Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    14.04-2015
    Saat
    07:39
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA

azizkanmaz Kurulu sistemin ürün anahtarını bulma

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar kurulu win7 nin 25 karekterli ürün anahtarını bulamıyorum bilgisayarım sağ tıklıyom özellikler windows etkinlleştirildi ürün kimliği VAR OEM yazıyor orjinal 25 rakamı nasıl bulurum laptopun altında 25 rakam var bikaç proğram indirdim key öğrenme diye laptopun altında yazan 25 rakamla kurduğum key öğrenme proğram daki 25 rakam aynı değil

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    14.04-2015
    Saat
    07:39
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA

azizkanmaz

çok sağollllllllll kurdum 25 rakamı buldu fakat latopun altında yazılan rakamla aynı değil

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:55
    Yaşadığı Yer
    ankara

edipbalkan

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Aynı degılse problem senın key de dostum o zaman o kadar program denedım dıyorsun