Sayfa 79 / 79 İlkİlk ... 29697576777879
Toplam 1173 mesajın 1.171-1.173 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tukara Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3-4 ay önce elimde ve bacaklarımda güçsüzlük ve halsizlik şikayeti ile muayene sonucu miyasteni rahatsızlığımın olduğunu öğrendim. Mestinon kullanmaya başladım . Ankaradaki bir nöroloji dr önerdiler ona gittim. Muayene sonucunda miyastenin türünü öğrenmek için ankarada bulunan bir labaratuvarda test yapıldı. (568 tl )Yaklaşık 10 gün sonra cevabı geldi. Benimkinin türü tedaviye cevap verebilen bir türmüş. Dr ameliyat olmamı söyledi.( tümüs'ün boyutu 23*27 mm idi). Yaklaşık 20 gün önce 5 gün ivig tedavsi görerek yarı açık timüs ameliyatı oldum. Boğazın altından 10*15 cm bir dikişle kurtuldum. Salı ameliyat oldum perşembe sabahı taburcu oldum. Şimdiye kadar Durumum gayet iyi sormak istedğiniz birşey olursa yardımcı olurum.

Üye
    Bipolarmiyasteni Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle herkese acil şifalar dilerim.. bana henüz teşhis konmadı ancak takip altındayım şüpheleniliyor... bir süredir bacaklarda ve kaba etlerde titremeler oluyor, böyle bir şikayeti olan var mı? Ve sanki kaslarım yumuşadı eskisi gibi değil...

Üye
    emrea Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi akşamlar yaklaşık 9 ay önce sağ göz kapağı düşüklüğünden dolayı myastenia gravis teşhisi konuldu bir anda göz kapağımda aşırı bir düşüklük oldu 2 ay göz doktoru gezdim en son karadeniz teknik üniversitesinde bir prof beni nörolojiye yönlendirdi ve hastalığı öyle farkettim mestion kullanıyorum günde 1 kesin duruma göre 2 tane alıyorum göz kapağım dışında herhangi bir yerimde halsizlik hissetmiyorum ama az uyuduğum zamanlar ve çok yorgun olduğumda göz kapağım aşırı düşüyor şişiyor.. en önemlisi mestion kullanmadığım zamanlar yada kullandığım zamanlarda da görüşümde farklılık hissediyorum bazen mestion u yuttuğumda iki gözüm farklı farklı görüyor gibi bazen yutmadığım zaman sağ gözümde görüş kaybı hissediyorum umarım anlatabilmişimdi benimle aynı durumda olanlar varsa yada benim gibi göz kapağında başlayanlar ileriki dönemlerde nasıl sonuçlar oluyor paylaşırsanız sevinirim

Sayfa 79 / 79 İlkİlk ... 29697576777879

LinkBacks (?)