Sayfa 47 / 78 İlkİlk ... 3743444546474849505157 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 691-705 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

müjde eren alpyg

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim eşimin hastalığı 3 ay önce başladı.gitmediğimiz hastane kalmadı bunların içinde özel hastanelerde var.ve gittiğimiz her dr. ayrı bir tetkit istedi ama hiç biri kesin şudur demedi.en son bozyaka ssk da bir dr. mg teşhisi koydu.ve biz biraz araştırdıktan sonra neşe hocaya gittik.eşimin şekeri tansiyonu yok.şiddetli ağrıdan sonra göz kapağı kapanıyor.bu akşam mr çekimimiz var.inşallah sonucu hayırlı çıkar ve kesin bir tedavisine başlanır.bu forumdanda hastalığı yaşayanlar olduğu için ağrı oluyormu diye sordum,yoksa tabiki kesin cevap hekimlerde.ama önünüzde acı çeken birisi var ve siz hiç birşey yapamıyorsunuz...sizinde nişanlınıza ve tüm hastalara allah acil şifalar verir inşallah.

müjde eren

SEVGİLİ MG_TUĞBA Benim eşimede mg teşhisi yeni koyuldu.bir çok dr.gitmemize rağmen 3 aydır hastalığı bilinmedi.DR.ismi soruyorsun. bizim teşhisimizi koyan bozyaka araştırmada NÖROLOJİ UZMANI CAN AHMET KULAN ( normal poliklinik muayanede ).ama biz biraz araştırdık ve E.Ü NEŞE ÇELEBİSOY'UN bu konuda iyi olduğunu öğrendik ve şimdi tedavimize o başladı.inşallah bizde iyi sonuçlar alırız.sen hangi dr. gidiyorsun belirtmemişsin. HIZIR YOLDAŞINIZ,ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN..

neslihan

bende myastenia hastasıyım merak ettiğim bişey var ımuran kullanımının hamileliğe ne gibi bir etkisi var ımuran kullarak içinizde hamile olup doğum yapam varmı

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN Imuran

İMURANLA İLGİLİ SAYFA TIKLAYIN imuran 50 mg 10 tablet - Forum Evren.NeT ( ilaç ambalaj resmi farklı gözüyor dikkate almayın )
    suleymankeskiner@hotmail.com
    05426464463 keskinersuleyman@hotmail.com

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha

Ben 6 yıldır mg hastasıyım timoktemi operasyonuda geçirdim 2004 de siyami ersekte ameliyata girmeden evvel ivig aldım ameliyattan sonraki 6 ay cok iyi gitti ama 2006 yılında felaket atak yasadım ayakta duramayacak kadar gücsüzdüm
    Günde 4 mestinon ve 16mg kortizon kullandım ilk 2 yıl sonra düzeldim ama bu sene nisanda denge bozuldu ve halada düzelmedi mestinon 5 ve 3aydırda kortizon yerine cell cept basladılar ivig etkisi azaldı yada ne olduysa son 1 haftadır berbat oldum yine ayın 18inde fakülteye randevum var bu cell cept ise yaramadımı anlamadım kullanan varmı sonuc alan varsa reha_yucel@hotmail.com yada 05353373611 lütfen yenilikleri ve hastalıkla ilgili sürecleri paylaşalım ben kocaeli tıp fakültesinde prof.dr.Hüsnü Efendi tarafından takip ediliyorum. Sevgiyle saglıkla kalın

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha yeni ilaç

caglarcanagir;133668]yeni bir ilaç çıktı diyorsunuz ! deneme aşamasında mı yoksa kullanan varda bizim haberimiz yok bu konuda daha ayrıntılı bilgi verilmesini istiyorum / yeni ilaç denen cell cept adında organ naklinde ümmin sistem baskılamada kullanılan bir ilaç 250 ve 500 formu var 500 formunun kutusunda 50 adet var ve sgk mg icin ödemediğinden 192TL ödeyerek alınıyor bende 3 aydır kullanıyorum henüz cok bir sey anlamadım 4 6 ayda etki edermis

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha

Arkadaşlar diş tedavisi olmakta tereddüt edenler varsa bende 6 yıldır mg olmama rağmen diş kaplamalarımı uyustturularak yaptım (lokal anestezi) bir sorun yasamadım ama tek sorun diş doktoruna mg hastası olduğunuzu söyleyince sizden lokal anestezi olabileceğinize dair bir kağıt isteyebiliyor bazı doktorlar istemiyor.

