Sayfa 10 / 16 İlkİlk ... 67891011121314 ... SonSon
Toplam 238 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba. Ben de aranıza yeni katıldım ve avn hastasıyım. Bitkisel olarak çözüm bulan , ozon terapiden fayda gören yada ostokin kullanarak iyileşen var mı ? Bir de bu konulardan hemen amaliyet demeyecek olan tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı ?

Musa bey merhaba.Manisa da mı yaşıyorsunuz? Sizin avn olma sebebiniz tam olarak neydi

Üye
    uğuracar Avatarı

Son Giriş
    31.10-2016
    Saat
    15:42
    Yaşadığı Yer
    kocaeli/gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bugün kalçama damarlı kemik nakli yapan doç dr halil ibrahim bekler'le dizlermdeki osteonekroz için görüştüm. MR ıma baktı şu an eklem kaybına yol açacak durumda değil dedi ve ameliyat gerekkmez dedi. Sağ diz ağrım içinn ağrı kesicii verdi 15 gün sonra gel dedi. Ben hiberbariik oksijen tedavisini sordum. Aynnen şöyle dedi. Kan gitmyenn bölgeye kanın plazmasının içine ne kadar oksijen koyarsan koy orası kanlanmaz. Git türbeye çaput bağla aynı şşey dedi. Türbeye çaput bağlamak bir bka yarıyor mu? yok aynı HBO da işe yyaramaz hergün gitgel konya 6 saat başka iş değil. eğer psikolojik rahatlarsan sevk vereyim dedi. Bende istemedim bunları duyduktan sonra. halil hoca kartal eğitim arraştımada. gitmek isteyenler Sabah 7:15 odasının önünde olun hastalarA o zaman bakıyor Saygılar.

Üye
    spil Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    23.09-2013
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    xiamen
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canbaz manısalıyım cın ve bangladesde yasıyorum su an turkıyedeyım avn olma sebebı doktorumun soyledıgıne gore cıgerlerımde yaglanmave ıyı calısmaması kan dolasımı bozukluğuna sebebıyet vermıs bu bıtkısellerı doktor kontrolü altında kullanıyorum

Üye
    kamil88 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.06-2013
    Saat
    08:29
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umutluyum.91;

evet zeynep hanım sanırım şu anda sadece doktorumu dinlemem gerek zaten bu ödem olayından sinirlerim bozuk ..benim ben sadece ödem atmama yardımcı olsun diye aktardan kiraz sapı ve mısırpüskülü aldım onları kaynatıp içiyorum.bunuda netten gördüm.en azından zararıda olmaz diye kullanıyorum.

Üye
    umutluyum.91 Avatarı

Gerçek Adı
    ZEYNEP
    Son Giriş
    01.11-2014
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kamil8;

aynen doktorunzu dinleyin derim.bnde ilk hastalgmı ögrendgm zmnlarda ödeme yardmcı olur diye kullanmıştm doktoruma söyledgmde bi zararı olmaz fakat yararıda olmaz demişti bnde öle deyınce kullanmadydım inşallah size yararı olur sinirlernızıde hc bozmayın hersey olucagına varıo iyi olucagm düşüncesini aklınzdan cıkarmayn ben hep öle yaptım..

Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de Malatya'da yaşıyorum ve aynı hastalıkla uğraşıyorum.Ameliyatı nerede oldun ? Malatya'daki doktorlar yüzünden benim hastalığım ilerled. Şu an durumun nasın ?

Arkadaşlar bu hastalığa yakalanıp da alternatif tedavi yöntemleriyle hiç iyileşen yok mu ? Proloterapi ve PRP yöntemi ile tedavi konusunda tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilirse çok sevinirim.

