Sayfa 61 / 78 İlkİlk ... 115157585960616263646571 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 901-915 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    burakokan Avatarı

Gerçek Adı
    okanburak
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    antalya

burakokan mg

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benımde oglum mg lı şuanda hastanede ivig alıyoruz inşallah iyi olur
    herkeze gecmiş olsun

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

geçmiş olsun inşl iyi olur ve iyi haberlerinizi bekliyoruz...

patron 5 tane muhabbet kuşu aldım onlardan birine adını verdim hehehehe
    gez dolaş sen dünya senin nasıl olsa anasını satayım DÜNYANIN ADAMSIN...!

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

BURAK OKAN GEÇMİŞ OLSUN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM ... KOMUTANIM ÜÇ GÜNLÜK YALAN DÜNYADA ÜÇ GÜN SENDİKA SAYESİNDE KAMP YAPTIM ÇOK GÖRME KOMUTANIM MUHABBET KUŞUNA ADIMI VERDİĞİN İÇİN SAĞ OL ....... suleymankeskiner@hotmail.com 0542 646 44 63

Üye
    burakokan Avatarı

Gerçek Adı
    okanburak
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    antalya

burakokan

dun aldıgımız sonuçlara göre okanburak gın timuste 1cm lenfler oldugu söylendı perşembe günü konsev toplanıp sonuca baglayacaklar çünku okanburak gın ıvıg almasına ragmen yutkunma hala cok zor

aynur taş

geçmiş olsun okanburak bende bilmiyorum bu hastalık hakkında birşey durumunuzu merak ediyorum açil şifalar

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

okan gata da tedavisi devam etmiyor mu ?
    patron hepiniz adamsınız nasıl oldu da ben olmadan bir araya geldiniz hiç mi vicdanınız sızlamadı yavvvv

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

aynur taş merhaba arkadaşlar nerdesiniz ben sizlerin yorumlarını okuyarak bilgi sahibi oluyordum çoktandır kimse yazmıyor banada bir beyin emarından sonra miyasteni teşhisi konuldu iki ay prednol 16 mg vegünde 3 adet mestinon kullandım ve kortizonun etkileri başladı şeker kolesterol yükseldi ve hacettepede bir hocaya gittim ilaçlar kesildi emg çekildi temiz çıktı şimdi kastan biyopsi istedi fakat çok bi faydası olacagını sanmadıgımdan yaptırmak istemiyorum ilaçlar fayda sagladıgındanmı emg temiz çıktı bilmiyorum ilaçları kullanırken dermanım yerine geldi agrılarım geçti şimdi bırakalı 15 gün oldu agrılarım tektarlıyor gözümdeki düşüklükte tekrarlıyor yorulunca baçaklarımdaki kasların agrısı çok fena sabahları yada uzun süre hareketsiz kalınca yürüme zorlugu var bana miyasteni yok dedi kas biyopsisinden sonra kesin belli olur dedi bana yorumlarınızı yazarsanız sevinirim

aynur taş merhaba bende 12 senedir mg hastasıyım ama mg teşhisi mr filmiyle koyulmaz gelen hastaya önce 1,5 ampüllük yanlış hatırlamıyorsam iğne yapılır düzelme oluyorsa antikor testi istenir ve bu arada emg yapılır mr en son istenecek şeydir aynı zamanda kaslarda ağrı olmaz güçsüzlük olur yürümeninde uzun süre hareketsiz kalıp yürüme zorluğuda olmaz güçsüzlük varsa bu sadece ayakta değil bütün vücutta yaygındır buna eller ayaklar gözler ve kollarda dahil bu arada bence sana iyi gelen kortizon yüce rabbim ne güzelde yaratmış bi de zararı olmasa romatizma yada romatoid artrit için tahlil yaptırsan daha iyi olur

