Sayfa 63 / 78 İlkİlk ... 135359606162636465666773 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 931-945 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

cavide

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    akdeniz tıpta hangi doktora görünüyorsuunuz hilmi beye mi?

nuri23

arkadaşlar bu lanet hastalığın çaresi yok,doktorların hepsi hikaye.bu hastalıkla yaşamaya alışsanız iyi olur...moralinizi yüksek tutarsanız eğer daha iyi hissedersiniz kendinizi.

sen doğuştan mı yoksa sonradan mı yakalandım bu baş belası hastalığa?

Üye
    burakokan Avatarı

Gerçek Adı
    okanburak
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    antalya

burakokan timoma

okan burak pazartesı gunu istambulda tahlıllerı sonucu timustakı tımoma yanı(kitle) alınması ön göruluyor

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

slm arkadaşlar, sizlerden bir ricam var. bu siteye yazdıklarımızı iki kere düşünerekten yazalım çünkü, bu hastalığın çaresi, tedavisi ve mg ile nasıl yaşayacağımızı bilgiler var bu yüzden şu yok bu yok gibi moral bozucu cümlelerden uzak durmalıyız... saygılarımla

LuMi

Selamlar. Herkes iyidirler inşallah. Benim kafama göz seyirmem takıldı bu ara. Feza hanımla görüştüm, göz seyirmesi miyastenik değil mestinonda içmiyorsun başka bi sebebi vardır takma kafana dedi ama benim geçen sene göz kapağım düşmeden önce bir iki ay aynı gözüm seyirip durdu. E bu beni korkutuyor tabi. İlaç tedavisi başlamadan, mestinon kullanmadan önce hatta teşhisi konmadan göz seyirmesi şikayeti yaşayan varmıydi merak ettim.

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

göz seyirmesi çok yaşardım ama mg ile alakası olduğunu sanmıyorum, ilaçları düzenli ve kafana mg takmasan sıkıntın olacağını sanmıyorum

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

SELAM ARKADAŞLAR SİZE GÜZEL Bİ HABERİM VAR ARAMIZDA BULUNAN EN KÜÇÜK MİYASTENİ SEVGİLİ OKAN BURAK SAAT 15 İTİBARIYLA AMELİYATTAN ÇIKTI BURDAN KENDİSİNE ACİL ŞİFALAR DİLİYOR GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM ANNESİ HAVVA HANIMA BABASI MEHMET BEYE SELAMLARIMI YOLLUYORUM suleymankeskiner@hotmail.com
    0542 646 44 63

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

çok büyük geçmiş olsun aramızda görmek daha mutluluk verici...

Üye
    PHOENIX2012 Avatarı

Gerçek Adı
    Şeyda
    Son Giriş
    07.04-2015
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Antalya

PHOENIX2012 Merhaba MİNE

Merhaba Mine ,bende MG liyim...şu çift görme için gözlük kafama takıldı biraz bilgi verirmisin?bende Ant.lıyım ama şu an için İst.yaşıyorum,bu aralar çift görmem sıklaştı.Gözlük iyi geliyormu?sevgiler

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: F.C.Ü. Mesajı Gör
    reha;

imuran bende de çok yan etki yaptı.kullandığım zaten ateşim 39lara çıktı.bacakları inanılmaz ağrıdı.yürüyemeyecek kadar.bu yüzden bıraktım ilacı.kullanmıyorum artık.
    peki imuranı kesincebacaklarındaki ağrılar normale döndümü? ve nekadar zaman kullanınıca bu ağrılar oluştu cevap yazarsan sevinirim ayrıca imuranın yerine ne kullanıyorsun...

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

sayın müzisyen bey, seneye senin bulunduğun şehri yassam ! ve oraya gelirsem terminalden nasıl karşılarsın hööö!

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

Sevgili komutanım seni kırşehir belediyesinin mehter takımı ile onları bulamazsam davul zurna ile karşılarım

nurciege

merhabalar bana Myastenia şuphesiyle 10 gün önce emg yapıldı. çift görme şikayetim vardı sonrada antikor tahlil verdim sonuçlarımı bekliyorum sonuçlardan sonra hastanede ilaç tedavisine başlanacak.. hastalığı kimseye anlatamıyorum beni nasıl bir süreç bekliyor neden ilaçlar hastanede verilmesi gerekiyor görüşlerinizi bekliyorum..

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

patron, keyfin kaçtı be abi. karşılamadan sonraki nereye gideceğimizi anlatmamışsın. yukarıdaki arkadaşa ben cevap vereyim. sevgili NURCİEGE, bütün mg arkadaşlarımın başına gelenlerin aynısı sana da geleceğinden dolayı şöyle açıklayayım. teşhis konmuş hayırlı uğurlu olsun (bu sayede çevren genişleyecek ve hayatta öğreneceğin çok şey olacaktır) ve geçmiş olsun diyelim artık. mg liler gibi senin de bir süreç bekliyor bunlardan biri "kendi kendine soracaksın neden bu hastalık bana bulaştı ? neden bunu yaşıyorum ? diye sorular soracaksın, internetten araştırmalar yapıp aklına bin türlü şeyler getirip psikolojini yıpratacaksın ve bunlara hiç gereği olmadığını ileriki zamanlarda "1 yıl sonrasında" anlayacaksın" çünkü, bu süre içerisinde herşeyi kavrayıp öğrenmiş ve artık bu site deki yeni teşhis konmuş mg li arkadaşlara sen yardımcı olmaya çalışacaksın. 'örnek ben' bu yüzden araştırmanı muhabbetini ve sohbetini seni anlayan ve sana doğru bilgi verebilecek kişilerle irtibata geçmeni tavsiye ediyorum, mesela müzisyen bey, kendisinin bir müzisyen aleti çaldığını şahit olamadık ama insanlık konusunda güvenebilirsiniz. son olarak, çok da önemli bir hastalık değil ama mg hakkında bir çok yerde moral bozucu sohbetler ve şimdiki safhasını bilmediğimiz durumumuza göre yorumlar okumak "yapma ! " Teşhis konduktan sonra her kez gibi sende kullanacağın ilaçlar belli " şimdiki duruma göre kortizon, lansor (miğde ilacı) , mestinon." kas hastalarının almaması gereken bir takım ilaçlarımız var onlara dikkat edeceksiniz. çok geçmişler olsun moralinizi yüksek tutun yeter...

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SEVGİLİ KOMUTANIM BİZ GERÇEK DOSTLARA MÜZİSYENLİĞİMİZİ ENSTÜRMANLA DEĞİL GÖNÜL TELİMİZLE ÇALARIZ SENDE BENİ DİNLEMEDİNSE BEN KİME ÇALAYIM suleymankeskiner@hotmail.com
    0542 646 44 63

Sayfa 63 / 78 İlkİlk ... 135359606162636465666773 ... SonSon

LinkBacks (?)