1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 43 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

r0di Konjenital artrogripozis/arthrogryposis olan kim var?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    meraba arkdslar mrk ediyorum acaba bu rahatsızlıgı olan warmı şimdiye kdr hiç rastlamadm 1000 de 1 dio doktorlar demekkı bnde o bın kişiden biriyim yani özelim

hastalıgın turkcesı kas ve eklem rahatsızlıgı

bedran deniz

merhaba benim oğlumda artrigilipozis multıplex hastası senınle tanışmak bizi mutlu edecektir.
    sizler özelsiniz.
    msj nı bekliyoruz.

merhaba , mesajını almak beni mutlu etti,teşekürler.oğlum 5 yaşında, ben ben(anne) ve eşim öğretmeniz ,Antalya'da oturuyoruz.
    sende bize kendını tanırsan seviniriz. görüşmek üzere.

r0di

bn gercekten memnun oldum kendim gbi birini burda görunce

bn 21 yasında, istanbuldan ahmet

bedran deniz

merhaba ,
    denizin elleri bilekten içe dönük ve parmak hareketlerı kısıtlı ,dirsek eklem hareketi kısıtlı yani dirsek kırılmıyor. denizin ayak bileklerının ikiside içe dönüktü fakat amaliyatlarla düzeldi,yürüyebiliyor.
    bır yıl öncede sol dirsekten amalıyat oldu fakat %40 bir eklem hareketliliği sağlandı onun için diğer koluna amalıyat düşünmediler,erken diye.
    sen kendı rahatsızlığından bahsedermısın ? neler yaptınız nerlerleden nerelere geldınız?
    tabı kı yardımcı olursan çok sevinirım.

r0di

sölediginz seylerin aynısı bnde de war el bilekleri içe dönük kolumu kaldıramıorum yuksege ve bukulmuyo ayaklarda ice dönukluk wardı fkt ameliyatla gecti 6 aylıkken ameliyatlarım bşlamış ve 7 tane ameliyat oldum kalça cıkıklıgı fln birsuru ameliyat fkt ellerden hiç olmadım riskli oldgu için cunku yas gecti... dokdorumun ismi mücahit görgec bu hastalıgın en kolay tedavisi hareket oturdgu yerden kollarını ellerini oynatmaya calışsın yada siz yardımcı olun.. birde sakın eve kapatmayın iletişim çok önemli bn bu psikolojiyi arkadslarıma borcluyum kuçuklugumden beri hiç ayrım ypılmadı...

bedran deniz

şu anda neler yapıyorsun okul yada bir işte çalışıyormusun.evet bu hastalığın tedavisi hareket.denizın sosyal çevresi olması için elimizden gelnı yapıyoruz.4 yıl rahabilitasyon merkezinde fizik tedavi aldı sonra kendı istemedi devam etmedık, şimdi yüzmeye başladık asıl amaç tabi yüzme öğrenmesi değil kol kaslarını kuvvetlendırmek,kol hareketını arttırmak.ben anasınıfı öğretmenıyım sınıfıma bazen gelıyor. istersen mail adresimi veriyım.msn de de konuşabılıriz.
    nilgun_erdem@hotmail.com

yote

bu foruma bnde yeni üye oldum.bende artrogripozis im. çok merak ediyordum benim gibi başka birileri var mı diye.sizinle iletiişim kurabilirsek sevinirim

Üye
    HÜMEYR Avatarı

Gerçek Adı
    hümeyra
    Son Giriş
    23.03-2014
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    konya

HÜMEYR

Merhabalar artrogripozis hastalarla tanışmak istiyorum kızım için çözüm yolu arıyorum

r0di

uzun süredir girmiyordum siteye, artrogripozis hastası olarak çözümü yok diye biliyorum bir çok kez hastanelere basvurrdum, ama yaşa göre azda olsa gelişme saglanabiliyor.

Üye
    HÜMEYR Avatarı

Gerçek Adı
    hümeyra
    Son Giriş
    23.03-2014
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    konya

HÜMEYR

merhabalar berdan hanım konya seydişehirden benimde 5.5 yaşında Konjenital artrogripozis bir kızım var acaba sizin tedavi süreci nasıl ilerliyor

Üye
    yilmazcivan Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    01.07-2014
    Saat
    17:53
    Yaşadığı Yer
    izmir

yilmazcivan

merhabalar benim kızımda 2 aylık bir çok şüpheden sonra 3.dereceden artrogripozis diyor doktorlar.görüşebilirsek bizde çok seviniriz.05354079527

Üye
    leyya Avatarı

Son Giriş
    16.03-2015
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    ankara

leyya

Merhaba benimde artrogripozisli bir kizim var 3aylik su an tedaviye basladi sizin cocugunuz ne durumda

Üye
    leyya Avatarı

Son Giriş
    16.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

leyya

Merhaba benimde artrogripozisli bir kizim var 3aylik su an tedaviye basladi sizin cocugunuz ne durumda

Benimde artrogripozisli bir kizm var suan 3 aylik

bekir0675

Bende artrogripozis multipleks konjenita hastasıyım 18 yasındayım koltuk degneklerıyle yuruyorum.

Üye
    leyya Avatarı

Son Giriş
    16.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

leyya

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hastalikda acaba hangi eklemleriniz etkilendi benim kizimda hem eller hem ayaklar kalcalar sorunlu birde maalesef yutma guclugu cekiyor sizlerde de yutma guclugu var miydi doktorlar zamanla yutmayi ogrenebilir diyorlar tedaviniz hakkinda bilgi sahibi olmak isterim teskkurler

Sayfa 1 / 3 123 SonSon