Üye
    spil Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    23.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    xiamen
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canbaz ben ameliyat olmadım avn hastası olan bir bayan ısrarla bitkisel tedavi eden doktoru tavsiye ettı bu bayan bır yıl doktor kontrolundebıtkısel tedavı gormus daha once altı doktora gittim ıkısı acil ameliyat bırısı ozon tedavı dıgerlerı fızık tedavı saguna vesaıre ılac dahı vermedılerhergun ıyıye gıdıyorum kalçalarda sabahları kalktığımda cok az agrı oluyor aktıf ıslerımı goruyorum avn hastası olmadan once vücudunda herhangı bır reaksıyon oldumu mesala kızarıklık kaşıntı ayaklarında morluk yüzünde şısme ayaklarının altında derı dokulmesı eger bunlardan herhangı bırı varsa karacıgerden gelen kan dolasımı bozukluğu bunların hepsı bende vardı bıtkısellerı kullandığım bır ay sonra bunların hıc bırısı kalmadı sana kullan veya kullanma demiyorum bu bıtkısellerın faydalı veya zararlı olduğunu ogrenebılırsın

Üye
    kamil88 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.06-2013
    Saat
    08:29
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeni açılan konuları sürekli takip ediyorum arkadaşlar bildiğimiz herhangi olumlu yada olumsuz önerileri paylaşırsak diğer hasta arkadaşlarada inşallah bir faydamız olur
    hepimize geçmiş olsun allah yardımcımız olsun.

Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Spil benim avn sorunum uzun süreli kortizon kullanımından dolayı oluştu. Senin belirttiğin rahatsızlıkların hiçbiri bende olmadı. Doktorlar ameliyat diyorlar. Ancak amliyetı son çare olarak düşünüyorum. Bitkisel tedavi yapan doktorun ismi neydi ?Ayrıca İzmir Menderes'teki Naturline Yaşam Merkezini duydun mu ? Naturlıne Doğal Yaşam Merkezinden Dr. İbrahim Bey ile görüştüm. Bitkisel olarak iyileştirdikleri avn hastalarının olduğunu belirtti.Ama çaresizlikten yanlış kararlar verip daha kötü sonuçlar yaşamak da istemiyorum.

Üye
    spil Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    23.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    xiamen
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canbaz izmirdeki naturline doktorum İbrahim bey gitmeni tavsiye ederim

Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

spil senin doktorun o mu? Randevu için aradım ama 12 Temmuza kadar dolular.İnşallah şifa olur Spil.
    Bu arada 2003-2010 yılları arasında ben de Manisa'da yaşadım.Aslen Balıkesirliyim ama Manisa'da da çok güzel günlerim geçti.

Üye
    spil Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    23.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    xiamen
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canbaz işim gereği şu an samsundayım gecen hafta malatyadaydım 12 temmuzda manisa da olursam sana yardımcı olurum

Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Spil çok sağolasın. Malatya'ya gelirsen mutlaka görüşelim. Senin avn kaçıncı evredeydi ?

Üye
    spil Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    23.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    xiamen
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canbaz avn evrem doktorlara gore ıkı dr 3 evre iki dr 3.5 evre bir dr 4 evre teşhis koydu menderese gidersen raporlarını yanında gotur şu an ne durumdasın ağrıların nerede var eger malatyada masör bulursan kalçalara ve ağrının olduğu bölgeye kas gevsetıcı merhemle masaj yaptır kan dolaşımına faydası olur ben hergun yarım saat 15 gun masaj yaptırdım tens al fizik tedavini kendin evde yap

Üye
    canbaz Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    spil şu an önemli derecede ağrım yok ama yürürken çok zorlanıyorum. Bu arada ne kadar süredir tedavi görüyorsun ve şu an avn kaçıncı evrede ?
    Bir de masaj filan yaparken kalçaya zararı olmaz mı ?
    Fizik Tedaviye sadece bir gün gittim ve çok hafif ağrı olan kalçam şiddetli ağrımaya başladı. Tens cihazı ağıların azaltılması için değil mi ?

Sayfa 10 / 16 İlkİlk ... 67891011121314 ... SonSon