Sayfa 68 / 78 İlkİlk ... 1858646566676869707172 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 1.006-1.020 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

miyasteni06

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    gegt peki sende timoma varmıydı yani kitle varmıydı ameliyat falan oldunmu

BuAşkFazlaSana

gegt bende çok kilo aldım malesef kortizon yüzünden.uğraşıyorum ama veremiyorum bi türlü.bende tiroid de çıktı mgden sonra.gerçi ondan da ameliyat olup kurtuldum ama kiloları hala veremedim.

Üye
    Hilal_izmir Avatarı

Gerçek Adı
    Hilal
    Son Giriş
    14.01-2013
    Saat
    19:02
    Yaşadığı Yer
    İzmir

Hilal_izmir

Anne olmak istiyorum,şu an ara sıra göz kapağımın düşmesi dışında bir sorunum yok allaha şükür. MG olduktan sonra anne olanlar beni bilgilendirir misiniz lütfen? MGyi Miyastenik krizi tetiklediğini biliyorum, düşük ihtimali var, gebelik döneminde ve sonrasınsa çok kötü olma olasılığı var ama hiçbirinin olmama ve sorunsuz gebelik dönemi ve sonrasının da sorunsuz olma ihtimali var. Bunu yaşayan annelerden yardımcı olmasını istiyorum, şimdiden teşekkürler, herkese sağlık diliyorum

kirac42

arkadaşlar ankarada ersin tan hocadan randevu aldım bu güne kadar bu rahatsızlıkla ilgili aldığım tek cevap bu hastalığın kalıcı olduğu faktat ersin hocanın web sitesinde de görebilirsiniz bir tv proğramında bu hastalığın tedavisinin olduğunu bastıra bastıra söylüyor.gidip muayene olacam bakalım gerçekten tedavisi varmı yokmu inşallah bunun cevabını yakın zamanda almak istiyorum.meltem hanım bu formda yazmış konya başkent hastanesinin dr ismini de vermiş aynı hastanenin hastasıyım bende ama bana söylenilen cevap "tıp ilerliyor oldu" bana bakan dr la ismini vermiş olduğu dr da aynı koridorda yanyana çalışıyor birinin bildiğini diğeri bilmiyor acaba çok merak ediyorum doğrusu

ozdogru

Herkese tekrar gecmis olsun benim mg olup olmadigim hala belli olmadi kan tahlillerim normal tek lif emg icin randevu aldim fakat aklim cok larisik bu hastalik tek lif emg ile kesin tedhis edilir mi cift gorme hic olmadi ama goz kapagimin biri dusuk ama hic tamamen duzelmedi bilgilerinizi paylasabilirmisiniz tesekkurler

Üye
    Hilal_izmir Avatarı

Gerçek Adı
    Hilal
    Son Giriş
    14.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir

Hilal_izmir

OZDOĞRU

Aklımda kaldığınca Antikor testinde,Akciğer filminde ve emg ile kesinleşir,teleş etme herkes de aynı belirtiler olcak diye bişi yok umarım MG değilsindir umarım hiçbişeyin yoktur ama Mg de olsan korkulcak bişi yok dr una güveniosan ne derse yap izmirde yaşıyorsun sanırım hangi hastanedesin ben tepecik eğt araş hast gidiyorum druma güveniyorum ne dediyse yaptım şimdi allaha şükür iyiyim.Acil şifalar diliyorum

ozdogru

Tesekkur ederim hilal egeye gidiyorum bakalim yakinda belli olacak tekrar tesekkurler gorusmek dilegiyle

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

Uzun zamandır yazmıyordum yinede eski yorumlarımı okuyup benden bilgi alan arkadaşlarıma yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.....tüm arkadaşlarımın kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar sağlıklı ve mg siz yıllar dilerim........

Üye
    mehmetefe Avatarı

Son Giriş
    16.12-2012
    Saat
    19:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

mehmetefe

arkadaşlar uzun zamandır yoktum ama eşim artık çok iyi mestinon hiç kullanmıyor azaltarak kortizon ve imuran tedavisi çok iyi geldi tüm arkadaşlara tek tavsiyem yaşamınızı düzene sokun,mutlu olun ve hastalığı kafanıza takmayın sonuç mucize oluyor.Unutmayın ki hastalıkları önce beyninizde yenersiniz ilaçların iyi geldiğini düşünün ve kendinizi az dinleyin eşim ölünden döndü solunum neredeyse duracaktı o durumdaydı ama şimdi mutlu,umutlu ve sağlıklı

miyastenik

ben bu hastalıkla 2010 da tanıştım. bu aralar aramız çok iyi. yeni ameliyat oldum. tek sıkıntım şu kortizondan kurtulmak.

merhaba.ben daha dün doktoruma kontrole gittim ve aynı şikayetlerde bi amca geldi . onun iki göz kapagıda düşüktü. mg hastası. korkulacak hiç bişey yok . eğer sizde bu teşhis konulursa yinede korkmayın. doktorun dediği aynen şu . '' hastalığınız ilerlemez sizinki sabit bi mg . mestinon ile göz kapaklarınızı açarız '' dedi. korkulacak hiç bişey yok rahat olun lütfen .

Üye
    lale20 Avatarı

Gerçek Adı
    lale
    Son Giriş
    18.01-2013
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    denizli

lale20

merhaba arkadaslar ben aranıza yenı katıldım 20 aylık kızım var kızımı once goz kayması sebebıyle doktora goturduk anıden oldu goz kayması daha sonra gıttıgımız kontrolunde doktorumuz mg hastalıgından suphelendıgını anllattı bu aradada goz kapagında zaman zaman dusme olmaya basladı cocuk norolojısıne gıttık 2 haftadır sureklı testler fılımler cekılıyor hepsı temız cıktı mestınona basladık sorum su bızım sadece gozde kayma ve dusme var tathlıller temız bu teshısı ıgneyle koydu ayrıca doktor sımdıden sonra bızı neler beklıyor ogrebnmek ıstıyorum bana yardımcı nolabılırmısınız dıger belırtıler eklenecekmı olum rıskı varmı kafamda bır suru soru vvar msn adresım tweetylale@hotmail.com yardımcı olursanız cok sevınırım

Üye
    Hilal_izmir Avatarı

Gerçek Adı
    Hilal
    Son Giriş
    14.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir

Hilal_izmir

Slm miyasteni hastaları hamilelik öncesi yapılması gerekli olan hapatit B ve kızamıkçık aşıları olabilir mi? Herkese acil şifalar ve sağlıklı günler diliyorum

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

slm millet uzun zamandır görüşmüyoruz, herkesin yeni yılınızı kutlar sağlık ve mutluluk dilerim. sorularınızla ilgili olarak görüş veya tavsiye almak isteyenler http://www.facebook.com/MyasteniaGraviss adreste bekleriz

Üye
    hakkı bayram Avatarı

Gerçek Adı
    hakkı
    Son Giriş
    17.01-2013
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    ankara

hakkı bayram

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende myastenia gravis hastasıyım rica etsem konuyu bana daha detaylı anlatabilirmisiniz 10 senedir ben bu hastalıkla yaşıyorum ameliyattan sonra şu an cok iyiyim günde 4 adet mestinon 1 adet endoxan kullanıyorum mükemmelim siteyi daha dün keşfettim aynı hastalıgı tasıyan arkadaslarla bende görüşmek isterim herkese geçmiş olsun rabbimden bütün hastalara acil şifalar diliyorum ...

Sayfa 68 / 78 İlkİlk ... 1858646566676869707172 ... SonSon

LinkBacks (?)