+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Doğuştan 6 parmaklı olan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Gulencim Doğuştan 6 parmaklı olan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Arkadaşlar bu mesajı size gözyasları içerisinde yazıyorum..
    Ben şuanda 37 haftalık hamileyim 15 gün sonra dünyaya bir erkek cocugu getireceğim..
    iki kardeşiz biz abim doguştan altı parmaklıydı tek elinde baş parmagının yanında gelişmeyen küçük parmak vardı ve sonradan aldırıldı o ..
    abimin dün sabah dünyaya cok tatlı bi kızı geldi ve ne yazıkki her iki elindede 6 şar tane parmak var ancak hepsi boy olarak hepsi aynı kemikli ve işlevsel ve cok üzüldük biz baktınızda hangisinin fazla oldu belli olmuyor
    acaba aranızda böyle dı durumu yaşiayan veya tanıdıgında boyle bişi ile karşılaşan varmı acaba ?
    insanlar malesef cok acımasız böyle seylerde bilirsiniz ben abimden 9 yaş küçüğüm abim 16 yaşındayken alındı fazla parmagı o zaman kadar abimle dalga gecerlerdi bende hep cok üzülürdüm şimdi aynı seyi yegenimde yaşama ihtimali gercekten cok acı
    ve alınması gerekmiş bunun bizde en iyi el mikrocerrahını araştırıyoruz
    bizimle birlşeyler paylaşıorsanız seviniri

Askıda Üyelik
    Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik

tarelif

Bu genetik bir anomalidir,çocuklarında olması normal bir durum.Ellerde olan parmak anomalilerinde kişiye çok problem olmuyor ama ayaklarda olduğunda ,yürüyüşte ve posturel duruşta sorun teşkild eder.Fanconi Anomalisi'nde baş parmak eksik oluyor bunda da fazlalık.Bence ellerde olduğundan dolayı görünüşten ötürü(psikolojik olarak) belki dikkat çeker.Yeterki fonksiyonel sıkıntı olmasın.Kalem tutarken belki biraz zor olur.Aklıma gelen bunlar.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

Ayşe

Çok geçmiş olsun .Yeni doğanlarda erkenden alınması daha uygundur .Plastik cerrahi bu işi kolaylıkla halleder üzülme lütfen Allah başka kerder vermesin arkadaşım

gunes90

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    benimde sol elimin baş parmağına bitişik gelişmemiş küçük bir parmak daha vardı ben okula başlamadan o parmağı ameliyatla aldılar ancak sağ elimin baş parmağıyla sol elimin baş parmağı farklı sol elimin baş parmağı daha ince ve parmağın alındığı yerde kemik olarak bir çıkıntı var ve o bölgeye en ufakta olsa bi darbe geldiğince çok acı hissediyorum doktora göründüm fakat yapılacak bişeyi yok dedi ve parmağımı sürekli hareket ettirmem gerektiğini söyledi ancak hiç bir işe yaramadı hala 6. parmağın alındığı yerde bi çıkıntı var

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye