Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emrh77 Avatarı

Gerçek Adı
    emrah keleş
    Son Giriş
    24.04-2013
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    Yalova

emrh77 Amfizem (Fıçı Göğüs) hastası olan var mı?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm arkadaşlar benim göğüs kafesimde çıkıklık var doktora gittim senin göğüsün fıçı göğüs dedi bişe yok tedavisi yok falan dedi ama görüntüsü hiç iyi değil... ameliyat falan var mı bu hastalığım için. bir de skolyoz ameliyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim yani son teknoloji ne durumda ...teşekkürler

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu

ertugrul01

sigara içenlerde olabilen bir rahatsızlık degilmi

Üye
    emrh77 Avatarı

Gerçek Adı
    emrah keleş
    Son Giriş
    24.04-2013
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    Yalova

emrh77

içmiyorum sigara, ve sanırsam doğuştan böyle göğüs kafesim ameliyat yapılır mı acaba ??

Üye
    Yildiraypasha525 Avatarı

Gerçek Adı
    insan
    Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    14:40
    Yaşadığı Yer
    DÜNYA

Yildiraypasha525

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sa kardeşim mesajı yazalı uzun zaman olmuş sen ama ben yinede cevap yazayım dedim bende doğuştan güvercin göğsü var diğer adi fıçı göğüs bilimsel adi pektus karnetum ben gibi insanlar var mi bende merak ediyordum demek varmış bu rahatsızlık doğuştan kardeşim bizde ameliyat olma önermem bende kifoz skolyoz osteoporoz da var yani hafif kamburluk yani uzun lafın kısası ameliyat var bu isin ama tercih etme derim sebebi eğer iç organlara baskı yapmiyorsa olma benim hafif derecede nefesime engel oluyor ben olmadım hafif olduğu için sana sorularim var cevaplarsan iyi olur mesajimi umarım görürsün bu rahatsizligin düşmanı sigara alkol 23 yaşındayım bir kere içmedim ahlaki ve kişilik bakımından kullanmadim

İyikide kullanmamisim bu doğuştan rahatsızlığın düşmanı imiş zaten bu yanlız kunduracı göğsü var o ameliyatlık iste o tehlikeli