Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 109 mesajın 106-109 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

sonbahar.44

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Allah herkese şafi ismiyle Sifa versin inşallah,ben annemi kaybettim 1.5 sene önce araştırmalarımla derneklere üye oldum çok yardımcı oldular face grubu var çok deneyimli hastalar ve yakinlari var herkonuda yardimci oluyorlar facede kanserle dans yazın üye olun gerçekten desteklerini esirgemiyorlar bi çok Dr Prof hersey var emeklilik hakkında SGK uzmanı psikolog psikiyatrist elinizden tutuyorlar herkese çok geçmiş olsun allahtan acil şifalar dilerim allaha emanet olun

Üye
    mustafa58 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    sivas

mustafa58

maşallah arkadaşlar ne güçlü adamlarsınız ya Allah hepinize acil şifalar nasip etsin. günümüzde medya öyle bir abartıyor ki bu illeti hiçbir bulgu olmamasına rağmen her an hepimizin aklında şimdi kanser oldum şimdi olacam endişesi...

Üye
    cesar39 Avatarı

Gerçek Adı
    Cess
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    13:43
    Yaşadığı Yer
    Bolu

cesar39

Herkese acil şifalar diliyorum. Hepimiz bir şekilde bu hastalığa yakalnmış atlatmış yada tedavi sürecindeyiz. Unutmamamız gereken en önemli şey Moral Yüksek Moral. Moralimizi yüksek tutup bir şekilde yaşamm sevincimizi kaybetmediğimiz sürece herşeyin üstesinden geliriz evelallah arkadaşlar. Sağlıklı mutlu günler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye
    cnraslan44 Avatarı

Gerçek Adı
    caner
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    malatya

cnraslan44

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba arkadaşlar bende 2012 papiller tirod calsinum teşhşisi koydular İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ KULAK BURUN VE BOYUN CERRAHİ ANA BİLİM DALI BAŞKANI VE SAYIN CUMHUR BAŞKANIMIZIN DOKTORU AHMET KIZILAY TARAFINDAN 18 aralıkta 7 saatlik bir ameliyatla troidlerin hepsi alındı ve sağ boyun diktektomi yaptılar 3 kavanoz nodül falan çıkartmışlar ameliyat esnasında sağ ses telime deymiş sağ ses teli felç kaldı boyunda 32 dikiş vardı çok şükür dikişleri güzel atmışlardı hiç belli etmedi ocak 2013 100 ml ATOM aldım 2 sene falan ses çıkmadı yavaş yavaş açıldı ama fazla bağıramıyorum yine çatallanıyor sesim sol boyun altında halen 4-5 adet nodül var 2 ml den küçükler hocam ikinci bir ameliyat dedi ama ses teli tam düzelsin dedi yoksa sol ses teline de zarar verirlerse boğazda delik açabilirlermiş o da ne zaman kapanırsa ben gelemedim buna hiç kimse gelemedi buna, ve 2013 te çıkan kanunla malülen emekli oldum onkoloji %80 verdi EKPSS ye girdik atamamız olursa istanbulda veya ankaradaki bir kaç yer var ışınla tedavi falan birde manisanın akhisar ilçesinde bir amca var haberlerde çıktı 20 günde kanseri tedavi ediyormuş bir kaç akraba vardı gönderdim yanına ot falan varmış illede hasta gelecek demiş illa ben gidecem bakalım gidecem orayada

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678

LinkBacks (?)

1. 07.03-2011, 20:46