aynur taş

merhaba yeniköy sizede açil şifalar diliyorum sanırım bu hastalıkla yaşamayı ögrendiniz 12 sene dile kolay nasıl geçti saglıklar diliyorum bana cevap yazdıgınız için teşekkür ederim bana gelince ilk olarak bel fıtıgım dolayısıyla her türlü agrı kesici ler kullandım en az altı ay agrım geçmedi 26 igneden sonra durdu fakat göz düşüklügü ve halsizlik başladı öyleki telefonu bile tutamıyordum yemek yerken cenelerim agrıyordu vede yürürken yoruluyordum bu yüzden sanırım doktorum verdi kortizonu inş çıkmayacak bu rahatsızlık ama neden oldugunu araştırıyorum romatizma çıkmamıştı ama tekrar yaptıracagım kol dan kas biyopsisisinine yaptırmaya karar verdim ilaç içmekten daha avantaçlı gibi geliyor birde bu aralar dermanım yerine geldi sanki kendimi çok iyi hissetiyorum tavsiyeleriniz için teşekkürler saglıcakla kalın

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha

selamlar arkadaşlar yeni katılanlar da hoşgeldiniz uzun zamandır yazamadım şifre sorunlarından dolayı giriş yapamadım nihayet halloldu ve bugün nasip oldu. Bu geçen zamanda durumum stabil. Hala günde 4 adet mestinon ve sabah akşam 50mg imuran alıyorum,gün aşırıda 8mg pregnol alıyorum. Araba kullanarak heryere gidebiliyor otobüs,tren toplu taşıma araçları kullanarak günlük yolculuklarımı tekbaşıma özgürce ve cok zorlanmadan yapabiliyorum saha 8 ay önce wc gidemezken bunlara şükürler olsun. Bundan sonra imuranın dahada etkili olacagını tahmin ediyorum grip aşısı olmak bana yaradı 2 yıldır hiç rahatsızlanmadım sorun yakkamadım. Bundan sonra sık sık paylakkım yaparım. Bu arada gerideki mesajlarda burak okan icin lenfler göründü mesajı okudum sıkıcı bir haber ve akibetini merak edllyorum blllgisi olan yazarsa mutlu olurum. reha_yucel@hotmail.com 05332028590

8u arada beni takip eden 7 yıldır tedavimle ilgilenen prof.Hüsnü EFENDİ den aldığım bilgilerde kısa zamanda bu kısa zaman elbette 15 gün değil ancak 2 4 yıl icinde piyasaya sürülebilecek yeni imünsüpresif ilaçlar icin araştırmaların son saffada olduğu yönünde kendiside sık sık ABD de bu araştırmalara katılan değerli bir prof yani inanınki önümüzdeki yıllar MG icin belkide dönüm noktası olacak haberleri inşallah alacagımız günler yakkayacagız. Daha evvelde sık sık yazdım mutlaka mg konusuna vakıf bir prof yada uzman tarafından takipte olun kullanmamanız gereken lllaçları kullanmayın bunları bilmiyorsanız mutlaka öğrenin. Yeni hasta olan teşhis konanlar konmayanlar mutlaka gerekli test tedavlller icin tıp fakültesi ortamında kontrol olun dostlarım bu hastalık zaman zaman sıkıntılı olabilir ancak titiz takip ve dikkatli bir yaşamla üstesinden gelinebilir bir hastalıktır asla yılmayın. Sevgi ve sağlıkla kalın

Üye
    nur.oz Avatarı

Son Giriş
    28.12-2011
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul

nur.oz

mrb arkadaslar. ms nin caresi bulunmuş duydum haberlerden yani kök hücre tedavisiyle yüzde 60 iyileşme görülüyormuş. bu iyi haberleri ins
    mg hakkında da duyarız belki bir iki sene içinde mg tamamiyle yok edilebilen bir rahatsızlık olacak.

