alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Ekran çok yavaş akıyor..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

blueboyfe Ekran çok yavaş akıyor..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Vista home basıc kullanıyorum, format attım,

internet yavaşladı ve ınternete gırınce sayfayı aşağı yukarı ındırınce falan , sayfa kat kat ağır bir şekilde iniyor veya çıkıyor, fare de ağır çalışmakta ? neden acaba

bilgisayar yarı boş, bütün güncellemeler yapılı, internet son sürüm 8 ve limitsiz, bütün ayarları normal, çözemedim bir türlü,

Üye
    Gerçek Adı
    Ayşegül
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    K.<=>A.
    Blog Mesajları
    30

Sükût-u Vaveyla

Eğer tek bilgisayar kullandığınız halde durum böyleyse??Şifrenizi kıran birileri sizinle aynı ağdan internet bağlantısı kullanıyor olabilir.diye düşünüyorum
    Bekleyin bakalım,arkadaşlarımızın fikirleri ne yönde olacak.Ya da dediğim gibiyse, yapmanız gerekenleri daha detaylı bilip anlatacak birileri mutlaka vardır.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

nacar

vista home çok yavaş kandırıp onun yerine windows xp formatı atın

blueboyfe

hocam vısta xp ye göre ağır kalabılır ama, çok daha güvenli ve artık yeni çıkan programların hepsı vısta uyumlu xp degıl.

benım problemım ınternet veya bılgısayar agır degıl, internette sayfayı acınca aşağı yukarı cıkarken çok ağır ve takılıyor ekran ?

----------

çözdüm arkadaşlar,
    wındowsun denetım masasından ekran ve görüntü ayarları ile boşa ugraşmayın çok standart ve klasık çunku, ve her problemınızı halletmıyor,

programın adı ; atı catalyst control center

bu program ekran ıle ilgili bütün problemlerınızı çözecek ve sıze ekran kartı ve monitörünüzün çok farklı özellıklerı kullanmanızı saglayacak, ekranı tam döndurebılcegınız gıbı, 3 boyutlu kullanabılecek, hızını artırabılecek, ve yükseltıgınız renk kalıtesıne ınanamayacaksınız,

ALİ57

atı catalyst control center bu dediyini bende denyecem umarım bilgisayarım çökmez.

----------

arkadaşlar bir konuda yardım riça edecem :benim oğlum oyun oynamayı çok seviyor fakat ben dersleri ile ilgilenmesini istiyorum hafta sonu oynasın hafta içi oynaması için bilgisayara ne yapa bilirim.
    yardımlarınızı riça ediyorum

blueboyfe

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ALİ57 Mesajı Gör
    atı catalyst control center bu dediyini bende denyecem umarım bilgisayarım çökmez.

----------

arkadaşlar bir konuda yardım riça edecem :benim oğlum oyun oynamayı çok seviyor fakat ben dersleri ile ilgilenmesini istiyorum hafta sonu oynasın hafta içi oynaması için bilgisayara ne yapa bilirim.
    yardımlarınızı riça ediyorum
    çok kolay

masaustune bır klasör aç, adı oyunlar olsun mesela,
    onunda ıcıne bır klasör ac
    oyunları onun ıcıne at
    oyunları gizlemek ıstedıgın zaman bu klasörü sağ tıkla , aşagıda özellıklerden gızle yı seç kapat
    açmak ıstedıgın zamanda 1 ıncı oyun klasörü nün gizli sekmesını kapat aç, gir, 2 ıncı klasörde oyunlar ortaya çıkar

FaCia

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: blueboyfe Mesajı Gör
    Vista home basıc kullanıyorum, format attım,

internet yavaşladı ve ınternete gırınce sayfayı aşağı yukarı ındırınce falan , sayfa kat kat ağır bir şekilde iniyor veya çıkıyor, fare de ağır çalışmakta ? neden acaba

bilgisayar yarı boş, bütün güncellemeler yapılı, internet son sürüm 8 ve limitsiz, bütün ayarları normal, çözemedim bir türlü,
    ekranda dalqalanmalar oluyor ise EKRAN KARTI Driverini kurmamıssındır.

kütüphaneci34

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: cx571 Mesajı Gör
    ekranda dalqalanmalar oluyor ise EKRAN KARTI Driverini kurmamıssındır.
    Aynen cvp budur. Sorun ekran karında yada driver kurulu değil

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye