neti arayıp bakım yaptırdım geçen gün bana internet hızından olduğunu söylediler ama daha önce izleyebildiğimi bu sorunun daha önce olmadığını söyledim bu seferde pc eski o yüzden dediler..

edipbalkan

De get ordan gerızekalı demedınmı ? Bu arada benım yolladıgım lınktekı programı denedınmı?

seker kiz

gelenler baya bi baktılar pc ye hatta farklı bir program filan yüklediler ama olmadı teknik servisler bağlantıdn kaynaklanıyor diyor onlar pc den ..burdaki bütün anlatılanları denedim hatta biraz daha yavaşladı diyebilirim..

Anti Oksidan

başka ülkeler 50 Mb/s'lerde, biz 0.88'lerde sürünüyoruz...
    büyük olasılıkla internet hızındandır kardeş...
    50 Mb/s'de hesaplı bir hizmet alsaydık online film izler gibi izlerdik hepsini...
    belleği arttırın, bir de pc'de kapsamlı bir temizlik yapın...

test linki için teşekkürler PEKASLAN...

murat07ant

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Anti Oksidan Mesajı Gör
    başka ülkeler 50 Mb/s'lerde, biz 0.88'lerde sürünüyoruz...
    büyük olasılıkla internet hızındandır kardeş...
    50 Mb/s'de hesaplı bir hizmet alsaydık online film izler gibi izlerdik hepsini...
    belleği arttırın, bir de pc'de kapsamlı bir temizlik yapın...
    ben 60 mb bir ay kullandım sandığın kadar değil ama hızlı seyrettiğin kesin şu an 10 mb var ve takılma çok nadir oda youtube kaynaklı oluyor bağlantın ne dersen süperonline fiberoptik memnunum

number

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: seker kiz Mesajı Gör
    Oluyordu ama bu kadar fazla deildi.videoları doldurup rahat rahat izleyebiliyordum.ama artık kare kare atladığı için görüntüler izlemek imkansız oldu.
    Harika Demek ki Pc de Donanımsal Bir Problem Yok, Bilgisayarınızın Sistem Temizliği Yapılmasına İhtiyacı Var. Anlaşılan O Ki Bilgisayar Veri Çöplüğü Haline Gelmiş.. Artı Bildiğimiz Manada da Bir Temizlik Yapın Toz Kir Açısından..

Not Olarak Daha Takıntısız Video İzlemek İsterseniz Donanımsal Açıdanda Önerilerim Olabilir Fakat Anakartınızın Marka Modelini Öğrenmem Gerekiyor Bu Tavsiyelerim İçin..

maximmm

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    speed connect indir kur
    aradaki farkı görebilirsin

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye