Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 95 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    timsahi Avatarı

Son Giriş
    25.03-2014
    Saat
    19:02
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar yeni ölçütlendirmeye göre vergi indirimi alan varmı aramızda.Ben üçüncü raporuda yeni ölçütlendirmeye göre aldım.Hepsi %50 gerçek değerler olarak ama birtürlü vergi indirimi alamıyorum.İlkinde %50 yi %15 düşürdüler ve 5 nci ayda aldığım raporuda oradan oraya gezdiriyorlar.Paylaşırsanız sevinirim.Ankilozan spondolitten verilen oranları üçe ayırmışlar.hafif %20 orta %40 ileri %80 olarak ama %50 ye nedense vergi indirimi veremediler.

Üye
    DJTAYFUN Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    28.09-2012
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BENDE

Üye
    mehmetkandakoglu Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    SAFRANBOLU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 9 yıldır a.s liyim ama artık yeni tedavi sayesinde cok mutluyum ve hepinize önerebilirim ilgilenenler bana yassın detaylı olarak konusabiliriz arkadaslar silere ağrızıs günler diliyorum ben 3 aydır cok rahat ve huzurlu uyuyorum artık cünkü ağrım yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Üye
    Ankilozan P.Böceği Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    14.08-2014
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Neymiş bu tedavi?

Üye
    Ankilozan P.Böceği Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    14.08-2014
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kisaca şööle bişey.

Ankilozan spondilitin tanımı
    Ankilozan spondilit (AS), öncelikle omurgayı tutan, ağrılı, şekil bozukluğu ve aktivite kısıtlanması ile sakatlığa neden olan iltihaplı romatizmal bir hastalıktır. AS, asıl olarak omurgayı etkilemesine rağmen, kalça eklemi daha sıklıkla olmak üzere, diz, el, ayak ve omuz eklemlerini tutabilir. Eklem çevresindeki yumuşak dokuları da etkiler, bu durum eklem hareketlerinin daha fazla kısıtlanmasına neden olur. AS, göz, kalp gibi bazı organları da tutabilir.

Kaynak; Sağlık İnfo

Üye
    agrisizgunler Avatarı

Son Giriş
    21.01-2009
    Saat
    18:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kendimi nasıl tarif etcegimi pek bilemiyorum ilk 2002 yılında agrılarım başladı ani hareketler yada ters bi hareket sonucu beliimin hassa oldugunu düşünüyordum ancak 2004 yılında agrılar ilerledi ve kalıcı olmaya başladı ardından 2005 senesinde kendimi fıtık zannederek doktora gittim daha önce neden gitmedin derseniz aklıma gelen enson şey hasta olmaktı neyse teşhis konduktan sonra egzersiz ve endol haplarını tavsiye ettiler ancak hap kullanmak beni rahatsız ettigi için kendimce araştırma yaptım nedenleri ve hastalıgın çıkışı üzerine 3yıl boyunca endolle idare ettim dönem dönem ilacı bıraktım ancak en fazla 2-3 hafta ayrıca hafif agrılarımda yinede vardı tedaviyi bitkilerde aradım ve kan temizliyeci bitkiler karahindiba adaçayı ıhlamur gibi antioksidan çok ot kaynatıp içtim ancak çözüm sadece kan temizlemekle degil iltihabın kurutulmasıda gerekiyor bunun içinde eklem rahat hareket edebilmeli ve oluşum durmalı aynı zamanda bagışıklık sistemi bununla mücadeleye başlamalı aksi takdirde hiçbir çözüm sonuç getirmez
    tamam fazla uzatmıcam ama sadece belli fikirleri beyninizde oluşturmanız için bunları yazıyorum olay eklemlerin rahat hareket etmesini saglayan kıkırdak yapıyı tamir ve oluşmasını desteklemek sonrasında bagışıklık sistemini destekleyip dokuyla savaşmayan tamir eden durumuna getirmek ve sonrasında kanın temizlenmesi ben şuan kanın temizlenmsei dışında diger 2şeyi bitkisel takviyelerle saglıyorum piyasada bi ürün var ordan ögrendim ancak bu hastalık için olan ürünler degil bunlar ben sadece kendi durumuma göre bunların çözüm olabilecegini düşündüm kan temizleyici bitkisel antioksidan besin takviyesi maalesef daha türkiyeye gelmedi ve bende bekliyorum şimdilik sadece eklem harketleri için vücuttaki kıkırdak ve eklem hareketliligini destekyelen besin takviyesini ve bagışıklık sistemini güçlendiren bir besin takviyesini kullanıyorum şimdilik 3hafta oldu çok degil ama bu sürede ilaç kullanmıyorum ve en güzeli sabahları 6-7 gibi agrıyla degil saat 10da kendiligimden uyanıyorum ve kalkıyorum nedemek istedigimi yaşıyanlar bilir sabah tutuklulugu yok artık ve spor yapmaya başladım agrısızca gayet canlı hissediyorum kendimi durumunuzu tabi siz beden daha ii bilirsiniz başlangıç evresimi yada hangi durumdasınız ancak sizede tavsiye ederim şimdi antioksidan besin takviyesini bekliyorum birde onu aldımda bu sefer 3ünü birden kullanmak istiyorum
    bu ürünü size satcak degilim yada pazarlıcak amerikalı bir firma benim bundan haberim bi arkadaşım vasıtasıyla oldu kendisi pazarlıyordu ve eklem rahatsızlıgım oldugunu söyledimde bana tavsiye etti ilk başta güvensizdim ancak denemek istedim reklam olmasın diye yazmıyorum ancak isteyene özelden yazarım sizde deneyin ayrıca başka bitkisel geçicide olsa yararlandıgınız tedavileri yazarsanız sevinirim sonuçta bu bir iltihap ve tedavisi illaki olacaktır önemli olan daha fazla kemiklerde zarar vermeden bunun önüne geçelim yada en azından durduralım

Üye
    mehmetkandakoglu Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    SAFRANBOLU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam ben 10 yıldır Ankilozan Spondilit hastasıyım herkese ağrısız günler diliyorum

Üye
    03yalçın Avatarı

Son Giriş
    28.12-2011
    Saat
    13:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba nihat bende as hastasıyım istanbul pendikde oturuyorum tanışmak isterim arkadşım seninle.

Üye
    ec1453mail Avatarı

Son Giriş
    17.02-2012
    Saat
    22:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba bende yeni üye oldum ve as hastasıyım. 03yalçın bende pendikte oturuyorum.

Üye
    7070mur Avatarı

Son Giriş
    24.05-2009
    Saat
    23:23
    Yaşadığı Yer
    izmir/balçova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşım ben de as liyim ama oranım %52 benim oranım beni 3. dereceden vergi indiriminden faydalandırdılar. Neden yapmadılar şaşırdım doğrusu

Üye
    sahin197alasahin Avatarı

Son Giriş
    03.01-2017
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ev kardeşim bende ankılazon spondilit ver bende 11 yaşınddan bu yana mucadele ediyorum

Üye
    aycanonat Avatarı

Son Giriş
    05.07-2009
    Saat
    04:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamlar. Hepinize geçmiş olsun. Arkadaşlar sizin yönlendirmelerinize ihtiyacım var. Kısaca durumumu anlatayım.Araştırmalarım sonucunda ankilozan spondilit tanısını kendi kendime koymak üzereyim. Sizde de aynı şeyler oluyormuydu diye azıcık kendimi anlatayım. Uzun yıllardır boynumda sırtımda neredeyse ağrısız bir gün bile yok. Çok doktora gittim. Hepsi de günlük yaşamın verdiği stresten kasılmalar gerginlikler olduğunu ve sonuçta somut bir ağrının ortaya çıktığını söyleyerek antidepresan ilaçlar verdiler. Anti depresanları bikaç yıl kullandım. Faydasını da gördüm ancak ağrılarım hiç bir zaman tam geçmedi. Bel emarı çektirdim, sinir sıkışıklığı da yokmuş. Sanki zaman zaman gezen yer değiştiren ağrılar var yıllardır. Boynum genelde tutuk. Rahat rahat sağa sola çeviremem. Meslek rahatsızlığı oldugu da söylendi bunca yıl. Sürekli bilgisayar başındayım. İnternette araştırma yaparken gördümki göz de üveyit de olabiliyormuş. Bon 5 yılda sol gözümde iki kere nedeni belirsiz üveyit oldu.Sabahları eğer ağrı kesici almadıysam çorabımı bile giyemem eğilerek. Aldıysam da zar zor. Belimi bi türlü rahat eğemiyorum. Son zamanlar kollarımda ve el eklemlerimde de hafif uyuşuk bir ağrı var. Sol bacağımda kalçanın sol yanında şiddetli bir ağrımda vardı onuda senelerdir çekiyordum nihayet ortopedi doktoru bursit teşhisi (kese iltihabı) koydu ve kortizonlu bir iğne yaptı içine geçen hafta. Önceliğim bacak ağrım olduğundan doktora bu sırt bel boyundan bahsetmedim bile. Şimdi dedim ya neredeyse teşhisi kendim koyucam fakat gidip bu durumla yüzleşmekten de korkuyorum. Öncelikle ortopedi uzmanına mı gitmem gerek? Yada ne gibi ilaçlarkullanıyorsunuz. İnternette bide lütfen sizde araştırın bu rahatsızlık için gökçek iksiri diye bişey var. Aranızda kullanan var mı? Cevaplarınız ve benim bu anlattıklarım hakkında düşünce ve yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiler

Üye
    oski Avatarı

Gerçek Adı
    AYHAN
    Son Giriş
    21.07-2009
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SLM. 20 senedir ankılazon spondilit hastasıyım
    ankılazon spondilit
    ben bu astalıgı askerligimin bitimine 3ay kalaögrendim
    kafama takmadım cünkü gözlegörülecek dışardan bidurum
    olmadıgı için astalıgımı anlamadım burda hata cok bende
    araştırmadım hastalıgımı.
    cok hastaneler gözdim özel doktorlara gittim bana sadece
    agrı kesiciler veriyorlardı.
    burda deyecegim dr.ler cogu anlamıyor astalıgı tanıyamıyorlardı.
    taki bir sabah bir arkadaşım sabah seni evden alacam bir arkadaşımın
    tanıdıgı dr var ona gidecez dedi ve sabah oldu gittik .
    ve yarım saat sonra bana ne didi dersiniz dr bu senın astalık öldürmez
    ama süründürürdedi ben o anda bi kahkaha attım kısaca dedim
    senın ankılazon spondilit hastalıgın var bu hastalık iyleşmez ancak
    tek yapacagın şeyhastalıgının ilerlememesi için durduracaksın yerin de
    sayacak dedi spor mümkünse bolbol yüzün havuzda sadece yüzün
    yüzme bil bilme sadece havuzda yüz.
    bana .gelince boynum sag sol yukarı aşagı kısıtladı o
    ayaklar 100 /80 işini yapıyor . belde kamburluk degilde umuzlar da
    düşüklük var ... bu astalıkta ayaklarını sag ayagını salbacagına atıbiliyorsan
    kıralsın .sormak istediginiz bişey varsa beni araya bilirsiniz
    24 saat tel. 0546 468 05 64. allahtan tüm ankılazon spondilit olan arkadaşlarıma şifalar dilerim . bunu okuyan şifa bekleyen herkese acil şifalar saygılar.

Üye
    bora53 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar bende ankilozan spondilit hastasıyım
    herkese ağrısız günler dilerim

Üye
    kismet020 Avatarı

Son Giriş
    16.12-2010
    Saat
    10:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    senolabi;

bu tedavi yöntemiyle ilgili daha detaylı bilgi verirmisin..tşkrlr

----------

arkadaşlar slm..ben yaklaşık 10 yıldır AS hastasıymışım ve işin kötüsü öğreneli henüz 1 hafta oluyor..araştıra araştıra en sonunda AKUPUNKTUR tedavisi ile ciddi anlamda bir iyileşme sağlandığına dair bilgiler aldım..hatta dr ismail maraş beyle telde görüştüm..bana hemen gel merak etme diyor..bu konuyla ilgili bilgisi olan ya da bunu deneyen varmı ?? ltfn bir cevap..eğer varsa bor harç bişeyler ayarlayıp istanbula gideceğim

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon

Başlığın Etiketleri