Sayfa 25 / 33 İlkİlk ... 15212223242526272829 ... SonSon
Toplam 488 mesajın 361-375 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SBR Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçmiş olsun. bana da 5-6 ay kadar önce CİDP teşhisi kondu. Tedavi için sadece kortizon verildi ama o beni daha da kötü yapınca ilaç kesildi. kortizondan sonra bir daha ilaç kullanmadım.
    siz hangi şehirdesiniz? dr.nuz kim? hangi teşhis aşamalarını geçirdiniz? genetik testle mi belli oldu herediter olduğu?
    tekrar geçmiş olsun.

Üye
    bossdead Avatarı

Son Giriş
    21.02-2013
    Saat
    19:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 9 ay önce serçe parmağı uyuşmasıyla İSTANBUL okmeydanı eğitim araştırma hastanesine gitiim..emg sonuçunda `herediter sensorimotor polinöropati`teşhisi kondu..Zaten doğuştan CMT rahatsızlığı vardı bana sağ ayakta,ameliyat oldum yürüyüşüm düzeldi ağrılar gitti.. genetik teste girmedim..doktorlar ağır bişey kaldırma hadi geçmiş olsun diye yolladılar beni hastaneden..buda kafama takıldı neden öyle söylediler die..Mecial park hastanesine bir tanıdığın vasıtasıyla gittim...acil serviste duran doktora gösterdim emg sonuçlarını o açıkladı hastalığı...skk ve maddi durumum olmadığı için doktora gidemiorm..o doktor bana Acıbadem hastanesini önerdi..bu işin piri doktorlar ordaymış falan..hastalığı durdururlarmış falan..öyle bişey olsa okmeydanı eğitim araştırma yardımcı olurlardı bana..doktorların insanları para olarak görmelileri canımı sıktı...

Üye
    SBR Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gidebilirseniz Çapa Tıp Nörolojiye gitmeye çalışın. Hastalığın durması mümkün mü bilmiyorum, ama yavaşlatılması mümkün olabiliyormuş. Ancak herşey kişiye göre değişiyor. Örneğin pek çok arkadaşa iyi gelen kortizon, bende motor tutuluma sebep oldu, yürümem değişti, bir tabaktan fazlasını kaldıramaz oldum vs. Formu baştan sona okuyun isterseniz. moralimin bozulduğu çok oldu ama ben forumdan çok şey öğrendim.
    tekrar geçmiş olsun..

Üye
    bossdead Avatarı

Son Giriş
    21.02-2013
    Saat
    19:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu hastalık nasıl ilerliyor,belirtileri nelerdir..tecrübesi olan varsa anlatır mı özeldenden iletişim kurabiliriz..çok merak ediyorum

Üye
    hayata karşı Avatarı

Gerçek Adı
    Hilmi Kaya
    Son Giriş
    13.07-2013
    Saat
    10:58
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

doktorların polinörapiti hastalıgına yapacak birsey bulunmuyor diyor arkadaslar yapılacak seyler olmalı ve var olmasını isteyenler birlik olalım ve hep birlikte cumhur baskanından yardım isteyelim fikrim bu ama fikri olan yazsın paylasımda bulunalım hayata karsı savaslım

Üye
    hayata karşı Avatarı

Gerçek Adı
    Hilmi Kaya
    Son Giriş
    13.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

selam 14 yasındayken biraz biraz farkındaydym ve aylar yıllar gectikce yavas yavas yürüme güclügü cekmeye basladm ve teshisi polinörapati konuldu ardın dan da cıdpolarak konuldu ve yedavsi yok denildi ben buna inanmıyorum doktorlarn yetersizligi olarak görüyorm bişeyler paylasmaya nedersin

Üye
    tascam Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende diabetik polinöropati hastasıyım ,o çözüm olsada söylenmez sonu felaket olur insan vücudunda yenilenmeyen tek hücrelerdir beyin ve sinir hücreleri her organ kendini yeniler organın ölmesi ona hükmeden beyin sinir hücrelerinin ölmesi demektir yani istediğin ölümsüzlükle eş anlamlı bir şey...

