Sayfa 5 / 33 İlkİlk 12345678915 ... SonSon
Toplam 488 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umitakdag Avatarı

Gerçek Adı
    ümit akdağ
    Son Giriş
    16.03-2015
    Saat
    20:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu hastalıgın tadavisi oluyormu bildigim kadarıyla yok

Üye
    iyilik Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ayvalık, çok teşekkürler. Hiç gitmez olur muyum! Ankaradaki prof. nöroloji doktorlarının hemen hemen hepsinin özel muayenehanelerini gezdim. Şu an bir evim olurdu o paralarla. Hiçbiri bu ivig tedavisini uygulamadı. Nedenini inan bende bilmiyorum. En son gittiğim prof. defalarca muayenehanesine git gel yaptırdı, daha fazla gelmek istemediğimi artık tedavi uygulanmasını istediğimde (ki ellerinde uygulayabildikleri tek tedavi şekli bu zaten) "40 yaşını geçmişsin bu pahalı bir tedavi sana uygulayamam git bir huzurevine yat ölümü bekle " dedi. İnan ki bunu dedi. İsmini burada açıklamam doğru olmaz ama e-posta ile isteyeni bilglendirebilirim. Bu vicdansızlara gitmeyin. Daha bunun gibi en az 5 prof. sayarım Ankarada.

Sizin doktorunuzun çalıştığı üniversite hastanesi hangisi? Mutlaka gitmek istiyorum. Çok teşekkürler. Hepimize Allah acil şifalar versin.

Üye
    iyilik Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sadettin_57;
    anlatabildiğiniz kadarını burada anlatabilir misiniz? Bir yandan forumları takip edip bir yandan da e-posta takip etmek zor oluyor. Ayrıca benim bu forumlara üye olma amacım bilgi paylaşmak. Ve herkesin bu bilgilerden yararlanması...

Siz yanlış anlamayın lütfen ama bu e-posta istekleri ile işi tamamiyle ticarete dökmüş olan doktorların kendi reklamlarını yaptırdıkları çok oluyor, onlarla artık zaman kaybetmek istemiyorum. Bu nedenle de e-posta isteklerine sıcak bakmıyorum. Tekrar belirtmek isterim ki sözüm sadettin_57 size değil, genel olarak düşüncemi yazmak istedim. Selamlar.

Üye
    gökkuuş Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    22.03-2013
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba nihan hanım bende 4 cıdp hastasıyım hepimize saglık diliyorum ben gatada tedavi oluyorum her testi yaptılar ama ugraşmaktayım halen görüşmek üzere

Üye
    gökkuuş Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    22.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar dr parmanı bana özel hastanenin nöro dr önerdi ama bu aralar cok agrım var biraz iyi olunca gidecegim zor hastalık iki tane cocugum var onları tedirgin olması beni daha da üzüyor eger dr parmana giden varsa lütfen bana yazın çapada oldugunu biliyorum sadece hepinize selamlar şimdiden teşekkürler

Üye
    ibrahim18 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2015
    Saat
    18:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SELAM HERKESE GEÇMİŞ OLSUN ŞUAN 18 YAŞINDAIM sensorimotor TANISI KONDU DÜŞÜK BİLEK DEDİLER PARMAKLARIMI AÇAMIYORUM ÇOK ZOR BİŞE ALLAH DÜŞMNIMIN BAŞINA VERMESİN DERDİ VERN ALLAH DERMNINDA VERİR

Üye
    gökkuuş Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    22.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ibrahim bende pölinöropati hastasıyım[cıdp] allah sana da şifa versin benimde 18 yaşında senin gibi oglum var gökkuuş [gökhan] onun adını aldım bende yarın bir dr önerdiler iyi diye ist da özeline gidecegim ayrıntıları yazarım burdan tek deilsin üzülme bak bizim gibi bir cok arkadaşımız kardeşimiz var burada paylaşıyoruz her şeyi . kendine iyi bak.

Üye
    ibrahim18 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sende gökhn abi işlah tedavn yanıt verir yanlız olmadığmı belirtiğiniz için saol abi alah şifa versin

Sensori-motor TEDAVİ MEDODU VARSA CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM MSN: turkiyeli_genc_35@hotmail.com hepinize teşekürler

umitakdag; keşke olsa ama yok bir kere futbol oynamak için nelerimi vermezdim ama hayat bize gülmedi

Üye
    gökkuuş Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    22.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ibrahim kardeşim cmt sana yazarım burdan dr herşeyi sorarım senin merak ettigin varsa onuda sorayım yaz istersen not [benim oglumun adı gökhan ben annesiyim]

Üye
    ibrahim18 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gökhana acil şifalar diliyorum inşallah tedavi olur bizede bi umut olur kortizon kullandımı gökhan ONUNDA PARMAKLARINDA SORUN VARMI