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

Komutanım kısa ve öz bi cevap veriyorum (bana beni bilen gerek çağırmadan gelen gerek) evet çok özel bi davet aldım bir kaç mg li arkadaşla ankarada güzel bi gün geçirdik hepinizin kulağını çınlattık bu arada okan burak için cerrahi bi işlem şimdilik yapılmayacak seni kocaman öpüyorum okan
    suleymankeskiner@hotmail.com 0542 646 44 63

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

evet kulağım bayaaa bi çınladı patron ama devamı gelecek inşl...

Üye
    füzyon Avatarı

Gerçek Adı
    ali uygur
    Son Giriş
    19.04-2014
    Saat
    08:34
    Yaşadığı Yer
    kayseri

füzyon Yendim işte

Merhaba geri döndüm.Ben 10 yıldır myastin hastasıydım ALLAHA şükürler olsun bu hastalığı yendim sayılır isteyen arkadaşlarla yaşadıklarımı paylaşabilirim.Herkese selamlar e-mail:antikafaresi@hotmail.com

Kayseride oturan bay -bayan arkadaşlarla tanışıp konuşmak isterim

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha

incelemeden kaynak gösterilmeden tıp otoriteleri tarafındsn kabul gördüğü tıbbi yayınlarda onaylanmayan deva lara itibar etmeyin arkadakklar. Arakktırmacı olun ve sabırlı olun. Füzyon arkadaşım cok mutlu oldum senin iyi olmana mg de ameliyatla yada amelllyatsız tamamen iyi olan bllr..ok hasta arkadaş var ancak şuda unutulmamalı mg hastalığı yıllarca bekleyip tekrar atak yapablllen bir hastalıktır yani dikkatli ve hastalığa karşı uyanık olmak faydalı olacaktır. Sevgi sağlıkla kalın reha_yucel@hotmalil.com 05332028590

mr.gravis

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm arkadaşlar can sıkıntısından bişeyler karaladım vardır aranızda kortizon alan ben de benim kortizonla aramdakileri paylaşayım dedim

20 MG
    Kırmızının hakimiyeti…
    Red dedikleri şeydi bu kırmızı.
    Kalabalık sehrin,
    Issiz sokaklarını saran,
    Rengarenk insanların icinde kaybolduğu tek renkti.
    Bir Londra evini saran,
    İci rengarenk olan evin
    Dısını sogutan renkti…
    Kırmızılı soğuk bir Londra evinin,
    Beni karanlığın renginden saklayan,
    Renklerimin icinde canlandigi
    Tek yer, tek kişilik bir oda…
    Soğuk kırmızılı sehirde
    Baharın geldigi tek yer…
    Dışarda tüm renklere renk körü olduğum
    Soğuğun,nefretin,yalanın en koyu tonunun olduğu,
    Rengimle ilgilenen renklerle seviştiğim,
    Nefretin en kırmızı tonunun hakimiyeti altındaki bir şehirdeki
    Küçük bir odaydın sen.
    Yeni bir kirmiziyla tanıştığım yer…
    Yeni bir ton…
    Tüm renkleri matlastiran,
    İlgilendiğim kırmızının tek tonu…
    Beni kırmızıyı görünce saldırtan,
    Her saldırıdan yara alan bir boğaya dönüştüren
    Seyin kirmizisiydin sen.
    Neden vardın?
    Ben mı istemistim gelmeni?
    Sen mı çok istemiştin beni?
    Kader bu yazıda da mı gececekti?
    Yoksa isin kolayı kaderden bahsetmekmiydi?
    Net deildi.
    Net olan hakimiyetinin son çarşambası olduguydu.
    Kırmızıya saldıracağım son gün…
    Kontrolsüz sinirimin son Çarşamba'sı…
    Arkadaşımı kırdığım Çarşamba…
    Artık rollerimizin değiştiği Çarşamba…
    Senden alacağım güçle seni ezecegim Çarşamba…
    Neyin kirmizisiydin sen?
    20 mg lik kortizondun sen.
    20mglik kortizon.

Sayfa 61 / 78 İlkİlk ... 115157585960616263646571 ... SonSon

LinkBacks (?)