1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 65 mesajın 61-65 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

güneşim

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Malesef böyle saçmalıklar hep var sivil havacılık havaşirketlerinin meillerini istiyor fakat onlar geri dönüşüm yapmıyorlar sizin havayollarıyla yaptığınız yazışmaları merakla bekliyorum

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

İstanbul'da Polenezköy'de tekerlekli sandalye için çok uygun dizayn edilen piknik yeri.

http://engelsizseyyah.com/2016/11/gi...-country-club/

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

Engelsiz seyyah sitemizde yayınladığımız

Engelliler için Beşiktaş Arena Vodafone Stadı | Engelsiz Seyyah

yazımızda söz konusu ettiğimiz sorun yazımızı dikkate alan Beşiktaş Yönetimince giderilmiştir. Böylece tekerlekli sandalye ile maç seyretmenin önündeki engel kaldırılmıştır. Emeği geçen tün yetkililere teşekkür ederiz. Engelsiz seyyah olarak bu yöndeki çalışmalarımız devam edecektir.

LZ2vjZ - Engelli Seyahat: Türkiyede Engelli Turizimi-Mevzuat, Sorunlar ve Öneriler

Üye
    asanur Avatarı

Gerçek Adı
    Sabri
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa

asanur

Afedersiniz konu dışına çıkacağım ama uzmanı olduğunuz için bir şey sormak istedim. İstanbul'da metro,şehir içi otobüsleri,vapur vs...gibi ulaşım araçlarında seyahat için engelli kimlik kartı yeterli mi yoksa ayrıca seyahat kartı mı var?

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engelli kimlik kartınızla bazı ana duraklarda bulunan İETT gişelerine baş vurun. Bir fotoğrafınız bulunsun. Orada size İstanbul kart (ücretsiz taşıma kartı) düzenleyip hemen veriyorlar. En azından ben böyle yaptım. Bununla bahsettiğiniz ulaşım araçlarına (marmararay dahil) ücretsiz binebilirsiniz.

asanur
    Engelli kimlik kartınızla bazı ana duraklarda bulunan İETT gişelerine baş vurun. Bir fotoğrafınız bulunsun. Orada size İstanbul kart (ücretsiz taşıma kartı) düzenleyip hemen veriyorlar. En azından ben böyle yaptım. Bununla bahsettiğiniz ulaşım araçlarına (marmararay dahil) ücretsiz binebilirsiniz.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345