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha

Hilal_izmir;

Hilal 1.50 cıktı üzüntün bumu benim 170 hemde noktasız yüzyetmiş cıktı ama düzeldim ve sağlığıma kavuştum. Bu sene biraz kötüledim oda enfeksiyonlardan oldu geçecek inşallah

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha cell cept

Sevgili gülşen ben haziranın 16 sından bu zamana kadar cell cept kullanıyorum. Etkisini 4 6 ay sürede göstereceğini söylediler sabah 500mg aksam 500mg olarak kullanıyorum bende yan etkiler kısmını okudukca endişeleniyorum elbette ama kortizonunda yan etkileri berbat ayrıca cell cept kemik erimesi konusunda daha uygun diyor doktorlar. Aralık ocak aylarına kadar etkisine bakıcam kararımızı vereceğiz bence kemik erimesi varsa düsün kullanmayı kortizonu kullanıyoruz 3 aşagı 5 yukarı aynı etkiler daha cok detay icin reha_yucel@hotmail.com yada 05353373611 KOCAELİ

Anil

bu ilk mesajım ve bu konuda yalnız olmadığımı hissettiğim bir yerde olmak için bu mesajı yazıyorum.18 yaşında başladı herşey.Mestinon ile başladık ve şu anda 25 imi bitiriyorum.Belkide şanslıyim ki kortizon kısmına geçmedim.Doktorum Tülay Kansu,Haccetepe'den.arada birşeyler söyleyebilir yada öğrenebilirsem ne mutlu... teşekkürler...

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha

]Anıl elbette yanlız değilsin ve burada gec yada erken mutlaka sorularına cevap alabiliyorsun

ben 2004 yılında yakalandım bu hastalığa ve birçok tecrübe edindim benim gibi olan kişilerle burada bilgiler paylaşmak isterim.

reha_yucel@hotmail.com
    05353373611

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha Kimse yokmu

herkes nerelerde? Cok seyrek uğruyor herkes

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y Merhaba reha bey

Ben yaklaşık 6 ay oldu cellcept kullanıyorum.şu an iyiyim mestinon hiç kullanmıyorum.kortizonda günde 4 öbür gün 1 tane kullanıyorum ama çok tedirginim kullanmak istemiyordum.EĞER CELLCEPT İLE ilgili bilginiz olursa yazışalım....

Üye
    reha Avatarı

Gerçek Adı
    Reha
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

reha cell cept kullanımı

gülşen_y;

gülşen ben hem mestinon 5 kullanıyorum hem cell cept 500 sabah akşam ve buna ragmen kötüledim bende kortizon yok kortizonu kestiler ayın 21 inde hocaya gidecem bu atak halim ile ilgili bakalım ne diyecek. Mide sorunları yapıyor bende koruyucu kullanmama ragmen senin iyi olmana sevindim. Ama kan testlerini yaptırmak gerekmiş bu cell cept kullanırken beyazkan hücresi ve karaciger enzimlerini 2 ayda bir takip etmek gerekirmis ben dün yaptırdım normal cıktı pazarteside hormonal testleri yaptıracam sende danış bu konuda doktoruna yaptırmadıysan.. Sevgiyle kal kriz halim gecince daha cok paylaşım yaparız nezaman istersen bilgi almak ve vermek icin reha_yucel@hotmail.com 05353373611

Gülşen kortizonu 4 kullanıyorum derken 4mg mı? Yada tam olarak kaclık kortizon kullanıyorsun? Ben en son cell cept baslarlarken gün asırı 4mg prednol kullanıyordum ve daha iyiydim. Bilgi verirsen sevinirim. Ve birde sende nekadar zaman sonra düzelme oldu cell cept kullanmaya başlayınca? Teşekkürler

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende myastenia hastasıyım merak ettiğim bişey var ımuran kullanımının hamileliğe ne gibi bir etkisi var ımuran kullarak içinizde hamile olup doğum yapam varmı
    neslihancım imuran çocukta kemik yamukluğu, çift cinsiyet, parmak fazlalığı ve baska sorunlar yaratıyor ben imuran kullanırken hamile kaldım ama 10 tane falan kullanmıştım hamileliği düşündüğünde doktorunla mutlaka görüş ve imuran kesilsin benim sağlıklı çocuğum var eğer çok kullansaydım sağlıklı olmayabilirdi imuran kullandığımı söylediğimde doktorlar bu sorunlar olabilir diye herşeyi kabul ettiğine dair kağıt imzalatıyorlar kortizon konusunda aklına bişey takılırsa 7 ayıma kadar kortizonu kullandım kendine iyi bak

Sayfa 47 / 78 İlkİlk ... 3743444546474849505157 ... SonSon

LinkBacks (?)