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bitki destek ile iyileşen varmı.

Üye
    hayata karşı Avatarı

Gerçek Adı
    Hilmi Kaya
    Son Giriş
    13.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

günaydın bende polinörapati hastasıyım CIDP 6 yıl oldu ve hala elimden birsey gelmiyor ve ötesi ni düsünmek bile zor geliyor sizden yasantınızdan bilgi almak isterim

Üye
    serpil26 Avatarı

Gerçek Adı
    serpil
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar ,benimde ogluma nöropati teşhisi kyuldu yaklaşık 4 yıl oluyorşu an 18 yaşına girdi afo kullanıyor sol ayak ama sağ ayagındada var kendini yorgun hissediyor herzaman ayagında da incelme başladı ayrıca karaciger enzimleride yüksek çıkıyor,ank prof kadar çıktık kalıtsalmış,hastalık sürekli ilerliyor,fizik tedavisiyle dururmaya çalışıyoruz,degişik bir edavi şekli olarak ozon tedavisini önerdiler ozon tedavisi olan ark varsa bana yazabilirmi acaba?

Üye
    ayshe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul /güngören
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende polinöropatı kalıtsal olana cmt dedikleri hastalığa sahibim cmt bolumunde yazdım fakat onlardada cesaret az olduğu için fikirlerini yazamıyorlar böyle bir deney olsa sizler katılırmıyızdınız sizlerde okuyup fikrinizi söylermisiniz daha çok yazacak var fakat bende yazma özürlü olduyğum için klavye ile kavga ederek saatler sürüyor ) o yuzden bende zorlanıyorum hastalığınızı tamamen geçirrmez çünkü 1 2 bitkiyle bu yılların hastalık geçmez fakat yinede yararı olacağı kanısındayım ben hayattayım yani ) kimsewden ses soluk yok incir yaprağı ile ilg ili bilgi elif güveloğlunun bir yazısında deng eler 1 baska yazında ise düşürür yazıyor başka bulamadım. sizler bulurmusunuz . yapan varmı Charcot Marie Tooth Sendromu (CMT) olan kim var? şu dunyadakı 7 milyar insan her biri bir şeyi araştırsa yinede araştırmalar bitmez bitkieri ne yazıkki araştırmacı çok az yetmiyor ışığın varsa ne duruyorsan karanlıkta sen yakmasan ben yakmasam bu karanlıklar nasıl çıkar aydınlığa

Üye
    ayshe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul /güngören
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pardon ŞEKER yazmayı unutmuşum incir yaprağı ile ilgili elif güveloğlunun bir yazısında şekeri dengeler bir başka yazısında şekeri düşürür yazıyordu bundan başka bilgi bulamadım o çay gibi demliyordu oda 1 tatlı k. idi elif güveloğluna yazdım raporları görsem ve sizi daha fazla yardımcı olabilirim dedi naturapatik ilaçlar tavsiye edebilirim diye yazdı benim ona gidip ulaşma imkanım yok giden varmı

Üye
    Lucifer Avatarı

Gerçek Adı
    Calcifer
    Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    13:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

http://m.youtube.com/watch?v=x2WOup2...%3Dx2WOup29JwM

Bu filmi izleyin imkansız diye bir şey yoktur. Ben iyileşicem.

Üye
    şeref42 Avatarı

Gerçek Adı
    şerafettin
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    10:12
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun benim sizlerin bilgisine ihtiyacım var cevaplarsanız sevinirim 01.10.2013 tarihinde çekindiğim emg sonucu şöyle bulgular:L5-S1innervasyonlu kaslarda belirgin yaygın lomber poliradikulopati, C5-C6-C7innervasyonlu kaslarda belirgin yaygın servikal poliradikulopati lehine değerlendirilmiştir diye yazıyor bunun ne anlama geldiğini yazarsanız sevinirim teşekkürler

Üye
    veteriner627 Avatarı

Son Giriş
    04.05-2014
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    CIDP polinöropati hastasıyım

Sayfa 25 / 33 İlkİlk ... 15212223242526272829 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 07.11-2010, 12:31

Başlığın Etiketleri