Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 65 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    13:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engelliler için Sultanahmet camii.

http://www.engelsizseyyah.com/2016/0...anahmet-camii/

Engelsiz seyyah gezi notlarını İngilizce'ye çevirecek gönüllü insanlar arıyor. Katkıda bulunursanız sevinirim.

Suskun Mutsuz Umutlu

sağlıklı insanlar ve engelliler aç karnını doyuramıyor nasıl seyahat etsinler

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

maalesef haklısın.Bizim amacımızda bu zaten. Engellilerin daha ucuza tatil yapması.Bunun için örneğin engelli odasının daha ucuz olan otellerde de bulunması için girişimlerde bulunuyoruz.

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Blog Mesajları
    3

mami23082

bence gayet iyi bir çalışma sergiliyorsunuz beğenmeyen arkadaşlar zaten tekerlekli sandalye kullanmıyor onlar için sorun değil bu tarz şeyler siz seyahetlerinize devam edin inşallah bizde sizin sayenizde bize uygun olan yerlere gideriz ...

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

mami23082, inşallah bir gün nasip olur. faydam olursa sevinirim. Selamlar.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

Engelliler için Yerebatan Sarnıçı

http://engelsizseyyah.com/2016/06/en...batan-sarnici/

Engelsiz seyyah gezi notlarını İngilizce'ye çevirecek gönüllü insanlar arıyor. Katkıda bulunursanız sevinirim.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

tekerlekli Sandalyemiz bu defa Vatikan'da. Nasıl gidilir, nasıl ve nerelere ulaşılabilir. Buyurun inceleyin.

http://engelsizseyyah.com/2016/07/en...-vatikan-roma/

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

Futbol meraklıları ve Beşiktaşlılar için

Engelliler için Beşiktaş Arena Vodafone Stadı | Engelsiz Seyyah

Öncelikle Beşiktaşlı olup sandalyede yaşayan dostlar. Yazıda belirtilen otopark sorunun yanında daha bir çok sorun var. Ama hiçbir yetkili bizle temas kurmuyor. 10 tane sandalyeli arkadaş bulursam stada gidip protesto yapacağım. Varmı gönülü ? Diğer statlarda da sorun varsa ben hazırım (tabi İstanbul da)

Üye
    erolktr Avatarı

Gerçek Adı
    Erol
    Son Giriş
    26.10-2016
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

erolktr

@Levent54

Vodafone Arena da maç izleyebilmek için yapılması gerekenleri anlatabilir misiniz? Kulübn sitesini incelediğimizde form doldrulacak yeri bir türlü bulamadım. Yada sitede bu prosedürü açıklayan bir yer yok. Bu nedenle Bilet alma sürecini bize anlatabilirseniz mennun oluruz.

Şimdide teşekkürler Levent Bey..

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

erolktr
    Tabi yardımcı olurum. Bilet alma sürecini tüm ayrıntıları ile aşağıdaki linki olan yazımdan öğrenebilirsiniz.

Engelliler için Beşiktaş Arena Vodafone Stadı | Engelsiz Seyyah

genede sorunuz olursa yazın. Ancak sorunları ile de ilgilenin. Mesela engelli tribününde eğer öndeki seyirciler ayağa kalkarsa (her zaman kalkıyorlar) maçı izleyemezsiniz. Tabanın en az 40 cm kaldırılması lazım.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

Biz engellilerin tatil sorunlarını mercek altına alan sitemiz bu defa Mavi Bayraklı plajlar konusunu gündemine aldı. TÜRÇEV ile ortaklaşa hazırladığımız engelliler için mavi bayraklı plajlar konulu yazımızı sitemizde yayınladık. Mavi bayraklı plajlarda engellilere daha çok hizmet verilmesini amaçladığımız bu yazımızda engelliye uygun plajların detaylı bir dökümünü hazırladık.İncelemenizi ve bu konudaki görüşlerinizi ve izlenimlerinizi bekliyoruz. Zira kısa zamanda TÜRÇEV ile yüz yüze görüşüp (toplantılarına katılıp) bu görüşleri de aktarmak istiyoruz.

Engelliler için Mavi Bayraklı Plajlar | Engelsiz Seyyah

Lütfen katkıda bulununuz.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

Her yol Roma'ya çıkar demişler. İşte her yolun çıktığı Roma'yı tekerlekli sandalye ile gezme rehberi.

Engelliler için Roma | Engelsiz Seyyah

Paylaşılması için yardımcı olalım. Daha çok engelli arkadaşa ulaşalım.

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    A.
    Blog Mesajları
    28

Sema

Roma seyahatinizi okudum, detaylı anlatım için teşekkürler.
    Gemi ile seyahatiniz oldu mu ? Gemide konaklamalı, limanlarda inip gezmeli olan turlardan ?

güneşim

levent54 öncelikle tşk ler konu tamda benim yaşadığım en büyük sorunumla ilgiliymiş yaklaşık 2yıldır antalya dan istanbul a seyahat ediyordum pegasus hava yoluyla bu süreçe kadar herşey yolundaydı 1 ay önce istanbul dönüşümde aynı şirket yürüyemeyen engelinin refakatçısız gidemeyeceğini söyledi orada kalıyordum yolculardan biri yanımda oturmayı kabul etmeseydi 2 tane engelli kişi geri dönmek zorunda kaldı kabin yolcu olarak alınıyoruz uçak içi koltuğa kadar ilgileniyorlar çıkışta aynı şekilde bagaja yardım sağlanıyor da uçuş esnasında neden yanında oturması için 2 ci kişi isteniyor lütfen yanlış anlaşılmasın zihinsel engelli bireyler için istemeleri normal fakat bedensel engelli bireyler uçak içi komutları anlayabilicekse bilet alırken bunu belirtmişşe maskesini kemerini kendi takabiliyorsa seyehatlarini özgürlüklerini engellemek değilmidir bu neden 2kişiye ihtiyaç duysun ben bimer e şiyakette bulundum yazıyı ulaştırma bakanlığına sevk ettiler sizden ricam 5dk ayırıp sizlerde bimere sikayette bulunursanız konuyu dikkate alırlar diye ümit ediyorum

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Levent54

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende teşekkür ederim.Gemi seyahatim olmadı. Ama büyük gezi gemileri engelliye uygun diye biliyorum.

Böyle saçma bir şey olamaz. Mutlaka şikayet edin.Bunlarla ilgili uluslararası kurallar var.Ben sürekli hava yolu şirketleri ile yazışma halindeyim. Şikayetlerini direk Sivil havacılığa da yapabilirsin.

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon