Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PARAPLEJİ 27 Avatarı

Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

PARAPLEJİ 27 TTNET sözleşmesinin iptali için ne yapmalıyım?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar 24 aylık ttnet sözleşmesini imzaladım ve 5 aydır kullanıyorum. şimdi bu sözleşmeyi feshetmek istoyorum. eger sözleşmeyi iptal edersem geriye kalan ayların ve modem parasını mı alırlar? yoksa sadece indirimli kullandığım ayların ve modemin parasını mı geri alacaklar? ayrıca nasıl bir yol izlemem lazım. şimdiden herkese teşekkürler...

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    metin/tolga
    Son Giriş
    22.02-2015
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    istanbuL .

lakoste

Kampanyadan ne aldıysan beleş ayıda nolmal tarifeden +modem parası hepsini ödersin yane çok zararlı bir iş bence iptak etme

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    08.08-2013
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

bence dokunma 24 ayi bekle artikk zira girisi kolay ciksi zorr

-mka

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    zaten pek indirim yapmıyor sınırsız kullanımda en çok 5 tl oda 5ay olmuş 5x5:25 tl yapar birde modem almışsınız kacparayasa 25 + modem parası ödersiniz