Üye
    ayvalık Avatarı

Son Giriş
    11.10-2010
    Saat
    22:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

huzun;
    ben de sizi merak ediyordum.umarım durumunuz iyidir.geçen hafta istanbuldaydım 2. doz ivig aldım,doktorum beni umduğundan iyi buldu,Allaha çok şükür aylardır ilk kez dışarıya yardımsız çıkabildim ve tek başıma yürüyebildim.afolarım ve ben bir bütün oldumdaha öncede belirttiğim gibi imuran kullanıyorum,kortizon kesilmeye devam ediyor,bakalım gelecek günler ne gösterecek?çok yorulunca bütün gün yatıyorum,ama bu halime şükür ediyorum.selamlar,sağlıklı,mutlu günler diliyorum

----------

@ayse@;
    derdi veren Allahın dermanınıda verdiğini hepimiz biliyoruz,her hastalıkta olduğu gibi o hastalığın uzmanınını bulmak önemli,diğer doktorlar zaman ve sağlığı,ayrıca moral ve para kaybettirmekten başka birşey malesef yapamıyorlar.sanırım çapada çalışıyor.bu hastalığın % 70 i moral,diğeri ilaçlı tedavi ve egzersiz.ama,lütfen zaman kaybetmeyin.meret çok hızlı ilerliyor.ms hastalığı gibi tekrarlama riski yüksek bir hastalık o nedenle %100 bir iyileşme sağlanılabilir mi şüpheli?!!!moralinizi yüksek tutun,geçmiş olsun herkese acil şifalar diliyorum,selamlar

----------

gökkuuş;
    öncelikle geçmiş olsun,ben 3 aydır dr.parmanın hastasıyım,neden zaman kaybediyorsunuz?2 evladınız için iyi olmaya çalışmalısınız ve ağrılarınız varken tetkikleriniz daha net olacaktır(işinize karışmak istemem ama,bu hastalıkta erken teşhis çok önemli)özel hastaneye gitme olanağınız varsa acıbadem maslakta perşembe,cumartesi günleri çalışıyor..acil şifalar dilerim,gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim...selamlar

Üye
    umitakdag Avatarı

Gerçek Adı
    ümit akdağ
    Son Giriş
    16.03-2015
    Saat
    20:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ibrahim18, kardeşim geçmiş olsun allah acil şifalar versin

Üye
    gökkuuş Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    22.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ayvalık .. saol arkadaşım benim dr gatada gittim bana atak geciriyosun dedi ve iki ilac verdi kullan bir ay sonraya gel dedi şimdi biraz daha iyiyim agrılarım hafifledi ama cok yorgunum.dr 4 sene önce tüm tahlıl .bos. biopsiyi yapmıştı kortizon ivig verildi yinede sonuç bu .bugün iyiyim evdeki işlerimi azda olsun yaptım sonucta anneyim iki tane cocugum var [gökhan .gamze] her şey evlat için ayrıca mesaj için cok teşekkür ederim sizlerle konuşmak inanın dr konuşmaktan daha rahatlatıyor insanı ..sizede cok geçmiş olsun ..selamlar

Üye
    gökkuuş Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    22.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

[ibrahim18; sevgili kardeşim ben hastayım gökkuuş sadece oglumun adıdiye yazdım ben ayşe 36 yasındayım 4 senedir cıdp hastasıyım bu ara bir atak gecirmişim ama ilac verdiler onu kullanıyorum agrılarım azaldı kardeşim bana kortizon verdiler bir hafta sonra ivig verildi hangi dr gittiysem kortizon önermedi cünkü yan etkileri cokmuş ivig en iyisi dediler bana sorarsan sende ivig al kortizonu sor araştır benim ayaklarım ellerime göre daha proplemli ne olursa olsun sonuçta herseyin başı moral tamam mı ablacım sakın takma kafana üzülme .ayrıca oglum gökhanında sana cok selamı var görüşmek üzere ablacım [sana ne tahlilleri yaptılar bi ara bana yazarmısın onları]selamlar..

Üye
    ibrahim18 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    AYŞE ABLA 15GÜN HASTANEDE YAATIM Bİ SÜRÜ TAHLİL ODUM EMG FLAN CEKİLDİM BANA KORTİZON VERDİLER AŞIRI KLİO ALDIRDI O YÜZDEN BIRAKTIM GÖKHANA SELAMLAR BENİM TEK SORUNUM MORAL ODA BİZDE YOK İSTERSEN MSN EKLE AYŞE ABLA
    turkiyeli_genc_35@hotmail.com

Sayfa 5 / 33 İlkİlk 12345678915 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 07.11-2010, 12:31

Başlığın Etiketleri